İngiliz Mastifi Fiyat 2024 (Yavru Ne Kadar)

İngiliz Mastifi fiyat 2024, İngiliz köpek türleri arasında yer alan Mastifi köpeklerin soyu 5000 yıl kadar öncesine dayanmaktadır. Güzel tüyleri ve büyük vücut yapılarıyla ön plana çıkan bu köpekler oldukça ilgi görmektedir.

Tüyleri ve yüzündeki siyah maskeye benzeyen desen ile kendine has bir yapıları vardır. Savaşlarda kullanılan güçlü ve büyük köpek türlerinden birisi olarak karşımıza çıkar. 1989 yılındaki bir Mastifi köpeği büyüklüğü nedeniyle Guinness rekorlarında yer almaktadır. İngiliz Mastifi fiyat 2024 sizler için yazımızda derledik.

İngiliz mastifi fiyat
  • Mastifi fiyat konusunda en çok konuşulan köpeklerden birisidir. Matsifi fiyatları aşağıdaki tablodaki gibidir.
Minimum15.000 TL
Maximum50.000 TL
İngiliz mastifi fiyat

Mastiff Köpek Yavru Sahibinden

Mastiff köpekler dünyada en çok aranan ve en çok sahiplenmek istenen köpeklerden biridir. Büyüklüğü ve heybetiyle herkesi kendine hayran bırakan Mastiff türündeki köpekler kolay kolay hasta olmazlar. Yaşam ömrü yaklaşık olarak 14 sene olan bu köpekler uysal tavırlar sergilemektedir.

İngiliz mastifi fiyat

Yavru Mastifi köpekler küçük ve sevimli görüntüleriyle herkes tarafından sevilmektedir. İri kemik yapısı ve tüylerinden dolayı kaba gözükebilirler. Mastiff köpek yavrularının fiyatlarını sizler için araştırdık. Hadi gelin bakalım.

  • Mastiff köpek yavrularının fiyatları ise aşağıdaki tablodaki gibidir.
Minimum7.500 TL
Maximum20.000 TL

Daha fazla ilgili içerik;


Tibet Mastifi Yavru Satılık

İngiliz mastifi fiyat

Tibet Mastifi görüntüsüyle oldukça dikkat çekici köpek türlerinden biridir. Tibet Mastifi boynunda yer alan tüylerden dolayı aslana benzetilmektedir. Güçlü ve enerjik yapıları olan Tibet Mastifi son derece sahiplenici özelliklere sahiptir. Koyu renkli olarak bulunan bu köpek türlerinin kökeni Tibet’e dayanmaktadır. Sahipleri dışında kimse dinlemez ve kimseden emir almazlar.

Bebeklere karşı uyumlu tavırlar sergilemektedirler. Sahiplenme özellikleri ile bulundukları alanı koruma iç güdüsü vardır. Tibet Mastifi yavru köpeklerin fiyatlarını merak ediyorsanız sizler için yazımızda ele aldık.

  • Tibet Mastifi yavru köpekler genellikle aşağıdaki tabloda belirtilen fiyatlara satılmaktadır.
Minimum4.000 TL
Maximum9.000 TL

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥