Cinsellikte 88 Ne Demek – Public Yapmak Ne Demek

Cinsellikte 88 şehvetli bacak olarak da adlandırılan pozisyondur. Kamasutra kitabında yer alan seks pozlarının her birinin numaralandırması ile ortaya çıkan bu sayılar başta size karmaşık gelebilir. Her bir sayı başka bir seks pozisyonuna işaret eder. 88 ise şehvetli bacak pozisyonudur.

Cinsellikte 88 pozisyonu için kadının esnek olması gerekir. Kadın ve erkek ayakta birbirlerine yakın olmalıdır. Kadının sağ bacağı erkeğin paraleldeki omzunun üstünde olmalıdır.

Ayakta dururken kadının bacağını erkeğin omzuna yaslaması esnekliği şart kılıyor. Ardından kadın biraz belini geriye çeker. Erkek kadını belinden kavrar ve kadının kolları da erkeğin diğer omzunda olur. 88 pozisyonu tam olarak bu şekilde yapılmaktadır.

72 Ne Demek Cinsellik?

72 cinsellikte erkeğin güçlü olmasını gerekli kılan bir pozisyondur. Bu pozisyonda destek alınan yer ise duvardır. Genellikle film sahnelerinde sıkça gördüğümüz erkeğin cinsellik ile birlikte güç gösterisi de yaptığı bu pozisyon zevkin doruklarda olduğu pozisyonlardan biri.  Peki 72 pozisyonu nasıl yapılır? 72 olarak adlandırılan pozisyonu yapmak için aşağıdaki adımlar takip edilmelidir;

  • Erkek kadını kucağına almalıdır. Kadının baş boyu erkeğin baş boyundan biraz daha yukarda olmalıdır.
  • Erkek kadını bir duvara yaslamalıdır. Duvardan destek alınmalıdır.
  • Erkeğin elleri kadının kalçalarında olmalıdır. Bu duruşu daha sağlam hale getirecektir.
  • Kadın bacakları ile erkeğin belini sarmalıdır.

Cinsellikte 420 Ne Demek?

Cinsellikte 420 kullanımının herhangi bir anlamı yok. 420 ibaresini kullanan kişiler ile cinsel ilişkiye girmeden önce iki kez düşünmeniz gerekir. Esrar benzeri uyuşturucu madde kullanan insanlarda cinsel yollar ile bulaşan hastalıkların olma riski daha çok olduğundan cinsellik için olumsuz karşılanan bir ibaredir.

İnsanların sosyal medya profillerine yazdıkları 420 kullanımı ise bundan çok daha farklıdır. Bir kullanıcının profilinin altındaki kişisel bilgiler bölümünde 420 yazdığını görüyorsanız bu kullanıcının uyuşturucu kullandığı anlamına gelir.

420 aslında her yıl 20/4 tarihinde ABD’de yapılan uyuşturucu kutlamaları nedeni ile bir çeşit kültür olarak profile ekleniyor. Kutlamaların 20 Nisan’da yapılması ise esrarın genellikle tarlaya ekildiği tarih olmasından kaynaklıdır. 

62 Ne Demek Anlamı

62 kadınların mastürbasyon yapmasına yönelik kullanılan bir tabirdir. Erkeklerin mastürbasyon yapmasına yönelik kullanılan tabir de 31’dir. 62’nin 31’in 2 katı olduğu gözünüzden kaçmamıştır. Bunun nedeni ise kadınların mastürbasyondan erkeklere oranla çok daha büyük zevk aldığıdır.

Kadınların mastürbasyon yaparken çok daha fazla zevk alması gerekçesi ile 31 yerine 62 tabirinin kullanıldığı biliniyor. Mastürbasyon sırasında kadınların çok daha fazla zevk aldığına yönelik yaygın bir tutum mevcut.

62 tabirinin kullanılmasına yönelik düşünülen başka bir neden de kadınların boşalma süresinin erkeklerden uzun olması nedeni ile ilişkide ileri geri hareketlerin 31 kez değil, 62 kez yapılması gerektiği düşüncesidir.

31 62 69 Nedir?

31, 62 ve 69 gibi tabirler cinsellik ile ilişkili olarak kullanılan yaygın tabirlerdir. Mastürbasyon ve cinsel ilişki için tercih edilen bu tabirler aslında daha kısa ve daha kolay bir şekilde istenilen durumu anlatma amacı taşır.

31 erkekler için mastürbasyon anlamına gelir. Genellikle erkeklerin mastürbasyon sırasında 31 kez git gel yapması nedeni ile kullanılan bir tabir olduğunu da söylemek gerekir.

62 ise kadınlar için mastürbasyon anlamına gelir. Kadınların erkeklerden çok daha uzun sürede nirvanaya ulaşmaları nedeni ile 31’in 2 katı olan 62 tabirinin kullanıldığı ya da kadınların daha fazla zevk aldığı için bu tabirin kullanıldığı tahmin ediliyor.

69 cinsellikte erkeğin cinsel organının partner tarafından okşanmasıdır. Bu okşamanın ağız yolu ile olması halinde 69 kullanımının ortaya çıktığı biliniyor. Sekste 69 pozisyonu partnerlerin aynı anda birbirlerine oral yolla seks yaptığı pozisyondur.

96 Ne Demek?

96 ne demek

96 cinsellikte kalça ustası pozisyonu olarak da bilinir. Bu pozisyonda erkek altta kadın ise üsttedir. Pozisyonda partnerler birbirlerinin yüzünü görmez. Çok fazla güç ve esneklik isteyen bir pozisyon değildir. Pozisyonu adım adım aşağıdaki yönergeyi takip ederek yapabilirsiniz.

  • Erkek sırt üstü uzanmalıdır. Dizlerini omuz hizasında açarak kadın için aralık oluşturmalıdır.
  • Kadın erkeğin bacaklarının arasına erkeğe arkası dönük şekilde dizlerinin üzerinde yerleşmelidir.
  • Kadının elleri erkeğin diz kapaklarında olmalıdır.
  • Kadının bacaklarından biri dışardayken diğeri erkeğin iki bacağının arasında olmalıdır.

Public Yapmak Ne Demek?

Public yapmak seksin topluma açık mekanlarda yapılması anlamına gelir. Genellikle ABD’de karşılaşabilen bir tercih durumudur. Halka açık alanlarda, park ya da benzeri insanların bulunduğu yerlerde seks yapmak olarak biliniyor.

Public yapmak farklı bir kullanım ile dağ yamacında ya da adrenalin hissi uyandıran deniz kıyısı gibi yerlerde yapılan seks için de kullanılabiliyor. Yüksek bir dağın yamacında düşme tehlikesi varsa adrenalin salgılarsınız. Adrenalin ve seksin bir arada olması public yapmak olarak da adlandırılıyor.

Kadınlarda 28 Çekmek Nedir?

Kadınlarda 28 yapmak mastürbasyon yapmak anlamına gelir. Mastürbasyon yaparken sayıldığında 28’de nirvanayı gören bir kişi için 28 çekmek mastürbasyon yapmak olarak tabir edilir.

Mastürbasyonun sayısı önemsiz olacak şekilde 100 çekmek, 30 çekmek gibi farklı şekillerde ifade edilebildiğini biliyoruz. Bir kişi 31 çekmek diyorsa bu 31 kez ileri geri hareket ettiği anlamına gelir. Cinsel ilişkinin zirvelere kaçıncı sayıda ulaşabildiğine yönelik çekme sayıları değişebilir. Bu nedenle herkes için farklı bir sayı kullanımı söz konusu olabilir.

93 ne demek cinsellik?

93 bir seks pozisyonudur. Kadının merdivende diz çöktüğü, ellerini üst merdivenlere koyarak denge haline ulaştığı ve erkeğin de kadından birkaç basamak yukarıda durarak dizlerini büktüğü pozisyondur. Erkek kadının belinden tutmalıdır.

3’lü cinsel ilişki ne demek?

3’lü cinsel ilişki 3 partner ile yapılan sekstir. Cinsel ilişkinin 3 kişi ile birlikte yapılması halinde ilişki süresi daha uzun olur.

Sevgiliye Sorulacak 18 Sorular

Oruçluyken Mast Yapmak Caiz Mi

Mastürbasyon Günah Mı

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr