A101 bayilik veriyor mu ve A101 bayilik ücreti ne kadar, bilgilendiriyoruz. A101 en az kaç metrekare olmalı, gelin daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

A101 market açmak istiyorum durumu için kişinin bazı şartları karşılaması gerektiği bilinir. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir.

  • Mağazanın tek katlı ve giriş katında bulunması gereklidir.
  • Mağazanın nem, rutubet ve benzeri koşullardan etkilenmeyen yerlerde seçilmelidir.
  • Açılacak marketin 5 senelik sözleşmesi  yapılmaktadır.
  • Mağazanın  bulunduğu konum işlek ve market için uygun yoğunluğun bulunduğu cadde veya mahallerde bulunmalıdır.
  • Mağazaların ön cephesinde yaklaşık 8 metrekare alan bulunmalıdır.
  • Mağazada depo olarak kullanıma uygun bir bölümün olması gereklidir.
  • Mağazanın bulunduğu binanın tesisatlarının ve alt yapı hizmetlerinin çalışıyor bulunması ve bakımlarının yapılmış olması gereklidir.
  • Mağazanın en az 500 metrekare oturum alanına sahip olması gereklidir. Bu şekilde şartlar kişiden istenir.

A101 Bayilik Veriyor Mu

A101 bayilik veriyor mu sorusu için bayilik vermeden sadece belli şartlar ile dükkan kiralıyor. Gerekli kiralama  şartları genel olarak a101 açmak istediğiniz mağaza ile ilgilidir. Mağazanın gerekli ölçülerde ve marketlik şartlarını karşılaması gerekir. Bununla birlikte bayilik alacak kişinin belirli bir ücret vermesi de gerekir.

A101 market zincirinin resmi sitesi üzerinden başvuru yapıp yada iletişim numaraları üzerinden ulaşıp gerekli bilgileri verip başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz en kısa sürede sonuçlanıp a101 ekibi açmak istediğiniz mağazayı kontrole gelecektir. Sonrasında gerekli şartlar ve ruhsat işlemleri ile marketinizi açarak hizmete sunabilirsiniz.

A101 Bayilik Ücreti

A101 Bayilik Ücreti vermez çünkü bayilik imkanı tanımaz ama dükkan kiralama imkanı tanır. Çünkü açacağınız marketin büyüklüğü ve işleklik şartlarına göre bir fatura çıkarılır. Genel olarak a101 gibi market açacak kişinin 750.000 TL gibi bir bütçe ayırması gerekiyor. Bu tutar açacağı mağaza kirası dışında olup sadece A101 tarafından yapılan işlemler için geçerli olacaktır.


Daha fazla bayilik hakkında bilgi içeriği;


A101 En Az Kaç Metrekare Olmalı

A101 en az kaç metrekare olmalı sorusu için 500 metrekare cevabı verilebilir. Bu metrekare büyüklüğünden az olan marketler için a101 başvuru kabul etmez. Yapılan başvuru için en dikkat edilen konu budur. Bununla birlikte marketin binanın giriş katında bulunması da oldukça önemli bir konudur.

Comments are closed.