Akbank Şubeye Gitmeden Hesap Açma (5000 TL)

Akbank’ta şubeye gitmeden hesap açmak için, Akbank Mobil veya Akbank İnternet’i kullanabilirsiniz.

Akbank Mobil’den Hesap Açma

Akbank Mobil’den hesap açmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Akbank Mobil uygulamasını indirin ve açın.
 2. “Akbanklı Olmak İstiyorum” butonuna tıklayın.
 3. Gerekli bilgileri girin ve başvurunuzu tamamlayın.

Yer verdiğimiz bu adımları takip ederek kolayca oturduğunuz yerden artık Akbank müşterisi olabilirsiniz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra hemen mobil uygulamasını kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Hesap Açma Online

Akbank hesap açma online işlemler ile kolayca yapılabilir. Banka şubesine gitmeden kolayca açmak istediğiniz hesabı açabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken online adımlar şu şekilde yansıyor;

 • Akbank resmi web sitesini (akbank.com) adresini ziyaret edin.
 • Ardından ise hemen hesap aç alanına tıklayarak açılan ekranda istenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin.
 • Bu adımdan sonra ise bankanın müşteri temsilcileri bilgi teyidi için sizinle görüşme sağlayarak işlemlerinizi tamamlayacaktır.

İlk kez Akbank müşterisi olmak üzere yukarıda yer verdiğimiz adımları takip edebilirsiniz. Ancak eğer zaten Akbank müşterisiyseniz ve ek olarak yeni vadeli hesap açmak istiyorsanız da bunu Akbank mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Akbank mobil uygulamasına giriş yaparak hesaplarım-yeni hesap aç adımlarını takip edin. Açmak istediğiniz hesap türünü seçerek adımları tamamlayın.

Akbank Hesap Açana Kredi

Akbank şubeye gitmeden hesap açma

Akbank hesap açana kredi fırsatı sunuyor. İlk kez müşterisi olacak kullanıcılar mobil şube üzerinden başvuru yaparsa sıfır faizli kredi fırsatından faydalanabiliyor. Hesap açana kredi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • Öncelikle Akbank mobil şubeyi telefonunuza indirerek ‘’Akbanklı olmak istiyorum’’ alanına tıklatın.
 • Açılan ekranda istenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun.
 • Akbanklı olduktan yaklaşık 5 gün sonra ise her yeni banka müşterisi %0 faizli krediye başvurusunu yapabilir.

Akbank sıfır faizli kredi kampanyasından sadece bireysel müşteriler faydalanabiliyor. Bunun yanı sıra kampanya kapsamında sunulan kredi tutarı ise en az 1000 TL en çok da 7,500 TL 12 ay vadeli olarak sunuluyor. Kampanya kapsamında verilen bu kredi için masraf ise sadece %0,5 + BSMV olarak yansıyor. Akbank normal şubelerinden banka müşterisi olarak başvuru yapan kişiler krediden faydalanamıyor. İlgili kampanya sadece mobil ve internet şube üzerinden bireysel müşteri olacak kişiler için geçerlidir.

Akbank Hesap Açma 5.000 TL

Akbank hesap açma 5.000 TL kredi kampanyası çok merak ediliyor. Akbank mobil ya da internet şube üzerinden Akbanklı olmak isteyen kullanıcılarına özel sıfır faizli kredi kampanyası sunuyor. Mobil ya da internet şube üzerinden Akbanklı olan bireysel müşterilerin tamamı başvurudan sonraki 5 gün içerisinde sıfır faizli krediye başvurusunu yapabilir. Verilen sıfır faizli kredi tutarı en az 1000 TL en çok ise7,500 TL olarak belirlenmiştir. Bu krediden faydalanmak üzere izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • Akbank mobil uygulamasını telefonunuza indirin.
 • Akbanklı olmak istiyorum butonuna tıklayarak devam edin.
 • Ekranda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra ise Akbank müşteri temsilcileri sizinle görüntülü görüşme yaparak süreci tamamlıyor.
 • Online hesap açma adımları bittikten sonraki 5 gün içerisinde mobil uygulama üzerinden sıfır faizli krediye başvuru yapabilirsiniz.

Kredi başvurunuzun onay alması halinde ilgili kredi tutarı anında kesintisiz olarak yeni Akbank hesabınıza aktarılıyor.


Daha fazla ilgili içerik;

Şubesiz Hesap Açma

Evet, Akbank’ta şubeye gitmeden hesap açabilirsiniz. Akbank Mobil veya Akbank İnternet’ten hesap açabilirsiniz.

Akbank Mobil’den Hesap Açma

Akbank Mobil uygulamasını indirin ve açın.
“Akbanklı Olmak İstiyorum” butonuna tıklayın.
Gerekli bilgileri girin ve başvurunuzu tamamlayın.

Akbank 6 Haneli Şifre Alma

Akbank 6 haneli şifrenizi, Akbank Mobil veya Akbank İnternet’ten alabilirsiniz.

Akbank Mobil İlk Giriş

Akbank Mobil’e ilk defa giriş yaptığınızda, 6 haneli şifrenizi girmeniz gerekir. Ayrıca, cep telefonu numaranızın ve e-posta adresinizin doğruluğunu onaylamanız gerekir.

Akbank Yeni Hesap Açanlara Para Veriyor mu?

Evet, Akbank yeni hesap açanlara para veriyor. Akbank’ın “Akbanklı Ol, Para Kazan” kampanyası kapsamında, yeni hesap açanlara 5000 TL nakit hediye veriliyor.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥