Kamil koç bilet iptali hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kamil koç müşteri hizmetleri ve Kamil koç bilet iptal edince para iadesi işte detaylar.

Kamil koç bilet iptali ve obilet bilet iptali merak ediliyor. Kamil Koç şehirlerarası kara yolu ulaşım hizmeti sunan en köklü firmalar arasında yer alıyor. Kamil Koç bilet iptal işlemi için şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • Kamil Koç resmi web sitesine erişim sağlayın.
 • Ana sayfanın sol kısmında yer alan ‘’Bilet İşlemleri’’ alanına tıklayın.
 • Ardından açılan ekranda yer alan ‘’Bilet İptal Et’’ butonuna tıklayarak devam edin.
 • İptal edeceğiniz biletin Bilet PNR No’sunu ve e-posta ya da telefon numaranızı girerek görüntüle seçeneğine tıklayın.
 • Açılan ekranda bileti iptal ete tıklayarak kolayca biletinizi iptal edebilirsiniz.

Kamil Koç bilet iptali işlemlerinde herhangi bir ücret kesintisi bulunmaz. Biletinizi sadece sefere 1 saat kalaya kadar iptal edebilirsiniz. Eğer otobüsün kalkmasına 1 saatten daha az bir süre kaldıysa bilet iptal işlemleriniz sistem tarafından onaylanmaz.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri

Kamil Koç müşteri hizmetleri pek çok işlem için sıkça aranıyor. Bilet işlemleri, sefer sorgulama işlemleri, seferler ve bilet fiyatları hakkında bilgi almak, bilet iptali ve daha nice konu hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen yolcular Kamil Koç müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Kamil Koç müşteri temsilcileri ile irtibata geçmek için 0 224 294 5562 numarasını arayabilirsiniz. Dilerseniz  müşteri hizmetleri ile kamilkoc@kamilkoc.com.tr mail adresi üzerinden de irtibata geçerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Kamil Koç Bilet İptal Edince Para İadesi

Kamil Koç bilet iptal edince para iadesi nasıl ve ne zaman yapılı sorusu biletini iptal edecek kişiler tarafından merak ediliyor. Kamil Koç firması müşterilerinin bilet iptali haklarını saklı tutar. Yolcular herhangi bir nedenden ötürü biletini iptal etmek isterse iptal kurallarına uyduğu sürece işlem yapabilir. Öte yandan bilet iptali işlemleri için herhangi bir ek ödeme tahsil edilmez. Yolcunun bilet iptali işlemine istinaden ücret iade süresi 1 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. İade edilecek tutar bileti satın aldığınız kredi ya da banka kartınıza belirtilen iş günleri içerisinde yatırılır.

Kamil Koç Bilet Sorgulama TC ile
Kamil Koç Bilet Sorgulama TC ile

Kamil Koç Bilet Sorgulama TC ile

Kamil Koç bilet sorgulama TC ile yapılmamaktadır. Kamil Koç firması ile seyahat etmek istiyorsanız ve seferleri, sefer saatlerini, bilet fiyatlarını merak ediyorsanız kolayca bilet sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bilet sorgulama işlemleri için şu adımları izlemeniz gerekiyor;

 • Kamil Koç bilet sitesine erişim sağlayın.
 • Ardından ana sayfada çıkan bilet sorgulama ekranında yer alan nereden ve nereye kısımlarına seyahat edeceğiniz illeri yazın.
 • Giriş tarihinizi girin.
 • Ardından kişi sayısını girerek seferleri göster kısmına tıklayın.
 • Eğer hem gidiş hem de dönüş bileti görmek istiyorsanız da ekranın üst kısmında yer alan tek yön veya gidiş dönüş seçeneklerine tıklayabilirsiniz.
 • Açılan ekranda tüm ilgili sefer saatlerini ve biletleri kolayca görebilirsiniz.


Kamil Koç Vhatsapp Şikayet Hattı

Kamil Koç whatsapp şikayet hattı ile hizmet veriyor. Kamil Koç Türkiye’nin en prestijli ve büyük seyahat firması olarak dikkat çekiyor. Türkiye’nin her yerinden günde milyonlarca insanı taşıyan Kamil Koç müşteri hizmetleri irtibata numarasına yolcular yoğunluk nedeniyle bazen ulaşamayabilir. Eğer çağrı merkezi-müşteri hizmetleri numarası üzerinden Kamil Koç müşteri temsilcisine ulaşamıyorsanız WhatsApp destek hattına yazabilirsiniz. Kamil Koç whatsApp destek hattı numarası, 0530 917 19 26’dır.

Kamil Koç Kupon Kodu

Kamil Koç biletlerini cazip fiyatlarla almak istiyorsanız çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Büyük ölçekli bilet satış online siteleri kampanyalar düzenliyor. Biletlerinizi bu gibi sitelerin kampanyalarından faydalanarak indirimli tutarlarla satın alabilirsiniz.

Comments are closed.