Aero Whatsapp son sürüm indir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hazar bozkurt WhatsApp Aero indir ve WhatsApp Aero eski sürüm işte detaylar.

Aero Whatsapp son sürüm indirme linki internet üzerinde birçok indirme sayfasında bulunmaktadır. Ancak bu linkler üzerinden güvenliği konusunda endişeler olan bir uygulamayı indirmek ne kadar doğrudur bilinmez. Aero WhatsApp kullanımı ile birlikte birçok farklı özelliğe erişim de mümkün hale geliyor.

Aero WhatsApp uygulamasının öncelikle 3. Parti uygulamalar arasında yer aldığını da söylemek gerekmektedir. WhatsApp’ın çeşitli bir modu olarak kullanıcıya sunulmaktadır. WhatsApp uygulamasında olmayan özellikleri sunması yönünden ilgi çekici bulunmaktadır.

Hazar Bozkurt WhatsApp Aero İndir

Hazar Bozkurt WhatsApp Aero İndir

Hazar Bozkurt WhatsApp Aero indirmeden önce yazılımların ana geliştiricisi olarak bilinmektedir. Çeşitli uygulamaların yazarı olarak bilinen Hazar Bozkurt aynı zamanda Instagram Aero uygulamasının yazarı olarak da tanınmaktadır.

WhatsApp Aero uygulaması birçok farklı özellik sunmaktadır. WhatsApp’da bulunmayan bu özelliklerden bazıları ise aşağıdaki gibidir;

 • Silinen mesajları karşı taraf herkesten silse dahi haberi dahi olmadan görebilme,
 • Font seçenekleri ile çeşitlilik,
 • 24 saat dolmuş olan WhatsApp hikayelerini görebilme,
 • Silinmiş WhatsApp hikayelerini görebilme,
 • Mavi tik kaldırma,
 • Bir hesabın durum yazısını ne zaman değiştirdiğini görebilme,
 • Bir hesabın profil fotoğrafını ne zaman değiştirdiğini görebilme,
 • 25 mb’dan büyük dosyaları transfer edebilme,
 • Uygulama arayüzünü özelleştirme,
 • Cihazda depolanan veriler,
 • Hızlı kullanım olanağı.
WhatsApp Aero Eski Sürüm

WhatsApp Aero Eski Sürüm

WhatsApp Aero eski sürümü artık APK olarak pek bulunamıyor. Hazar Bozkurt tarafından geliştirilen bu uygulama yazılımı sayesinde daha önce görünemeyen birçok bilgiye doğrudan erişim mümkün olmaktadır.

WhatsApp’ın Aero formu uygulama marketlerde bulunmamaktadır. Bu durumun temel nedeni ise uygulama marketlerden indirilebilmesi için geçmesi gereken birçok test olmasıdır. WhatsApp Aero güvenliği konusunda kesin bir bilgi yoktur.

WhatsApp tarafından alınan bilgilerin bu kadar kolay bir şekilde paylaşılabiliyor olması biraz rahatsız edici olabilir. Bu gibi durumlarda doğrudan uygulamayı indirmekten vazgeçebilirsiniz. Ayrıca birçok cihazda WhatsApp Aero indirdikten sonra kullanabilmek için cihazın Root ayarlarının da değiştirilmesi gerekiyor.

Android cihazlarda Root ayarlarını değiştirmek doğrudan cihazı kötü yazılımlara karşı savunmasız hale getirmektedir. Bu bağlamda da pek tercih edilmediği bilinmektedir. Akıllı cihazları tehlikelere açık hale getirdiğinden root işlemi yapmak tehlikelidir.

WHATSAPP PLUS İNDİR, WP PLUS KULLANICI YORUMLARI ve ÖZELLİĞİ

Whatsapp çevrimiçi Nasıl Kapatılır – Android ve Iphone