Beşiktaş kombine fiyatları 2024 yılında 1.800 TL’den başlamaktadır. Kombine fiyatları stadın farklı bölümlerine göre çeşitlenmektedir. VIP kombine fiyatı ise 30.000 TL’dir. Tibünde hangi fiyatlara nereden yer alacağınız aşağıda görsel olarak anlatılmıştır.

Beşiktaş Kombine Fiyatları

Beşiktaş kombine biletlerin ne zaman satışa sunulacağı tam olarak bilinmiyor. Ancak kombine vize yenilemesi 25 Haziran itibari ile başlayacak. Kombine bilet satış tarihi açıklanmasa da biletlerin fiyatları belirlendi. Bilet fiyatlarına yazımızın devamında yer verdik.

BJK Kombine 2024

Beşiktaş Kombine Fiyatları

BJK kombine 2024 – Beşiktaş kombine satın almak isteyen taraftalar için kategorilere göre çeşitlenen fiyatlar arasında seçim yapmaları gerekiyor. Kombine bilet fiyatları kategori bazında değiştiğinden aşağıdaki listeyi inceleyerek kategorilere göre istediğiniz kombine bileti alabilirsiniz.

VIP 10030.000 TL
VIP 101-12625.000 TL
1. Kategori9.900 TL
2. Kategori8.900 TL
3. Kategori7.400 TL
4. Kategori6.400 TL
5. Kategori5.900 TL
6. Kategori4.900 TL
Doğu Üst3.500 TL
7. Kategori2.500 TL
8. Kategori2.400 TL
Kuzey Üst1.800 TL

Kombine biletlerin ne zaman satışa çıkacağı tam olarak bilinmiyor. Ancak kombine yenileme süreci 25 Haziran’da başlıyor.


Daha fazla ilgili içerik;


Beşiktaş Kombine Nereden Alınır?

Beşiktaş Kombine Fiyatları

Beşiktaş kombine nereden alınır, Beşiktaş kombine vize süresi dolan kombineyi yenilemek için Passo resmi web sitesini ya da Passo mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte Vodafone Pak Kombine satış ofisinden de faydalanabilirsiniz.

Beşiktaş maçlarına bilet arama sıkıntısı olmadan kombine vizesini güncelleyerek dönemsel olarak tüm maçlara seçtiğiniz koltuktan yer ayırtabilirsiniz. Kombine bilet alırken yukarıda yer alan fiyatlara göre koltuğunuzu nereden seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Beşiktaş Kombine Ne Zaman Satışa Çıkıyor

Beşiktaş kombine ne zaman satışa çıkıyor, Beşiktaş kombine vize yenileme 25 Haziran Cumartesi itibari ile satışa çıkmaktadır. Kombine yenileme için doğrudan yukarıda bahsi geçen satış noktalarını kullanabilirsiniz. Kombine bilet yenilemek için kullanabileceğiniz en pratik yol ise Passo resmi web sitesidir.

Beşiktaş kombine maç biletleri normal biletlere oranla biraz daha uygun olması ve bilet kalmaması riskinden kurtulmak için birçokları tarafından tercih edilmektedir. Beşiktaş maçlarının seyirci kitlesinin oldukça büyük olduğunu ve bu kitlenin biletlerin hızlı tükenmesine neden olduğunu da söylemek gerekiyor.

Kombine bilet satışları ile birlikte kombine bilet alan taraftarlar dönem boyunca tüm Beşiktaş maçlarında kombine biletinde yer alan koltukta maçı izleyebilmektedir.

Beşiktaş Kombine Yenileme Ne Zaman Yapılır?

Beşiktaş maçları için 2024 yılında kombine yenileme işlemleri 25 Haziran itibari ile yapılmaya başlanacaktır.

Beşiktaş Kombine Yenileme Süresi Ne Zaman Bitiyor?

Beşiktaş maçları için kombine yenileme süresi 3 Temmuz günü son bulacak.