Asperox Sarı Güç, mutfak ve banyolarda biriken yağ, kir ve lekeleri temizlemek için kullanılan güçlü bir temizlik ürünüdür. Ultra yağ çözücü formülü sayesinde ocak, fırın, davlumbaz, fayans gibi yağlı yüzeylerde etkili bir şekilde temizlik sağlar.

Temizlik için kullanılan malzemeler hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Son zamanlarda isminden sıkça bahsedilen en popüler temizlik markalarından biri Asperox olmaktadır. Asperox markasının en sevilen ürünlerinden biri sarı güç olmaktadır.

Asperox Sarı Güç, inatçı ve kurumuş yağ kirlerinde oldukça etkili bir üründür. Davlumbaz yüzeyinden tutun araba kadar tüm yüzeylerde temizlik sağlar. Asperox sarı güç oldukça etkili ve güçlü bir temizlik malzemelerinden biridir.

 • “Yağlı ocağımı tertemiz yaptı. Kesinlikle tavsiye ederim.”
 • “Fırınım ilk günkü gibi parladı. Harika bir ürün.”
 • “Duşakabindeki su lekelerini kolayca çıkardı.”
 • “Güçlü bir ürün ama cildimi tahriş etmedi.”
 • “Kokusu biraz keskin.”
 • “Bazı yüzeylerde çizilmelere neden olabilir.”
 • A101 Fiyatı biraz yüksek.”

Asperox Sarı Güç Renkli Çamaşırlarda Kullanılır Mi?

Asperox sarı güç son zamanlarda hayatımıza giren ve oldukça beğenilen temizlik malzemelerinden biridir. Asperox sarı güç oldukça etkili bir temizlik ürünü olduğu için her yerde kullanılmaz. Yağ ve kirli alanlarda kullanılan Asperox sarı gücün renkli çamaşırlarda kullanıp kullanılmadığı merak edilmektedir.

 • Çamaşır makinelerinde ve elde yıkamalarda uygun bir ürün olarak karşımıza Asperox Asprin Sprey çıkmaktadır. Sarı güç yerine asprin spreyini kullanabilirsiniz. Beyaz ve renkli çamaşırlarda, tül ve perdelerde kullanıma uygundur.

Asperox Sarı Güç Kiyafetlerde Kullanılır Mi?

Asperox markasının birçok temizlik malzemesi vardır. Bu temizlik malzemelerin kullanım alanları birbirlerinden farklı olmaktadır. Asperox sarı güç lavabo, davlumbaz yüzeyleri, stor perde, tost makinesi, tencere, banyo, pencere, koltuk, avize, halı, araba ve bisikletlerde kullanıma uygundur. Peki kıyafetlerimizde Asperox sarı gücü kullanabilir miyiz?

 • Asperox sarı güç gömlek yakalarında ve gömlek manşetlerinde kullanabilir. Ayakkabılarınızdaki inatçı lekelere karşı da kullanabilirsiniz. Onun dışındaki kıyafetlerde kullanımı önerilmez.

Asperox Sarı Güç Yorum

Asperox sarı güç sürekli olarak reklamlarda karşımıza çıkar. Sürekli bahsedilen ve etkili olduğu söylenilse de gerçekten öyle mi sorusu kafanızda yer eder. Sizler için Asperox sarı gücü kullanan kişilerin yorumlarını derledik. Hadi gelin gerçekten etkili mi bir bakalım.

Kullanan kişilerin yorumları incelendiğinde oldukça etkili olduğu ve gerçekten işe yaradığı konusunda birçok yorum vardır. Asperox sarı güç yağ konusunda başarılı bir ürün olmuştur. Eski ve yıllanmış lekelerde etkisi o kadar güçlü olmasa da yine de beklenilen performansın üstünde bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların çoğunun tavsiyesi olan bu ürünü deneyin ve pişman olmayacağınızı düşünüyoruz.

Asperox Sarı Güç Nerelerde Kullanılır

Asperox Sarı Güç Cam Silinir Mi?

Asperox sarı gücün kullanım alanları oldukça fazladır. Birçok kullanıcı tarafından sevilen ve ülkemizde popüler olan temizlik ürünlerinden biridir. Kısa bir sürede yağ ve inatçı lekeleri yok eden Asperox markasına ait sarı güç ile cam silinir mi sorusunun cevabını birçok kişi merak etmektedir.

 • Asperox sarı güç ile masa, sandalye veya PVC pencere gibi plastik yüzeylerde de oldukça etkili olmaktadır. PVC pencerelerinin kenarlarında oluşan kirleri anında temizleyecektir.

Asperox Sarı Güç Zararları

Asperox sarı gücün etkili olduğunu ve yağ, kir gibi lekeli yüzeylerde yüksek bir performans sergilediğini biliyoruz. Bu kadar etkili bir temizlik malzemesinin zararları neler olabilir? Gelin sorumuzun yanıtına bir bakalım.

 • Temizlik işlerinde kullanılan malzemeler de farklı kimyasal maddeler yer alır. Temizlik maddelerine sık ve yoğun bir şekilde maruz kalındığı zaman solunum yollarında ciddi hasarlara yol açabilir. Temizlik malzemeleri kullanılırken ortam havalandırılmalı ve o ortamdan zaman zaman ayrılarak temiz bir hava alınması gerekir.
 • Asperox sarı gücü kullanırken başka bir temizlik malzemesi ile karıştırmamanız tavsiye edilmektedir. Temizlik malzemelerin çoğunda aynı içerik kullanıldığı için yoğun bir etki altında kalmamanız gerekir.

Asperox Sarı Güç Çamaşır Makinesinde Kullanılır Mi?

Kirli olan yüzeylerde kullanılan Asperox sarı gücün etkisi oldukça sevilmiştir. Ultra yağ çözücü yüksek performanslı bir ürün olarak karşımıza çıkan Asperox sarı güç çamaşır makinesinde kullanılmalı mı yoksa kullanılmamalı mı bir bakalım?

 • Asperox sarı güç kıyafetlerde oluşan kirli bölgelerin üzerine sıkılması gerekir. Özellikle kıyafetlerde oluşan yağlarda kullanıma uygun olmaktadır. Çamaşır makinesinin içerisinde direk olarak kullanılmaz sadece kıyafetlerin üzerine sıkılır ve çamaşır makinesine atılır.

Asperox Sarı Güç Fiyat

Yüksek performansı ile inatçı kirleri 5 saniye içerisinde yok eden Asperox sarı güç ülkemizde herkesin evinde bulunan bir ürün haline gelmiştir. Asperox sarı güç almak isteyen kişiler fiyatlarını ve nerede satıldığını merak etmektedir.