Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 2022

Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama ve Ziraat Katılım Konut kredisi 0,64 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Katılım Konut Kredisi Yapılandırma nasıl yapılır işte detayları.

Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama ilk olarak bankanın sitesini ziyaret edebilirsiniz ama bir başka yolda evinize en yakın olan  Ziraat Katılım bankasına giderek de öğrenebilirsiniz. Ama biz sizin için bir kaç örnek ödeme yazalım;

  • 100,000 TL’lik bir krediyi 10 yıl vadeyle çekerseniz %1,41 faiz oranıyla aylık taksit tutarı 1,733 TL olacak ve toplam geri ödemesi de 209, 117 TL’dir.
  • 200.000 liralık bir krediyi 10 yıl vade ile çekerseniz %1,41 faiz oranıyla aylık taksit tutarı 3.466 lira olacak ve toplam geri ödemeniz gereken tutar da 417, 567 liradır.

Ziraat Bankası Kredi Erteleme 2022

Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 2021

Ziraat Katılım Konut kredisi 0,64

Sıfır ya da ikinci el ev alımlarında düşük finansman oranı ve 12 aya kadar geç ödemeli dönemi olan 15 seneye varan vade ile finansman fırsatı sunulacak.

Bu fırsattan yararlanacaklar geniş kesimlerin istifade edebilmesi için müşteri başına verebilecek finansman tutarı sınırlı tutulmuş olup üç büyük şehrimiz olan İstanbul, İzmir ve Ankara finansmana koni olacak eveler için 750,000 TL, diğer illerimiz için ise en fazla 500,000 TL kadar finansman kullandırılacaktır.

Söz konusu olan bu faiz kullanımında %10’dan başlayan, düşük peşinat oranı uygulanacaktır. Bu nitelikte sıfır evler için azami 12 ay geç ödemeli, 15 seneye kadar vade ve aylık %0,64 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacaktır.

İkinci el evler için ise azami 12 ay geç ödemeli, 15 sene vade ve aylık %0,74 faiz oranlarıyla finansman fırsatı sunulacaktır. Bankaya gitmeden konut finansman başvurusu yapmak için https://www.ziraatkatilim.com.tr/finansman-basvurusu adresini ziyaret edip, online başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

0.49 Araç Kredisi Hesaplama Ziraat Bankası

Ziraat Katılım Konut Kredisi Yapılandırma

Devlet bankaları ile katılım bankaları arasında farklılıklar bulunmaktadır. Bunlardan biriside yapılandırmadır. Devlet bankaları konut kredilerinde yapılandırma yaparken katılım bankalarının yapılandırma yapmadı söz konusu değil.

https://www.ziraatkatilim.com.tr/ üzerinden diğer tüm kampanyaları ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Kesin Onaylı Kredi Kartı

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu