Alibeyköy Cep Otogarı Telefon Numarası, Nerede?

Alibeyköy Cep Otogarı telefon numarası bu otogardan kalkış yapan biletler ya da yolcular ile ilgili bilgi almak isteyenlerin ihtiyaç duydukları bir telefon numarasıdır. İstanbul’un Alibeyköy bölgesinde bulunan otogardan kalkış yapan ve hizmet veren pek çok otobüs firması bulunmaktadır. Alibeyköy Cep Otogarı’na ulaşmak isteyenler 0212 626 51 06 kodlu numara üzerinden ulaşım sağlayabilmektedir.

Telefon numarası0212 626 51 06
NeredeGüzeltepe Mahallesi
Eyüpsultan

Alibeyköy Cep Otogarı Metro Telefon Numarası

Alibeyköy cep otogarı telefon numarası

Metro Turizm, uzun yıllardır öncü otobüs firmalarından biridir. Pek çok kişinin şehir dışına yaptıkları seyahatlerde tercih ettikleri Metro Turizm, Alibeyköy Cep Otogarı ile çalışmakta olan otobüs firmalarından biridir. Bu sebeple pek çok kişi Alibeyköy Cep Otogarı Metro telefon numarası hakkında araştırma yapmaktadır. Alibeyköy Otogarı’nda hizmet vermekte olan Metro Turizm’e ulaşmak için 0212 625 17 34 numarası kullanılabilir.

Alibeyköy Cep Otogarı Kamil Koç Telefon Numarası

Alibeyköy cep otogarı telefon numarası

Alibeyköy Cep Otogarı’ndan hizmet alabileceğiniz otobüs firmalarının arasında Kamil Koç Turizm de gelmektedir. Müşteri memnuniyeti ile çalışmakta olan Kamil Koç Turizm, en sık tercih edilen otobüs firmalarından biridir.

Alibeyköy Cep Otogarı Kamil Koç telefon numarası ise 0212 625 70 20 olarak kullanılmaktadır. Bu numara ile Alibeyköy Cep Otogarı içerisinde bulunan Kamil Koç Turizm’e ulaşılabilir.

Alibeyköy Otogarı Yol Tarifi

Alibeyköy cep otogarı telefon numarası

İstanbul’un Eyüp bölgesinde yer alan Alibeyköy Otogarı’na otobüs, metro ve minibüs ile ulaşım mümkündür. Alibeyköy Otogarı yol tarifi hakkında bilgi almak isteyenler 47F, 48A ve 49Z numaralı otobüsleri kullanabilir. Bunun yanı sıra M7 numaralı metro ve A-38 VE A-40 numaralı minibüsler de Alibeyköy Otogarı’na ulaşmanızı sağlayacaktır.

Alibeyköy Cep Otogarı’ndan Geçen Otobüsler

Alibeyköy cep otogarı telefon numarası

Alibeyköy Cep Otogarı’ndan geçen otobüsler çeşitli sebepler dolayısıyla bu otogara ulaşmak isteyenler tarafından merak edilmektedir. İstanbul’u Eyüp bölgesinde yer alan Alibeyköy Cep Otogarı’na ulaşmak için 47F, 47L, 49GB, 49Z, TM11 ve TM5 numaralı otobüsler de tercih edilebilir.

Alibeyköy Cep Otogarı Bilet Al

Alibeyköy Cep Otogarı bilet al hizmetinden yararlanmak için otogarın telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra hangi firma ile çalışmak istediğinizi biliyorsanız direkt olarak firma ile iletişime geçebilir ya da otobüs firmalarının internet üzerinden bilet alma fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Alibeyköy neden cep otogarı?

Alibeyköy Cep Otogarı, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Eyüpsultan ilçesinde bulunmaktadır. Esenler Otogarı’nın yükünü azaltmak ve İstanbul’un trafiğini hafifletmek amacıyla kurulmuştur. Bu nedenle, daha küçük ve daha az kapasiteli bir otogar olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, “cep otogarı” olarak adlandırılmaktadır.

Alibeyköy Cep Otogarı hangi firmalar var?

Alibeyköy Cep Otogarı’nda şu anda 110 adet otobüs firması faaliyet göstermektedir. Bu firmalar, İstanbul’un hemen her yerine sefer düzenlemektedir.

Alibeyköy Cep Otogarı hangi semtte?

Alibeyköy Cep Otogarı, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Eyüpsultan ilçesinde bulunmaktadır. Alibeyköy Merkez Mahallesi’nde, Çırçır Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Alibeyköy Metro Hattı Otogara yakın mı?

Alibeyköy Metro Hattı, Alibeyköy Cep Otogarı’na oldukça yakındır. Otogar, metro hattının “Alibeyköy Cep Otogarı” istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafededir. Bu nedenle, otogara metro ile ulaşım oldukça kolaydır.
Alibeyköy Cep Otogarı’na metro ile gitmek için, M7 hattına binebilir ve “Alibeyköy Cep Otogarı” istasyonunda inebilirsiniz. Otogar, istasyonun hemen karşısında yer almaktadır.

E3 Saatleri – E3 4.Levent Kalkış Saatleri

Taksim İlk Yardım Hastanesi Nerede – Ana Binaya Hangi Otobüs Gider

Karaköy İstanbulkart Başvuru Merkezi

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥