Ankara tek yürek yardım başvurusu hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Mansur Yavaş 500 TL yardım başvuru ve Ankara Büyükşehir Belediyesi yardım kolisi işte detaylar.

Ankara Tek Yürek yardım başvurusu hakkında tüm detaylar başvuru yapmayı düşünen vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Ankara Tek Yürek yardım kampanyası uzun süredir hayata geçirildi. Bu yardım kampanyasında pek çok yardımsever yer alarak ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Tek Yürek Yardım kampanyasının içeriği nakdi yardımlardan oluşuyor. Bu kampanya COVİD 19- pandemi nedeniyle işinden olan tüm vatandaşlara nakdi yardım desteği yapılmak üzere tasarlanmıştır. Eğer Ankara Tek Yürek yardım kampanyasından faydalanmak istiyorsanız başvuru için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Doğrudan Ankara Büyükşehir Belediye binasına giderek başvuruda bulunabilirsiniz.
  • ALO 153 mavi masa hattını arayarak da başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Online olarak başvuru yapmak istiyorsanız da Ankara Sosyal Hizmetler linkini ziyaret ederek başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Tek Yürek yardım kampanyasına yukarıda sıraladığımız üç adımdan herhangi birini tercih ederek kolayca başvurabilirsiniz. Ayrıca başvurudan sonra sonuç için sorgulama yapmak isterseniz de yine ALO 153 hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Mansur Yavaş 500 TL Yardım Başvuru

Mansur Yavaş 500 TL yardım başvuru işlemleri nasıl ve nereden yapılır sorusuna sıkça cevap aranıyor. Bildiğiniz üzere pandemi sürecinde işsiz kalan milyonlarca vatandaş oldu. Bu vatandaşların çoğu için ihtiyaç sahibi olma kapsamında çeşitli yardım kampanyaları başlatıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi de bu yardım seçeneği için başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Başvuru yapmak için üç farklı yöntem kullanabilirsiniz. Başvuru seçeneklerini sıralamak gerekirse de;

  • Ankara Büyükşehir Belediye binasına direk giderek başvuru yapabilirsiniz.
  • Alo 153 mavi masa çağrı merkezini arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • https://sosyalhizmetler.ankara.bel.tr/ linkini kullanarak ekranda istenen bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayın.

Bu adımlardan herhangi birini takip ederek kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurularınızın onay alıp almadığını da merak ediyorsanız hızlıca Alo 153 hattı ile irtibata geçerek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Yardım Kolisi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Yardım Kolisi

Ankara Büyükşehir Belediyesi yardım kolisi kampanyasını ihtiyaç sahibi vatandaşlar için sunuyor. İhtiyacı olan, geliri olmayan vatandaşların tümü gıda yardımı kapsamında yardım kolileri almak üzere başvuruda bulunabilir. Bunun için ALO 153 hattı, online başvuru ya da direk belediye binasına giderek başvuru yapabilirler. Yapılan başvurulardan sonra belirli bir süre araştırma yapılıyor. Eğer başvuru kriterlerini karşılıyorsanız da yardım kolileriniz adresinize kadar teslim ediliyor. Yardım kolisi başvurunuzun akıbetini öğrenmek, sorgulamak istiyorsanız da Alo 153 hattını arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Forms. Ankara Belediye Yardım Başvurusu Sorgulama

Forms. Ankara belediye yardım başvurusu sorgulama adımları için direk Alo 153 çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Alo 153 hattı mavi masa çağrı merkezi olarak hizmet veriyor. Vatandaşların başvurularını sorgulamaları, yardımlar için başvuruda bulunmaları gibi tüm işlemler için hizmet veriyorlar. 7/24 hizmet verdikleri için günün herhangi bir saatinde arayarak ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi yapacağınız tüm yardım türleri için geçerlidir.

Doğalgaz Yardımı Nasıl Yapılır

700 TL Gıda Yardımı Başvuru Formu

Ankara Büyükşehir Yardım Formu

Comments are closed.