Ankara Altınköy Nasıl Gidilir

Ankara Altınköy nasıl gidilir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Altınköy Açık Hava Müzesi Giriş Ücreti işte detaylar.

Ankara altınköy nasıl gidilir sorusu sık bir şekilde araştırılmaya devam ediyor.  Altınköy Ankara ilinin Altındağ ilçesinin beşikkaya mahallesinde yer alıyor. Ankara içinden eğer Altınköye gitmek istiyorsanız bunun için EGO otobüslerini, dolmuşları ya da taksileri kullanabilirsiniz. Kızılay, Ulus gibi yerlerden 312, 312-1, 321-6 no’lu otobüs hatlarının tümünü kullanarak kolayca Altınköy’e ulaşabilirsiniz.

Altınköy Açık Hava Müzesi Giriş Ücreti
Altınköy Açık Hava Müzesi Giriş Ücreti

Altınköy Açık Hava Müzesi Giriş Ücreti

Altınköy Açık Hava Müzesi Giriş Ücreti de yine merak edilenler arasında yer alıyor. Belediye tarafından kullanıma açılan Altınköy müzesi için oldukça cazip giriş ücretleri talep ediliyor. Belediye herkesin müzeyi gezebilmesine olanak sağlamak adına fiyatlarını sürekli düşük tutmayı tercih ediyor. En güncel müze giriş fiyatlarını aktarmak gerekirse de;

  • Altınköy’e yetişkin giriş ücretli 7 TL olarak belirlenmiştir.
  • Öğrenciler için giriş ücreti ise 2 TL olarak belirlenmiştir.

Alana bu ücretler ile giriş sağladıktan sonra köy kahvelerini be camilerin tümünü ücretsiz şekilde gezebiliyorsunuz. İlaveten herhangi bir müze kartı da talep edilmiyor.

Kizilaydan Altınköye Nasıl Gidilir
Kizilaydan Altınköye Nasıl Gidilir

Kizilaydan Altınköye Nasıl Gidilir

Kizilaydan altınköye nasıl Gidilir sorusu da gitmek isteyen herkes tarafından çok sık bir şekilde araştırılıyor. Eğer Kızılay istikametinden direk olarak Altınköy’e gitmek istiyorsanız 312, 312-1, 321-6 no’lu otobüs hatlarının herhangi birini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Sıhhıyeden Altınköye Nasıl Gidilir

Sıhhıyeden altınköye Nasıl Gidilir diye merak edenler için de hemen geçen otobüs hastalarını aktaralım. Sıhhıye’den yine 312, 312-1, 321-6 no’lu otobüsleri kullanarak Altınköy’e kolayca ulaşabilirsiniz. Hareket merkezi Kızılay olan bu otobüslerin tümü Sıhhıye’den de geçiyor.

Ankara Altınköye Giden Otobüsler

Ankara altınköye giden otobüsler listesi de merak ediliyor. İstikametleri değişse de aAltınköt mevkiine giden tüm Ankara EGO otobüsleri; 203, 204, 256, 263, 270, 284, 286, 288 nolu hatlara binerek Ulus durağında inin. Ardından Ulus’tan hareket eden 312 No’lu otobüsü kullanarak direk Altınköy’e ulaşabilirsiniz.

Altınköye Hangi Dolmuş Gider

Altınköye hangi dolmuş gider diye merak edenler de oldukça fazladır. Ancak doğrudan Altınköy istikametine giden tek bir dolmuş bulunmuyor. Bunun yerine EGO otobüs hatlarını kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Suluadaya Nasıl Gidilir

IKEA’ya Nasıl Gidilir 2021

Anıtkabire nasıl gidilir

Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir?

Almanya’ya Nasıl Gidilir?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu