Akbank Davet Kodu mobil uygulama üzerinden alınmaktadır. Davet kodu ile Akbank’lı olan her yeni müşteri için 200 TL olmak üzere toplamda 1.000 TL’ye kadar kazanç elde edilebilmektedir.

Davet kodunu aldıktan sonra Akbank’lı olacak olan tanıdıklarınıza davet kodunuzu verin. Kendisi Akbank mobil uygulama ya da online şube üzerinden Akbank’lı ol sekmesine tıklayarak üyelik başlatırken davet kodu gir ekranına sizin davet kodunuzu yazmalıdır. Böylece 200 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Akbank Davet Kodu Alamıyorum

Akbank Davet Kodu Alamıyorum

Akbank davet kodu alamıyorum diyorsanız yanlış bir menüde davet kodunu arıyor olabilirsiniz. Davet kodunu almak için aşağıdaki adımları takip edin;

  • Kendinize ait Akbank mobil uygulama ya da online işlemler sayfasını açın.
  • Kampanyalar bölümüne gidin.
  • Davet et kazan seçeneğine tıklayın.
  • Davet kodu oluştur diyerek kendi kodunuzu oluşturun.
  • Davet kodunuz bankanızda kayıtlı olan telefon numarasına SMS olarak gönderilecektir.

SMS gönderimi yaklaşık 15 dakika kadar sürede tamamlanmaktadır. Davet kodu alamıyorsanız iletişim bilgilerinizi kontrol etmenizde fayda var. Yanlış telefon numarası kayıtlı ise SMS alamıyor olabilirsiniz.

Akbank Davet Kodu Nasıl Gönderilir?

Akbank davet kodu göndermek için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Akbank davet kodunu aldıktan sonra tanıdığınıza kodu verin. Yeni Akbank’lı olacak olan tanıdığınız üyelik sırasında davet kodu gir bölümüne sizin davet kodunuzu girmelidir.

Davet kodu girildikten sonra işlem tamamlanmış olacaktır. Davet kodunun aktif edilmesinden sonra üyelik tamamlandığında kod sahibine 200 TL chip-para kazancı kartına yüklenecektir. Karta bakiye yükleme işlemleri oldukça hızlı bir şekilde tamamlandığından herhangi bir bekleme süresi bulunmamaktadır.

Akbank Davet Nedir?

Akbank davet kodu, davet et kazan kapsamında yapılan kampanyanın kodudur. Tanıdıklarını kendi davet kodu ile Akbank’a davet eden Akbank’lılar 200’er TL kazanç elde etmektedir. Kazançlar chip para olarak kartlara yüklenmektedir.

Akbank Davet Kodu Neden Gelmiyor?

Akbank davet kodu gelmiyorsa halihazırda bir Akbank kartın olmadığından bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Kart başvuruları kısa sürede onaylandığından bir banka kartı ya da kredi kartı temin ederek sorunu çözebilirsin.