Bim ülkemizdeki en büyük perakende mağazalarından birisi olmaktadır. Bim market zincirlerinde birçok ürünü uygun fiyata sahip olma şansınız vardır. Yazın yaklaşmasıyla birlikte birçok tüketici tarafından klima fiyatlarını merak etmektedir. İnternet üzerinden fiyat araştırması yapan kişilere yardımcı olmak için yazımızı ele aldık.

Bim marketlere haftalık kataloglar sayesinde klima gelmektedir. Bim marketlere özel uygulamayı indirerek klima sahibi olabilirsiniz. Bim aktüel mağazalarına yakın zaman içerisinde klimaların geleceği düşünülmektedir. Bim marketlerin uygulamasına özel klima ürünleri bulunmaktadır. Birçok markaya ait klimaların fiyatlarını merak ediyorsanız sizler için derledik. Hadi gelin birlikte bakalım.

Demirdöküm 18000 BTU12.499 TL
Bosch 18000 Btu13.999 TL
Demirdöküm 12000 BTU9.299 TL
Bim Klima Kampanyası

Bim Klima Kampanyası 2024

Yazın yaklaşmasıyla birlikte birçok kişinin ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri klimadır. Klimalar ortamı serinleterek, fazla nemi alır ve havayı filtreler. Klimalar yaz ayında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Ülkemizde yaşanan enflasyondan dolayı ürünlerin hepsine belirli bir zam gelmiştir. Durum böyle olunca birçok kişi tarafından klima kampanyaları ve fırsatları merak edilmektedir. Bim marketlerde satışa sunulan farklı markalara ait klimalar bulunmaktadır. Bim marketlerin online uygulamasına özel satılan klimaların fiyatları ise merak edilmektedir.


Daha fazla Bim market içeriği;


Keysmart 12000 BTU Klima Bim

Keysmart 12000 btu klima bim

Bim marketler gıda ürünlerinin dışında haftalık kataloglar sayesinde ihtiyaç duyulan birçok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Bim marketlerde satılan ürünlerden bir tanesi de klimadır. Klima son zamanlar da özellikle yaz ayında en çok satın alınan ürünlerden biridir. Keysmart markasına ait klimanın özelliklerine ve fiyatına isterseniz detaylı bir şekilde bakalım.

Keysmart markasına ait klima 12000 Btu/h soğutma ve ısıtma kapasitesine sahiptir. A++ enerji sınıfında ve çıkarabilir filtreye sahiptir. Uyku modu ve çoklu programlama özelliklerine sahiptir. Fan hızını 5 kademeye kadar ayarlama şansına da sahipsiniz. Keysmart markasının 120000 BTU klimasının fiyatını merak ediyorsanız 7.999 TL ile satışa sunulmaktadır.

/ 5.

Share.

5 Comments

Leave A Reply