2.El Vantilatör Fiyatları 2024 – Sulu vantilatör çeşitleri

İkinci el vantilatör seçenekleri için en güncel fiyat aralıkları yer verdiğimiz gibidir. Nitekim bu fiyatlar sıkça değiştiği için mutlaka satın alma öncesinde teyit etmenizi tavsiye ediyoruz.

Raks Marka 2.El Vantilatör Fiyatı3.925 TL
Raks Kraus SFI 6 16” 2 Salınımlı Ayaklı Siyah Vantilatör Fiyatı490 TL
UFO ATSFI-02 Portatif Vantilatör Fiyatı420 TL
Rubenis Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör Fiyatı455 TL
Premier PAC 235 Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör Fiyatı1.490 TL
Raks SF 16 STN Ayaklı Vantilatör Fiyatı435 TL
2.El Vantilatör Fiyatları

Letgo İkinci El Vantilatör

UFO ATWFI-01 Duvar Tipi Buharlı Uzaktan Kumandalı Vantilatör Fiyatı2.240 TL
Rubenis RBSR-30 Duvar Tipi Salınımlı Buharlı Vantilatör Fiyatı730 TL
Airking Climate Çok Fonksiyonlu Buharlı Vantilatör Fiyatı3.980 TL
Arçelik HKV kule Tipi Buharlı Vantilatör Fiyatı2.950 TL
Sulu Vantilatör Çeşitleri ve Fiyatları

Letgo ikinci el vantilatör satışında en sık kullanılan platformlardan biri olarak da bilinmektedir. Nitekim Türkiye’nin ikinci el piyasasını domine eden Sahibinden ve Letgo platformlarıdır. Bu iki platformda da her gün binlerce satışın olduğu biliniyor. Letgo üzerinden satılan ikinci el vantilatör fiyatları ise genellikle 490 TL ila 3.200 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Minimum490 TL
Maksimum2.000 TL
Letgo 2.El Tavan Vantilatör

Daha fazla vantilatör ve klima içeriği;


2.El Sanayi Tipi Vantilatör

2.el sanayi tipi vantilatör, diğer vantilatör çeşitlerine göre daha farklı bir çalışma prensibine sahip. Soğutulacağı ya da en azından bir nebze daha az ısınmasını sağlayacağı alan çoğunlukla sanayi tipi vantilatörlerde büyük ölçeklidir. İkinci el sanayi tipi vantilatörler için güncel fiyat seçenekleri aşağıdaki gibidir:

  • Rubenis Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör Fiyatı:455 TL

Sulu Vantilatör Çeşitleri ve Fiyatları

2. El vantilatör fiyatları

Sulu vantilatör çeşitleri ve fiyatları aslında buharlı vantilatör olarak da bilinir. En kısa sürede maksimum faydayı sağlayabilmesi için son dönemde buharlı vantilatör üretimi artış göstermiştir. Güncel marka ve fiyat seçenekleriyse aşağıdaki gibidir:

  • UFO ATWFI-01 Duvar Tipi Buharlı Uzaktan Kumandalı Vantilatör Fiyatı:2.240 TL
  • Rubenis RBSR-30 Duvar Tipi Salınımlı Buharlı Vantilatör Fiyatı: 730 TL
  • Airking Climate Çok Fonksiyonlu Buharlı Vantilatör Fiyatı: 3.980 TL
  • Arçelik HKV kule Tipi Buharlı Vantilatör Fiyatı: 2.950 TL

2 El Tavan Vantilatör – Letgo

2 El tavan vantilatör – Letgo üzerinden sıkça satılan bir diğer üründür. Yer tasarrufu açısından normal vantilatörleri kullanamayanlar için geliştirilmiştir. Nitekim Letgo üzerinde de sıkça satılan ikinci el tavan vantilatörlerinin güncel fiyatı 490 TL ile 2.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Tavan Vantilatörü Mantıklı mı

Tavan vantilatörü mantıklı mı sorusunun yanıtı çoğunlukla evet olacaktır. Nitekim tamamen mantıklı olup olmadığını anlayabilmek için tüm faktörleri değerlendirmek ve göz önünde bulundurmak gereklidir. Tavan vantilatörleri, enerji ve yer tasarrufu ile alakalı konuda herhangi bir sorun yaşanmamasını mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra uzmanlar tarafından da mantıklı bir seçim olduğu söyleniyor.

Tavan Tipi Vantilatör Kaç Watt

Tavan tipi vantilatör kaç watt diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. Bu durum pek çok faktöre göre değişiklik gösterse de genellikle tavan vantilatörlerinde güç tüketimi 80 ila 100 watt aralığındadır.

Tavan Vantilatörü Nasıl Kullanılır

Tavan vantilatörü nasıl kullanılır sorusu yeni alan ya da almayı düşünenler tarafından sıkça merak ediliyor. Tavan vantilatörünü kullanabilmek için ilk etapta kurulumu gerçekleştirmek gerek. Sonrasında ise pervanenin hız ve yön ayarlarını yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tavan Vantilatörü Hangi Yöne Dönmeli

Tavan vantilatörü hangi yöne dönmeli sorusunun yanıtı yaz ve kış ayları için farklılık gösterecektir. Nitekim kış mevsiminde saat yönüne döndürmek içerideki hava akımının muhafaza edilmesini sağlayacaktır. Yaz mevsiminde ise saat yönünün tersine döndürerek serin bir hava elde edilebilir.

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥