Aksaray malaklısı yavru fiyatları ne kadar ve 4 aylık malaklı yavruları fiyatlarını sizlere aktarıyoruz. Malaklı yavrusu 3 aylık ne kadar, gelin birlikte inceleyelim.

Aksaray Malaklısı olarak bilinen ve ülkemizde yoğun ilgi gösterilen köpek türlerinden biridir. Aksaray Malaklısı fiyatlarının yüksek olmasıyla birlikte birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi Aksaray Malaklısının yavrularının ne kadar olduğudur. Aksaray Malaklısı sahiplenmek isteyen kişilerin yoğun talepten dolayı 6 ay beklediği söylenenler arasındadır.

AKSARAY MALAKLISI YAVRUFİYATLARI
Minimum4.500 TL
Maximum8.000 TL
Aksaray Malaklısı Yavru Fiyatları
Aksaray malaklısı yavru fiyatları

Aksaray bölgesinde sarkık dudağa sahip olan kişiler için malaklı denildiği için köpeklerin dudakları sarkık olduğundan dolayı bu ismi almıştır. Büyük kafası, sarkık dudağı ve heybeti büyük olan bir köpektir. Genellikle bekçi ve koruma köpeği olarak anılmaktadır. Aksaray Malaklı yavru fiyatlarını sizler için derledik. Hadi gelin bakalım.

Aksaray Malaklısı Yavru Fiyatları Sahibinden

Aksaray malaklısı yavru fiyatları sahibinden

Büyük köpek kategorisinde olan Aksaray Malaklısı gövdesi, kafa yapıları ve sert mizaçlarından dolayı oldukça güçlü bir köpektir. Hantal olmasına rağmen hızlı koşabilen bir köpektir. Sürü ve alan köpeklerinden birisidir. Son zamanlarda birçok kişi Aksaray Malaksını sahiplenmek istemektedir. Birçok farklı sitede farklı fiyatlarda Aksaray malaklısı yavrularını sahiplendirmektedir.

4 Aylık Malaklı Yavruları

4 aylık malaklı yavruları

4 Aylık malaklı yavruları, güçlü karakterinden dolayı Aksaray Malaklısı ülkemizde en çok sahiplenen köpeklerden biridir. Birçok web sitesinde sahiplendirilen malaklı yavrular ücretsiz olarak sahiplendirilirken bazen ücrete tabi tutulmaktadır. 4 aylık malaklı yavrular genellikle 4.500 TL ile sahiplendirilmektedir. Dış görünüşü ile dikkat çeken, hızlı eğitilen, azarlanmaya karşı duyarlı olan, çocuklara sabırlı, sevilmek isteyen ve yaşadığı alanı sahiplenen bir köpek türüdür.


Daha fazla ilgili içerik;


Malaklı Yavrusu 3 Aylık

Malaklı yavrusu 3 aylık

Malaklı yavrusu 3 aylık, dış görünüşünden dolayı Aksaray Malaklısı korkutucu olsa da sevecen bir köpektir. Cesur ve çevik yapısıyla korumacılık ve bekçilik görevlerinin üstesinden gelmektedir. Tehdit algıladığı zaman inanılmaz derece hızlı olabilecek bir hayvandır. Malaklı yavrularını sahiplenmek oldukça zordur. Birçok farklı sitede, malaklı yavrusu sahiplendirilmektedir. Diğer köpek türlerine göre malaklı yavruları daha nadir bulunmaktadır. Malaklı yavruları 3 aylık sahiplenmek için ortalama 4.500 TL ödemeniz gerekmektedir.

Aksaray Malaklısı Kaç Yıl Yaşar

Aksaray malaklısı kaç yıl yaşar, ülkemize ait birçok köpek cinsi vardır. Köpek cinslerinden birisi ise Aksaray Malaklısı olmaktadır. Aksaray Malaklısı hakkında yanlış bilinen bilgilerden birisi ise saldırgan ve korkutucu olduğudur. Aksaray Malaklısı oldukça sevecen köpek cinslerinden biridir. Aksaray malaklısı hem ülkemizde hem de dünyada en büyük köpekler arasında yer almaktadır. Aksaray Malaklısı hakkında merak edilen konulardan birisi ise kaç yıl yaşadığıdır.

  • Aksaray Malaklısının ortalama ömrü 15 ile 20 yıl arasında olmaktadır. 15 ile 20 yıl yaşayan Malaklıların kilosu ise 80 kg civarında olmaktadır. Bazı Aksaray Malaklıların kilosu 150 kg civarında olabilir.

Aksaray Malaklısı Boyu

Aksaray malaklısı boyu

Aksaray malaklısı boyu, Aksaray bölgesi ve çevresinde yetiştirilen koruma amaçlı beslenen bir köpektir. Doğuştan koruma içgüdüsü olan Aksaray Malaklıları gövdesi ve duruşu ile dikkat çekmektedir. Oldukça heybetli köpeklerden olan Aksaray Malaklısının boyunun ne kadar olduğu merak edilmektedir. Sizler için yazımızda derledik.

  • Erkek Aksaray Malaklısının boyu 120 ile 130 cm arasında olurken dişi Aksaray Malaklısının boyu 100 ile 110 cm arasında olmaktadır. 

/ 5.

Share.

Comments are closed.