2024 Asperox Sarı Güç Bim Fiyatı – Cam Silinir Mi?

Bim’de Asperox Sarı Güç markasına ait ürünlerin satışı yapılmaktadır. Asperox sarı güç ocaktan, mutfak dolaplara kadar birçok yüzeyde oluşan kirleri ve yağları temizlemenizde yardımcı olmaktadır.

Asperox sarı güç ürününü birçok kişi tercih etmektedir ve üründen memnun kalınmıştır. Sarı güç ile çok fazla çaba sarf etmeden yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Bim aktüel marketlerde Asperox sarı gücün fiyatı merak edilmektedir. Sizler için derledik. Hadi gelin inceleyelim.

Asperox Sarı Güç Ultra Yağ Çözücü 1 L59 TL
Asperox Mavi Güç Ultra Yağ Çözücü 1 L59 TL

Asperox Sarı Güç Nerede Satılıyor?

Asperox sarı güç mutfak da yer alan tüm yüzeyleri temizlemenizde yardımcı olacak temizlik malzemelerinden biridir. Asperox ile mermerlerinizi, fayanslarınızı, dolaplarınızı ve tencerelerinizi kolayca temizleyebilirsiniz. Mutfakta en can sıkıcı durumlardan birisi yıllanmış yağ lekeleri ve temizlenmeyen kirli yüzeylerdir. Asperox ile tüm can sıkıntılarınızı giderebilir ve çok fazla çaba sarf etmeden yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Tüketiciler tarafından merak edilen konulardan birisi ise Asperox sarı gücün nerede satıldığıdır. Sizler için yazımızda ele aldık.

  • Asperox sarı güç hemen hemen her markette satılmaktadır. Marketlerde bulamazsanız bile birçok online alışveriş sitesinde satılan Asperox sarı gücü her yerde bulabilirsiniz.

Asperox Sarı Güç 1 Lt

Asperox sarı güç 1 LT fiyatlarını sizler için her market ve mağazadan araştırıp aşağıda maddeli olarak yayınladık.

  • Avansas Asperox Sarı Güç 1 Litre 59 TL
  • Trendyol Asperox Sarı Güç 1 Litre 80 TL
  • Hepsiburada Asperox Sarı Güç 1 Litre 59 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Asperox Sarı Güç Zararları

Asperox sarı güç zararları

Asperox oldukça etkili bir temizlik ürünüdür. Temizlik ürünlerinde olduğu gibi Asperox içerisinde de kimyasal maddeler oldukça fazladır. Asperox kullanan birçok kişi tarafından zararları merak edilmektedir. Asperox içerisinde bulunan kimyasal maddelerden dolayı zararlıdır. Ama bu zarar her temizlik ürününde karşımıza çıkar. Asperox içerisinde yer alan maddeler şu şekildedir;

  • Noniyonik Aktif Madde
  • Katyonik Aktif Madde
  • Amfoterik Aktif Madde
  • Metilglisindiasetik Asit Sodyum Tuzu

Amfoterik madde kozmetik ürünlerinde kullanılmaktadır bu yüzden cilde herhangi zararı olmaz. Katyonik, noniyonik madde ise temizlik gücü yüksektir. Profesyonel temizlik ürünlerinde kullanılan maddelerdir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥