31 kelimesi argodur. Gençler arasında 31 ifadesi mastürbasyon yapmak anlamına gelmektedir. Özellikle ergenlik çağında olan gençler arasında sıkça dile getirilen bir sayıdır.

31 Ne Demek Küfür Olarak

Dünyada mastürbasyon kelimesinin birden fazla anlamı vardır. Günümüzde en bilindik kullanılan argo kelimelerden birisi 31 olmaktadır. Aslında 31 çekmek anlamına gelmektedir. 31 sayısının küfür olarak anlamı mastürbasyon demektedir. Mastürbasyon ise cinsel bir ilişkiye girmeden sürtünme yoluyla veya genital bölgesine dokunarak boşalmak anlamını taşır. 31 sayısı mastürbasyon kelimesinin argo şeklidir.

31 Sayısının Hikayesi

31 sayısının anlamı Osmanlı dönemine kadar uzanmaktadır. 31 sayısını Osmanlı İmparatorluğundan gelmektedir. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim? Şaşırtıcı dimi?

Osmanlıca da mastürbasyon kelimesine istimna denmekteydi. İstimna kelimesi el ile meniyi dökme anlamlarına gelir kısaca mastürbasyonun değişik bir ismi olmaktadır. Mastürbasyon yani istimna kelimeleri her yerde söylenmediği için o zamanlar harflere sayı verme yöntemi kullanılmış. E-l kelimesinin harflerinin kaçıncı sırada geldiklerine bakarak 31 sayısı ortaya çıkmıştır. O zamanlardan bugüne kadar gelen 31 kelimesinin hikayesi ve sırrı bu şekildedir.

31 ve 52 nin Anlamı Nedir?

31 Ne Demek

31 ve 52 sayılarının günümüzde argoda farklı anlamı vardır. 31 ve 52 rakamları mastürbasyon anlamları taşımaktadır. 31 sayısı erkeklerin mastürbasyonu olarak isimlendirilirken, 52 sayısı kadınların mastürbasyonu olarak adlandırılmaktadır. 31 ve 52 sayısının bir dayanağı ve net bir açıklaması olmasa da günümüzde özellikle gençler arasında kullanılan argo bir deyim olarak karşımıza çıkmaktadır.

31 Neden Bu Kadar Komik

Günümüzde sıkça duyduğumuz ve bu konu hakkında birçok espri geçmektedir. 31 sayısı bazı kişiler için komik olurken bazı kesimler için neden bu kadar komik sorusunu oluşturmaktadır. Bu sorunun net bir cevabı yoktur. Gençler arasında veya bir muhabbete kapalı bir şekilde söylenen mastürbasyon kelimesi bazı kişiler için komik ve espri kaynağı olmaktadır.

  • Sizlerde yorumlar kısmına fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sizce neden komik veya değil?

31 kaç günde bir yapılmalı?

Uzmanlara göre mastürbasyon yapmak (31) hafta maximum olarak 2 kez yapılmaktadır. Bu rakamı geçtiğinizde ise ileride üreme ve cinsel ilişkilerde sorun yaşamanız mümkündür.

Bir insan her gün boşalırsa ne olur?

Her gün mastürbasyon yapmanın ileride cinsel sorunlarla karşılaştığı günümüz sorunlarından birisidir. Cinsel ilişki yolu ile boşalmak ve partner ile rahatlamakta ise herhangi bir sorun görülmemektedir.


Daha fazla ilgili içerik;


Bir insan her gün boşalırsa ne olur