6ix9ine İstanbul Konseri Bilet Fiyatları – Önceki Konserler

6ix9ine İstanbul konseri bilet fiyatlarını sizler için yayınladık. 6ix9ine İstanbul konseri nerede ve ne zaman gelin birlikte inceleyelim.

6ix9ine İstanbul konseri bilet fiyatları yoğun şekilde merak ediliyor. 6ix9ine adıyla bilinen Daniel Hernandez Amerikalı rap sanatçısı ve söz yazarıdır. Dünya çapında hayran kitlesine sahiptir. Bu noktada dünyanın pek çok yerinde belirli dönemlerde konserler veriyor. Türkiye’de de 6ix9ine hayranları oldukça fazladır. Türk hayranları ise konser tarihlerini, yerini ve bilet fiyatlarını yakından takip ediyor. 6ix9ine genel olarak İstanbul’da konser veriyor. Ancak bu konser yeri ve tarihine bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir.

  • NOT: Konser biletleri ise ortalama 750 TL ile 2.500 TL arasında değişkenlik gösteriyor.
6ix9ine consert

6ix9ine İstanbul Konseri Nerede

6ix9ine i̇stanbul konseri

6ix9ine İstanbul konseri nerede, ünlü sanatçının hayranları tarafından yoğun şekilde merak ediliyor. Dünyaca ünlü rap sanatçısı belirli aralıklarla Türk hayranları için Türkiye’de de konser veriyor. Türkiye’de konserlerini genelde İstanbul ilinde vermeyi tercih ediyor. Sanatçı konserin yerini ise Life Park olarak yayınlamıştı. New York’lu rap sanatçısının hayran kitlesi global ölçeklidir. Türkiye’deki konserine de yüksek katılım sağlandığı görülüyor.


Daha fazla ilgili içerik;


6ix9ine Nasıl Okunur

6ix9ine nasıl okunur

6ix9ine nasıl okunur sorusu merakla araştırılıyor. 6ix9ine bildiğiniz üzere Anmerika’lı bir rap sanatçısı ve söz yazarıdır. Grup adını 6ix9ine koysa da solistinin gerçek adı Daniel Hernandez’dir. Grubun okunuşu ise şu şekildedir;

  • 6ix9ine= six nine

1996 New York doğumlu olan Daniel Hernandez’in hayran kitlesi her geçen gün dünya genelinde artış gösteriyor. Şarkılarının başarısı ve sözlerinin anlamı tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥