Amerika araba fiyatları, modele, markaya, yıla, kilometreye ve donanıma göre büyük ölçüde değişir. Lüks markaların ve modellerin fiyatları, daha popüler ve ucuz markalara göre daha yüksektir.

Amerika araba fiyatları, insanlar tarafından oldukça merak edilen bir durum haline geldi. Araba kullanmayı seven, araba noktasında hassaslık gösteren bireyler için vazgeçilmez seçeneklerin başında Amerika arabaları geliyor. Amerikan araba fiyatlarının güncel halini inceleyerek fiyat bilgisi konusunda netliğe erişebilirsiniz.

AMERİKA ARABA MARKALARIGÜNCEL FİYATI
Stellantis Otomobil Fiyatı50.000 Dolar
Alfa Romeo Otomobil Fiyatı50.000 Dolar
Fiat Otomobil Modelleri Fiyatları52.000 Dolar
Jeep Araç Modelleri Amerika Fiyatları49.000 Dolar
General Motors Otomobil Fiyatı Amerika45.000 Dolar
Cadillac Marka Otomobil Fiyatı48.000 Dolar
Chevrolet Marka otomobil Fiyatları47.000 Dolar
Volvo S90 Amerika Fiyatı67.200 Dolar
Subaru Amerika Fiyatı34.000 Dolar
Nissan Amerika 2023 Fiyatı32.500 Dolar
Mitsubishi Amerika Fiyatı25.500 Dolar
Honda Amerika Fiyatı34.250 Dolar
Ford Amerika Güncel Fiyatı49.500 Dolar

Yukarıdaki tabloda sizler için Amerika araba fiyatlarının güncel halini sunduk. Amerika araba fiyatlarının değişkenlik göstermesinin başlıca nedenlerinin şüphe yok ki araba markasının kalitesine bağlılık gösterdiğini söyleyebiliriz.  Ayrıca yer verdiğimiz fiyatlar Amerika ikinci el araç fiyatları olarak yansıyor. Araçların sıfır modelleri modeline ve markasına göre değişiyor.

Amerika ikinci el araba satış sitesi

Amerika ikinci el araba sitesi ve 2. el araba satış siteleri piyasası aşağıdaki sitelerde paylaşılıyor.

KategoriAmerika 2. El Araba Siteleri
En İyi GenelAutotrader.com
En İyi Temel SeçenekCarsdirect.com
Klasik Otomobiller için En İyisiHemmings.com
Mobil için en iyisiAutolist.com
Ucuz Arabalar için En İyisiCargurus.com
Seçenekleri Karşılaştırmak İçin En İyisiAutotempest.com
En İyi Müzayede SitesiCarsandbids.com
Amerika 2. El Araba Siteleri

Amerika Araba Fiyatları Güncel

Amerika Araba Fiyatları Güncel, Amerikada Araçlar Ne Kadar

Amerika araba fiyatları güncel olarak sizlere sunuluyor. Her alanda olduğu gibi araba sektöründe de büyük zamlar gerçekleşti. Amerika araba markalarından yana tercihte bulunmak isteyenler de bu yönde fiyat listelerini incelemeye ve analizlerini gerçekleştirmeye başladı. Bildiğiniz üzere ülkemizde araç markalarının hepsi oldukça yüksek fiyata satışa sunuluyor. Bunun nedeni ise araç için alınan ÖTV vergisinin yüksek olmasıdır.

Türkiye’de araç satın almakta güçlük çekenler ise yurtdışından araç satın alma fikrine sıcak bakıyor. Prosedürlere uygun şekilde satın almak isteyenler için Amerika araç fiyatları oldukça cazip yansıyor. Genel olarak yurt dışı ülkelerinde araç fiyatlarının ülkemize kıyasla çok çok daha düşük olduğunu söylemek mümkündür.

Amerika Araba Fiyatları

Amerika Araba Fiyatları
Cadillac Marka Otomobil Fiyatı

Amerika araba fiyatları listelenmeye devam ediyor. Fiyat aralıklarına dair net bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru bir şekilde hazırlanmış olan fiyat listelerine göz gezdirebilirsiniz. Amerika araba markalarına dair fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Aracın sıfır ya da ikinci el olması bu faktörlerin başında yer alıyor. İkinci el araç gurubunda fiyatlar aracın modeline, model yılına, kilometresine ve markasına göre değişiyor.

Amerika Araba Markaları Nelerdir?

Amerika araba markaları; Stellantis, Nissan, Mitsubishi, Honda, Ford, Cadillac, Buick, Hummer, Jeep şeklindedir. Son zamanlarda bu markaların rövanşta olduğunu ve herkes tarafından tercih listelerinde ilk sıralarda yazıldığını söyleyebiliriz.

Amerika’ da Arabalar Ucuz Mu?

Amerika genelinde satışa sunulan araçların pek çoğunun ülkemizle kıyaslandığı zaman daha ucuz ve uygun bir profil çizdiğini söyleyebiliriz.

Amerika Vatandaşlık Şartları

Amerika’da Saat Kaç Saat Farkı ve ABD Hangi Zaman diliminde