Erken Gebelik Testi Fiyat Eczane 2022

Erken gebelik testi fiyat eczane 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Erken gebelik testi sabah mı yapılmalı ve en erken gebelik testi ne zaman yapılır işte detaylar.

Erken gebelik testi fiyat eczane 2022, gebelik süreci oldukça heyecan verici bir süreç olmakla beraber bununla ilgili ilk bilgiyi nereden öğreneceğinize karar vermelisiniz. Eğer eczaneden alacağınız testlerle öğrenmek istiyorsanız, eczanelerde birçok farklı markanın gebelik testleri bulunmaktadır.

Erken gebelik testi satın almak için eczanelerde bulabileceğiniz en uygun fiyatlı test 5 tl’dir. Fakat fiyatlar ürünün markasına, kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Şuan için eczanede satılan en yüksek fiyatlı erken gebelik testi 40 TL’dir.

Gebelik Hesaplama

Erken Gebelik Testi Sabah Mı Yapılmalı

Erken gebelik testi yapıp, doğru sonuçlar alabilmek için belli koşullara uymak gerekmektedir. Bunlardan birisi adet döngüsüne kaç gün kala olduğu, bir diğeri ise testin hangi zaman diliminde yapıldığında daha doğru sonuç vereceğidir. Testin sonucunu en iyi şekilde alacağınız zaman dilimi sabah saatleridir. Bunun sabah ilk idrarınız olması da sonuçların doğruluğu açısından önem teşkil etmektedir.

En Erken Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

En Erken Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Gebelik testi yapmak için doğru zamanı beklemek gerekmektedir. Bunun için eğer gebelik testiniz için kan tahlili yaptıracaksanız regl döneminize 2 ya da 4 gün kala baktırmalısınız. Aç ya da tok karnına olmanız önemli olmadığından bu döneme tekabül eden herhangi bir zamanda kan tahlili yaptırabilirsiniz. İdrar testi yaptıracaksanız en erken tahlil verebileceğiniz tarih ilişkiden 10 gün ya da iki hafta arasında olan dönemdir.

Eğer gebelik testinizi eczaneden alıp kendiniz yapacaksanız bunun için en doğru ve en erken dönem; regli döneminize 6 gün kala olacaktır. Bu zamanda yapacağınız erken gebelik testi ile doğru sonuçları öğrenebilirsiniz. Testinizi yaparken sabah kalktığınızda ilk idrarınızdan örnek vermeye özen gösterirseniz sonuçların doğruluk oranı da artacaktır.

20 Haftalik Gebelik Kac Aylik Oluyo

Doğum Haritası Analizi

Yumurtlama Hesaplama

Doğum Kontrol Hapı Fiyat

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu