Antikor Testi Fiyatı Ne Kadar – PCR Test

Antikor testi fiyatı ne kadar, 2023 yılı güncel rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz. Antikor testi fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu bütün detaylar makalemizde.

Antikor testi fiyatı ne kadar, yılında güncellendi. Eğer vücudumuza bir virüs girdiği takdirde bu virüsü yok etmek adında antikor testleri uygulanır. Şüphesiz pandemi dönemi ile birlikte ortaya çıkan Covid-19’a karşı da bu antikor testleri uygulanıyor. Şu an da ortalama antikor testinin fiyatı 300 TL’dir. Aşağıdaki tabloda sizlere Antikor testi fiyatları en güncel haliyle sunmaktayız.

Antikor TestiFiyatları
PCR TESTİ (Kontrol)250 TL
EVDE PCR TESTİ (Kontrol)300 TL
YURTDIŞI PCR TESTİ300 TL
EVDE YURTDIŞI PCR TESTİ350 TL
Antikor Testi Fiyatı Ne Kadar

2023 yılında antikor, PCR testleri için talep edilen en güncel fiyatlar tablomuzda yer verdiğimiz şekilde yansıyor.

Antikor Testi Fiyatı Güncel

Antikor testi fiyatı güncel olarak sunuldu. Özellikle pandemi ile birlikte çıkışa geçen ve kullanımı her geçen gün artan antikor testleri yaşamımızın her alanında bir koşul haline gelmeye başlamıştır. İş yerlerimizde, okulda ve yurtdışına çıkışlarda istenmeye başlayan antikor testi, fiyat bakımından çeşidine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Antikor testi piyasasını anlık olarak takip etmek gerekiyor. Çünkü fiyatlar her geçen gün değişiklik göstermekte ve antikor çeşitlerine göre fiyat aralığı değişebiliyor. Şu an da en uygun Pcr Antikor testi fiyatı 300 TL’dir. Markasına ve işlem türüne bağlı olarak fiyatların değiştiğini söylemek de yanlış olmayacaktır. Tüm bu bilgilerin yanı sıra teste olan talebin artış göstermesi fiyatların da değişmesinde etkin rol oynuyor. Bu nedenle de fiyatları güncel haliyle görüntülemek için anlık bazda takip etmenizi tavsiye ediyoruz.


Daha fazla ilgili içerik;


Antikor Testi Fiyatı 2023

Antikor testi fiyatı

Antikor testi fiyatı 2023 yılında piyasaya pahalı bir şekilde sunuluyor. 2022 yılına oranla 2023 yılında antikor testi fiyatlarına yaklaşık olarak %10’luk bir zam geldiğini gözlemleyebiliyoruz. Pandemi döneminden itibaren antikor testleri önem kazanmıştır. Bu dönemden önce nadir uygulanan bu testler pandemiden sonra daha yoğun şekilde kullanılmaya başladı. Antikor testine olan talebin artması aynı zamanda fiyatların da artmasında etkili oldu.

Antikor Testi Nerelerde İstenmeye Başlamıştır

Antikor testinin özellikle pandemi döneminden bu yana kullanımı artışa geçmiş ve artık okullarda, iş yerlerinde, yurt dışına çıkışlarda vb. yerlerde istenmeye başlanmıştır. Pek çok sağlık kurum ve kuruluşunda antikor testi yapmanız mümkündür. Havalimanları PCR testlerinin en çok talep edildiği alan olarak dikkat çekiyor.

Antikor Testi Fiyatları Neye Göre Değişiyor

Antikor testi fiyatları kendi içerisinde çeşidine göre farklılık gösteriyor. Yani evde Pcr testi, yurtdışı Pcr testi, hızlı Pcr testi gibi çeşitleri vardır ve fiyat farklılığı buna göre değişiyor. Yine testin markasına göre de fiyatlarının değiştiğini söylemek mümkündür.

Ecz. Yeşim Karabulut

2001 İstanbul Eczacılık Fakültesi Mezunu. Uzmanlık alanı tedavi ilaçları ve ağrı, bulantı, öksürük ilacı kullanımı hakkında bilgi verir. Meslek ve İstanbul aşığıdır. yesim.karabulut@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥