3 günde etkisi görülen Ya Vedud tertibi hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Allah’ın sevgisi ve muhabbetini ifade eden Ya Vedud isminin birçok fazileti bulunuyor. Sevdiğine kavuşmak isteyenler ya da sevgi kazanmak isteyenler bu zikri sıkça gerçekleştiriyor.

Eşinizle kavga etmiş olabilir, sevdiğiniz kişi sizinle ilgilenmemiş olabilir. Bu durumlarda Allah’tan en hayırlısını isteyebilir ve Ya Vedud tertibini gerçekleştirebilirsiniz. Ya Cami Ya Vedud sevgi ve muhabbet için okunmalı. 3 günde etkisini görebileceğiniz Ya Vedud zikrini şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 • İlk önce Ya Vedud tertibi için niyet almanız gerekir.
 • Abdest aldıktan sonra kıbleye doğru dönün.
 • Ardından 1000 kere Ya Vedud zikrini çekin.
 • 1000 kere Ya Vedud zikrini çektikten sonra Ya Vedud duasını okuyun.
 • Bu uygulamayı üç gün boyunca gerçekleştirmeniz yeterli.
Ya Vedud Evlilik İçin Ne KadarGünde 66 kere okunmalı
Hayırlı Evlilik İçin ZikirYa Vedud, Ya Cami
Ya Vedud Niye Okunurİnsanların sevgisini kazanmak için

3 Günde Etkisi Görülen Ya Vedud Tertibi Yaşanmış Mucizeleri

3 Günde Etkisi Görülen Ya Vedud Tertibi

Sevgi ve muhabbeti ifade etmek için kullanılan Vedud kelimesi Allah’ın 99 isminden biri. İnsanlar sevgi kazanmak ve çevresindekilerle muhabbetini arttırmak için Ya Vedud zikrini gerçekleştirir. Ya Vedud birçok fazileti bulunuyor ancak yanlış ve kötü niyetli insanlar tarafından bu zikrin çekilmemesi gerekir.

Eşinizle ya da sevdiğiniz biriyle aranızın hayırlı bir şekilde düzelmesini istiyorsanız Ya Vedudu zikrini okuyabilirsiniz. Evlenmek için dua ederken Ya Vedud zikri de oldukça etkilidir. Ya Vedud zikrini 1000 kere okuduktan sonra Ya Vedud duasınız yaparak aranızın düzelmesini istediğiniz kişinin yüzüne üfleyebilirsiniz.

Ya Vedud Duasının Arapçası;

Bismillahirrahmanirrahim, Ya Vedud, Ya Vedud, Ya zel arşil mecid, Ya Mübdi, Ya Muid, Ya fealün lima yürid, Eselüke binüri vechikellezi mele erkane arşike ve eselüke bi kudretikelleti kadderte biha halkake ve bi rahmetikelleti vesiat külle şeyin. La ilahe illa ente. Ya Muğis, eğisni, Ya Muğis, eğisni, Ya Muğis, eğisni. Amin.

21 Gün Mucizesi Ya Vedud

Allah’a her konu için dua edebilirsiniz. Hayatınızda yaşadığınız olumlu ya da olumsuz tüm olaylarda Allah’a sığınmak gerekir. Dua ederken niyet almalı ve abdestli bir şekilde kıbleye doğru yönelmelisiniz. Bu şekilde yapılan dualar Allah katında kabul edilir. 21 gün boyunca Ya Vedud zikrinin gerçekleşmesi sevdiğiniz kişiyle aranızdaki muhabbeti arttırır.

Kocayı kendine bağlamak ve sevgisini kazanmak için düzenli olarak okuyabilirsiniz. 21 gün boyunca düzenli olarak Ya Vedud zikrini 20 kere okumanız gerekir. Günde 20 kere Ya Vedud zikrini gerçekleştirdikten sonra Ya Vedud duasını okumanız yeterli. Dilediğiniz günde bu Ya Vedud tertibine başlayabilirsiniz. Tertibe başlamadan önce tövbe etmeniz ve abdestli olmanız daha hızlı etkisini göstermeye yardımcı olacaktır.

Ya Vedud Çok Okunursa Ne Olur

3 Günde Etkisi Görülen Ya Vedud Tertibi

Ya Vedud, Allah’ın (c.c.) sevgiyi ve muhabbeti ifade eden isimlerinden biridir. Bu isim, “sevilen, seven, sevenleri kendine çeken” anlamlarına gelir. Ya Vedud isminin çok okunması, kişinin Allah’ın (c.c.) sevgisini ve muhabbetini kazanmasına yardımcı olur.

Ya Vedud isminin çok okunmasının faydaları şunlardır:

 • Sevgi ve muhabbet kazanmak
 • Aile içi huzur ve sevgiyi artırmak
 • Dostluk ve arkadaşlık ilişkilerini güçlendirmek
 • İş hayatında başarı elde etmek
 • Maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmak

Ya Vedud isminin çok okunması, kişinin kalbini sevgi ve muhabbetle doldurur. Bu da kişinin çevresi ile olan ilişkilerini olumlu yönde etkiler. Ayrıca, Ya Vedud isminin çok okunması, kişinin Allah’a (c.c.) olan bağlılığını ve teslimiyetini de artırır.

Ya Vedud isminin çok okunması için, aşağıdaki hususlara dikkat etmek gerekir:

 • Dua samimi bir şekilde yapılmalıdır.
 • Dua düzenli olarak yapılmalıdır.
 • Duanın kabulü için Allah’a (c.c.) tevekkül edilmelidir.

Ya Vedud isminin çok okunması, kişinin Allah’ın (c.c.) sevgisini ve muhabbetini kazanmasına yardımcı olur. Bu da kişinin hayatında birçok olumlu değişime yol açar.

Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunur

Ya Vedud, Allah’ın (c.c.) sevgiyi ve muhabbeti ifade eden isimlerinden biridir. Bu isim, “sevilen, seven, sevenleri kendine çeken” anlamlarına gelir. Ya Vedud isminin sevgi için kaç kez okunacağı konusunda kesin bir sayı yoktur. Ancak, bu ismin günde 20-1000 defa okunması tavsiye edilir.

Ya Vedud isminin sevgi için okunması, kişinin sevdiği kişiye karşı sevgisini ve muhabbetini artırmak için etkili bir yöntemdir. Ayrıca, Ya Vedud isminin okunması, kişinin kalbini sevgi ve muhabbetle doldurur. Bu da kişinin çevresi ile olan ilişkilerini olumlu yönde etkiler.