Dansöz kiralama, özel bir etkinlikte dans performansı sunmak üzere profesyonel bir dansçının kiralanması hizmetidir. Bu, genellikle doğum günleri, düğünler, nişanlar veya diğer özel kutlamalar için tercih edilen bir eğlence yöntemidir.

Özel günlerinizi kalıcı bir anıya dönüştürmek için çoğu zaman kutlama yapmak isteyebilirsiniz. Kutlama ve parti kelimelerini duyunca birçok kişinin aklına dansöz geliyor. Yılbaşı kutlama, kına gecesi, bekarlığa veda partilerinde dansöz gösterisine ihtiyacınız olabilir. Dansöz kutlamalar da olmazsa olmazlarından biridir. Peki dansöz kiralama fiyatları ne kadardır?

  • Dansöz kiralama ücreti 1000 TL ile 3000 TL arasında değişir.

Eve Dansöz Çağırma

Dansöz Kiralama

Eve dansöz çağırmak için hangi etkinlik ve ne kadar süre boyunca dansöz ihtiyacınızın olduğuna göre fiyatlar değişiklik gösterir. Fiyatlar genel olarak 1.000 TL ile 3.000 TL arasındadır. Ortalama olarak eve dansöz çağırmanın ücreti 2.000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca erkek zenne ya da kadın dansöz tercih edilmesi ve istenilen gösteri şekline göre bu fiyatların üstünde ödeme yapabilirsiniz.

İstanbul Dansöz Kiralama

Dansöz Kiralama

Dansöz kiralamak için birçok farklı ajans vardır. Ajanslara göre dansöz kiralama ücretleri değişir. Ayrıca dansözün ne kadar süre boyunca gösteri yapmasını tercih ediyorsanız ücretler de bu süreye bağlı olarak değişiklik gösterir. Yarım saat gösteri yapan dansözle bir saat gösteri yapan dansöz arasında çok büyük fiyat farkı vardır. Peki İstanbul şehrinde dansöz kiralama ücreti ne kadardır?

  • İstanbul da dansöz kiralama en az 2.000 TL’den başlar. En fazla ise 3.000 TL’ye kadar fiyatlar artmaya devam eder.

Ankara Dansöz Kiralama

Dansöz Kiralama

Özel günlerinizde, kutlamalarda ya da partilerde dansöz çağırmak istiyorsanız 1.000 TL ile 3.000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Her sektör alanında fiyatlar değişiklik gösterir. Dansözden beklediğiniz dans gösterisi ve süresi bu fiyat farklılığında çok önemlidir. Dansözün ulaşımı ve yemek gibi temel ihtiyaçları da karşılanmalıdır. Bir saatlik güzel gösteri için en fazla 3.000 TL ödeme yapacağınızı unutmayın.

İzmir Dansöz Kiralama

Dansöz Kiralama

İzmir dansöz kiralama ücreti 2.000 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir. Düğünlerinizde, bekarlığa veda gecenizde, kına gecenizde ya da herhangi özel kutlamada dansöz çağırmak istiyor olabilirsiniz. Dansözler bu özel gecelerin unutulmaz kılınması için birçok farklı gösteri ve dans figürleri ile davetlilerin karşısına çıkar. En iyi ve profesyonel dansöz kiralamak istiyorsanız bir saat için ödemeniz gereken ücret 3.000 TL ve daha fazladır.