Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama – 0,69 Başvuru Yap

Ziraat Katılım konut kredisi hesaplama ve Ziraat Katılım konut kredisi 0,69 faiz oranları ile kredi çekme işlemini birlikte inceleyelim.

Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama ilk olarak bankanın sitesini ziyaret edebilirsiniz ama bir başka yolda evinize en yakın olan  Ziraat Katılım bankasına giderek de öğrenebilirsiniz.

Ziraat Katılım Konut kredisi 0,64

Ziraat Katılım Konut kredisi 0,64, sıfır ya da ikinci el ev alımlarında düşük finansman oranı ve 12 aya kadar geç ödemeli dönemi olan 15 seneye varan vade ile finansman fırsatı sunulacak.

Bu fırsattan yararlanacaklar geniş kesimlerin istifade edebilmesi için müşteri başına verebilecek finansman tutarı sınırlı tutulmuş olup üç büyük şehrimiz olan İstanbul, İzmir ve Ankara finansmana koni olacak eveler için 2.000.000 TL, diğer illerimiz için ise en fazla 1.500.000 TL kadar finansman kullandırılacaktır.

Söz konusu olan bu faiz kullanımında %10’dan başlayan, düşük peşinat oranı uygulanacaktır. Bu nitelikte sıfır evler için azami 12 ay geç ödemeli, 15 seneye kadar vade ve aylık %0,64 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacaktır.

İkinci el evler için ise azami 12 ay geç ödemeli, 15 sene vade ve aylık %0,74 faiz oranlarıyla finansman fırsatı sunulacaktır. Bankaya gitmeden konut finansman başvurusu yapmak için https://www.ziraatkatilim.com.tr/finansman-basvurusu adresini ziyaret edip, online başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Ziraat Katılım Konut Kredisi Yapılandırma

Devlet bankaları ile katılım bankaları arasında farklılıklar bulunmaktadır. Bunlardan biriside yapılandırmadır. Devlet bankaları konut kredilerinde yapılandırma yaparken katılım bankalarının yapılandırma yapmadı söz konusu değil.

https://www.ziraatkatilim.com.tr/ üzerinden diğer tüm kampanyaları ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥