Ankaragücü kombine fiyatları 2024 yılında 800 TL’den başlamaktadır. Tüm Work kredi kartlarına 3+3 ya da 5+3 taksit; Tüm Axess kredi kartlarına 3+3 ya da 5+3 taksit yapılabilmektedir. Sezon boyunca yapılacak olan Ankaragücü maçlarına kombine biletiniz ile girebilirsiniz.

Ankaragücü maçları içi kombine bilet satın almak için mutlaka Passolig karta sahip olanız gerekiyor. Kart vize tarihinin ise 2024 yılı Haziran ayına kadar olması şartı aranmaktadır.

Kombine bilet alırken doğrudan bileti nereden alacağınızı seçmelisiniz. Biletin yerine göre kombine bilet fiyatları da yükseliyor. 800 TL ile 20.000 TL arasında bulunan kombine maç biletlerinin izleyici koltukları çeşitleniyor. Ankaragücü kombine bilet fiyatları ve yerleri hakkında detaylı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ankaragücü Kombine öğrenci

Ankaragücü kombine öğrenci fiyatları, Eryaman Stadı Loca fiyatları ve Ankaragücü bilet fiyatları 2024 yılı güncel satış rakamları aşağıdaki tablomuzda yer almaktadır.

Ankaragücü Kombine 2024

Ankaragücü Kombine fiyatları

Ankaragücü kombine 2024 sezonu için alınabilmektedir. Bu sezon için alacağınız kombine biletin koltuk yerine göre fiyat da yükselebiliyor. Aşağıdaki kombine bilet yer ve fiyat bilgisi listesinden istediğiniz yeri seçtikten sonra zaman kaybetmeden kombine biletinizi Passo resmi web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. 

VIP B kombine bilet20.000 TL
VIP Sol kombine bilet1.600 TL
VIP Sağ kombine bilet1.600 TL
Doğu tribün kombine bilet1.300 TL
Güney tribün kombine bilet800 TL
Kuzey tribün kombine bilet800 TL

Daha fazla ilgili içerik;


Ankaragücü Loca Fiyatları

Ankaragücü Loca Fiyatları

Ankaragücü loca fiyatları ve Eryaman Stadı Loca fiyatları 2024 yılında VIP bölümlerde 1.600 TL ile 20.000 TL arasında kombine bilet olarak değişiyor. Kombine olmayan maç bilet fiyatları hakkında ise kesin bir bilgi de bulunmuyor.

Ankaragücü maçlarında VIP olarak özel alanlarda maçı izlemek isteyenler için fiyatlar geçen yıllara göre çok daha yüksek. VIP koltuklarının 20.000 TL’ye kadar kombine bilet  şeklinde satılması taraftarların da rahatsız olmasına neden oldu.

Bilet fiyatlarında düşüş beklense de şimdilik fiyatlar kesin olarak yukarıda açıklandığı gibidir. Kombine biletlerin fiyatlarında düşme olsa da sezon içi maç başı minimum bilet fiyatlarının 75 TL altında olmaması bekleniyor.

Ankaragücü Maç Bileti Nereden Alınır?

Ankaragücü maç bileti nereden alınır, Ankaragücü maç bileti satın almak için Passo resmi web sitesini kullanabilir, Eryaman Stadyumu gişelerini kullanabilir ya da MKE Ankaragücü Spor Kulübü Tandoğan tesislerinden faydalanabilirsiniz. Bilet alabileceğiniz temel yerler Ankaragücü resmi web sitesinde açıklanmaktadır.

Bilet satın almak için başvurabileceğiniz en hızlı ve kolay yol ise Passo resmi web sitesidir. Web sitesine girdikten sonra bilet satışı bölümüne girerek almak istediğiniz maç biletini seçmeli ve ödeme işlemini tamamlamalısınız.

Ankaragücü Kombine Bilet Alınabiliyor Mu?

Evet 2024 yılında da Ankaragücü maçları için kombine bilet alabilir ve dönem boyunca tüm maçları aynı koltuktan izleme avantajına sahip olabilirsiniz.

Ankaragücü Kombine Bilet Satışı Ne Zaman Başlıyor?

Ankaragücü kombine bilet satışı 2024 yılında 15 Haziran tarihinde başlayacak. Satışlar Passo resmi web sitesi, MKE Ankaragücü Spor Kulübü Tandoğan tesis girişi ve Eryaman stadyumu gişesinden alınabilmektedir.