Alüminyum Hurda Fiyatı 2022

Alüminyum hurda fiyatı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Alüminyum hurda fiyatı ne kadar işte detaylar.

Alüminyum hurda fiyatı 2022 yılında bazı madenlerde olduğu gibi büyük oranda fiyatlar artış göstermiş hatta tavan yapmıştır.

Alüminyum bilindiği üzere kullanım alanı geniş ve pek çok sektörde kullanılan bir metal çeşididir. Bu yüzden hurda olarak alınıp satılan bir madendir. Alüminyum çok hafifi olması, korozyona karşı dirençli olması ve kolayca işlenebilmesi özelliği ile kullanımı en yaygın kullanılan metaller arasındadır. Alüminyum toplandığı şekle ve bulunduğu durumun çeşitliliğine göre değişik fiyatlarda alınır ve satılırlar. Alüminyum kullanım alanlarının fazla olması nedeni ile piyasada çok fazla alüminyum hurda çeşidi bulunmaktadır ve bunların fiyatları da değişiklikler gösterebilir.

Alüminyum Hurda Fiyatı Ne Kadar

Alüminyum hurda fiyatı ne kadar. Alüminyum kullanım alanının genişliğinden dolayı pek çok alüminyum hurda çeşidine ve fiyatına da rastlamakta bu yüzden mümkündür. Hurda Alüminyum Fiyatı bugün itibariyle kilogramı 20 TL’dir.

Hurda Alüminyum FiyatıKilo Fiyatı
Tel Alüminyum20 TL
Levha Araiş Alüminyum18 TL
Ofset Matbaa Alüminyum20 TL
Jant Alüminyum18 TL
Profil Alüminyum ( Boyasız )18 TL
Profil Alüminyum18 TL
Hurda Alüminyum Fiyatı

Alüminyum hurda oluşturabilmek için pek çok yerden toplanan metaller arasından ayıklanan alüminyum parçaları ayrılarak bunlar toplanır. Daha sonra bunlar belirli işlemlerle döküm halinde kalıplar haline getirilirler. Alüminyum külçeler halinde satılan bu metal oldukça geliri yüksek hale gelmektedir. iyice Alüminyum hurda çeşitleri arasında en pahalı olanları hurda matbaa kalıbı olan çeşididir. Çünkü içeriğinde ne fazla alüminyum oranı olan çeşididir. Çeşitlilik olarak alüminyum hurdalar;

  • Hurda alüminyum profil beyaz
  • Hurda alüminyum profil boyalı
  • Hurda ofset matbaa kalıbı
  • Hurda alüminyum talaşı
  • Hurda sert alüminyum
  • Hurda çıkma alüminyum
  • Hurda araiş beyaz alüminyum
  • Hurda alüminyum jant
  • Hurda alüminyum folyo
  • Hurda alüminyum tozu gibi çeşitleri vardır. Bunların hepsinin fiyatı değişkenlik gösterir.

Sıfır Alüminyum Fiyatları 2022

Sıfır alüminyum fiyatları 2022 bilindiği üzere alüminyum pek çok sektörde kolay işlenebilir özelliliği ve korozyona karşı dirençli olması nedeni ile sıklıkla kullanılan metaller arasındadır. Alüminyum genelde hurda şeklinde bir çok yerden toplanarak ve tekrar dönüştürülerek kullanılmaktadır. Örneğin sıfır alüminyumlar alüminyum çubuk şeklinde piyasada bulunabilirler. Bunların fiyatları da firmaya göre değişir.

Alüminyum Fiyatları 2022KG Fiyatı
Alüminyum Çubuk 18 TL
Alüminyum Lama18 TL
Alüminyum Boru19 TL
Alüminyum Profil20 TL
Alüminyum Sac20 TL

Demirin Tonu Kaç Para – Demir Fiyatları

Bakır Nerede Kullanılır

Hazır Beton Metreküp Fiyatları 2022

Hurda Belgeli Araç Trafiğe Nasıl Çıkar 2022

googlehaberler