En Eğlenceli Ankara Buz Pateni Nerede – Buz Pateni Ücretsiz

Ankara buz pateni yapılacak tüm yerleri sizler için ele aldık. Buz patenlerinin ücretleri ve hizmet saatlerini içeriğimizde bulabilirsiniz.

Ankara’da yapılacak aktiviteler oldukça kısıtlı. Hafta içi ve hafta sonunu eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek için farklı aktivite arıyorsanız o zaman buz pateni tam size göre. Ankara’da buz pateni yapabileceğiniz birçok yer var. En güzel buz pateni yerlerini ve hizmet saatleri hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Ankara gezilecek yerler arasında tercih edebileceğiniz en iyi buz patenlerine gelin birlikte bakalım.

Ümitköy Spor Kompleksi

En eğlenceli ankara buz pateni nerede - buz pateni ücretsiz

Ankara’da bulunan buz pateni ve buz hokeyi salonları arasında en iyisi diyebiliriz. Buz pateni Ümitköy Spor Kompleksi içerisinde yer alıyor. Hem spor yapabilir hem havuz girebilir hem de buz patenini kullanabilirsiniz. Farklı yaş gruplarına eğitim verilerek bu sporun daha fazla gelişmesi amaçlanıyor. 600 metrekarelik bir alanda hizmet veren buz pateninin yanı sıra buz hokeyi sporu için de eğitimler veriliyor. Halk saatlerinde daha uygun fiyata buz pateninden yararlanabilirsiniz. Dönem dönem buz patenin fiyatları güncelleniyor.

  • Adres; Çayyolu Koru Mahallesi 2647. Sokak Ankaralılar Caddesi No; 1 Çankaya/ANKARA
  • Telefon Numarası; 0312 502 20 88

Kent Paten

En eğlenceli ankara buz pateni nerede - buz pateni ücretsiz

Ankara’da buz patenine gitmek istiyorsanız Kent patenini tercih edebilirsiniz. 2018 yılında hizmet vermeye başlayan bu buz pateni Bülent Ecevit buz spor salonunun içerisinde yer alır. Kaymayı bilenler ya da bilmeyenler kolayca tercih edebilir. Haftanın her günü açık olan buz pateni sabah 10.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Dilerseniz ders talebinde bulunabilir. Dilerseniz hafta sonu birçok saat kaçamak yapabilirsiniz.

  • Adres; Oran Mahallesi, 631. Cadde Numara; 5 Çankaya/ANKARA
  • Telefon Numarası; 0549 440 81 81

BelPa Buz Pateni Spor Tesisi

En eğlenceli ankara buz pateni nerede - buz pateni ücretsiz

Ankara Büyükşehir Belediyesine ait BelPa buz pateni tekrar halk kullanımına açıldı. Sincan ilçesinde yer alan buz patenin de hem kurs alabilir hem de dilediğiniz saatlerde giderek buz paten keyfinin tadını çıkartabilirsiniz. BelPa buz patenin fiyatları diğer merkezlere göre daha uygun fiyatlı. Belediye’ye ait olan bu buz patenine her gün ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Adres; Yunus Emre, Harikalar Parkı, Yunus Emre Mahallesi, Ayaş Ankara Yolu Caddesi, Küme Evler No; 300 Sincan/ANKARA
  • Telefon Numarası; 0312 342 52 65

Mint Buz Pateni Kulübü

En eğlenceli ankara buz pateni nerede - buz pateni ücretsiz

Buz patenine başlamak isteyen kişilerin tercih edebileceğini en güzel yerlerden biri. Ayrıca ücretsiz olarak deneme derslerine katılabilirsiniz. Tekli ve çiftli olarak buz pateni sporunu öğrenmek isteyen tüm minik sporculara eğitim veriliyor. Ayrıca Başak Çetinkaya ve Birce Batman gibi milli sporcularımız eğitim veriyor. Deneme eğitimi alabileceğiniz gibi çocuklarınızı uygun fiyata Mint buz patenine yazdırabilirsiniz. Sabah 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında hizmet verir.

  • Adres; Ümitköy Spor Kompleksi, Çankaya/ANKARA
  • Telefon Numarası; 0312 502 20 88

Ankara buz pateni hakkında yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥