Aldatma Filmleri sizin için hazırlandı. Aldatma Konulu Erotik Film ve Netflix erotik filmler izleyerek hızlıca zaman geçirebilirsiniz.

Aldatma filmleri en çok merak edilen konular arasında ilk sırada yer almaktadır. 2022 yılında en iyi aldatma konulu filmleri ve dizileri sizler için ele aldık.  

Yasak aşk denildiği zaman aklımıza hemen aldatma ifadesi gelir. Aldatma filmlerinde ne izlemeli duygu durumu ve oynadıkları roller sürükleyici olmaktadır. Bazı nedenlerden dolayı yaşanan yasak aşkların hikayesini izlemek istiyorsanız en iyi aldatma filmlerini sizler için bir araya getirdik.  

Titanic

Titanic (1997) IMDb 7,9

Aldatma filmi denildiği zaman ilk akla gelen Titanic olmaktadır. Düşler gemisinde yer alan yolcular arasında Jack ve Rose yasak aşk yaşamaya başlarlar. Yasak aşkın yaşanmasının sebebi aralarında sınıf farkının olmasıdır.  

Boş ev

Boş Ev (2004) IMDb 7,9

İnsanların yaşamını kendi yöntemleriyle ele alan bir adamla yardıma ihtiyacı olan güzel bir kadın ve tuhaf bir adamın hikayesini konu almaktadır. İşkence gören bir kadınla karşılaşan adam oldukça şaşkındır. İlk başlarda birbirlerine ısınmasalar da sonlara doğru yasak aşk yaşamaya başlarlar. 

Closer

Closer (2004) IMDb 7,2

Birbirini tanımayan iki çiftten birindeki adamla, diğer çiftteki kadın tanışır. Arından birçok olay meydana gelmeye başlar. İki çiftin ilişkileri, bir çiftin erkeği diğerinin kadını ile tanıştığında karmaşık ve aldatıcı bir hal alır.

Eyes wide shut 

Gözü Tamamen Kapalı (Eyes Wide Shut 1999) IMDb 7,5

Evli çiftin beraber ve birbirinden ayrı bir şekilde cinselliği keşfetmelerini ele alan bir filmdir. Erotizmin tadını almalarını farklı açılardan gösteren bu film aldatma denildiği zaman ilk akla gelenlerden biridir. 

Gözlerinin ardında

Gözlerinin Ardında (2021) IMDb 7,2

Bekar bir anne ile psikiyatrist patronu arasında yaşanan ilişkiyi konu alır. Psikiyatrist patronunun gizemli karısıyla bekar kadın arkadaşlık kurunca işler değişmeye başlar.  

Sadakatsiz (2002) imdb 6,7

Sadakatsiz (2002) IMDb 6,7

Banliyöde yaşayan bir çiftin huzur dolu evliliği genç bir adamın gelmesiyle tehlikeye girer. Aldatma konusu denilince ilk akla gelen filmlerde yerini almaktadır. New York banliyösünde yaşayan bir çiftin evliliği, karısı zina amaçlı bir kaçamağa girince tehlikeli bir şekilde ters gider.

Paramedik

Paramedik (2020) IMDb 5,7

Tekerli sandalyede olduğu için onu terk eden kadından intikam almak isteyen bir adamın hikayesi anlatılmaktadır. Korkunç intikam planı ve takıntı konularının ele alındığı muhteşem bir film olarak karşımıza çıkar.  

Hayatın kıyısında

Hayatın Kıyısında (2020) IMDb 6,5

Evliliklerinde sorun yaşayan bir çift tatil için Fransız sahil kasabasına giderler. Gittikleri sahil kasabasında bir çiftle tanışırlar ve evliliğe bakış açıları tamamen değişmeye balar. Angelina Jolie, Brad Pitt gibi ünlü isimlerin başrolde oynadığı bir filmdir.  

Aldatma Dizileri

Evde, ofiste canınız mı sıkıldı? İzleyebileceğiniz en iyi aldatma konulu dizileri sizler için yazımızda bir araya getirdik. İşte izleyebileceğiniz en iyi diziler. 

Love anarchy 

Love Anarchy

Evli danışman ile bilişim teknisyeni arasında gerçekleşen flört oyunu tüm yaşamlarını etkileyecektir. 2022 yılında en çok izlenen diziler arasında yer almaktadır. 2 sezondan oluşur. 

Bir Skandalın Anatomisi 

Güçlü siyasetçi James ile eşinin arasında yaşadıkları hayatı ve sakladıkları sırları ele alan bir filmdir. Skandal yaratan sırların ortaya çıkmasıyla James’e korkunç bir suçlamayla karşı karşıya kalır.  

Sadakat

Sadakat

Mutlu görünen bir evlilik ve erkeğin sadakati hakkında bazı şüpheler bir araya gelince iki eş de farklı arzuları ortaya çıkmaya başlar. Farklı arzuların ortaya çıkmasıyla birlikte evlilik çatırdamaya başlar. 

Dark Desıre 

Evli olan Alma, hafta sonu kaçamağında tutku dolu günler yaşar. Bu tutku dolu günler trajediyle son bulur. En yakınları gerçeği sorgulamaya başlar.   

Dark desıre

/ 5.

Share.

Comments are closed.