Ayrancı Antika Pazarı Ne Zaman – Adres, Saati ve Hangi Tarihte?

Ayrancı antika pazarı ne zaman Ankara’da yaşayan ve antika ürünlere ilgi duyan insanlar tarafından sıklıkla araştırılan bir konu haline gelmiştir. Öyle ki, bu pazarı görmek için çevre illerden gelen misafirlerin olduğu da bilinmektedir.

Ayrancı Antika Pazarı Tarihleri 2023

Ayrancı antika pazarı tarihleri

Antika pazarı olarak adlandırılan bu pazar Ankara’nın Ayrancı bölgesinde, her ayın ilk pazarı kurulmaktadır. İkinci el ve antika ürünlerin satışının yapıldığı bu pazar oldukça büyük bir ilgi görmekte ve pek çok kişi bu pazarda vakit geçirmek için çevre il ve ilçelerden Ankara’nın Ayrancı bölgesine gelmektedir.

  • Ayrancı antika pazarı tarihleri 2023 yılı için, her ayın ilk pazar günü olacak şekilde düzenlenmiştir. Sanat pazarı olma özelliğine sahip olan bu pazarda pek çok antika ürünün satışı yapılmaktadır.

Ayrancı Antika Pazarı Kaça Kadar Açık?

Ayrancı antika pazarı kaça kadar açık

Ayrancı antika pazarı kaça kadar açık sorusuna verilen cevap mevsimlere ve hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Sabahın erken saatlerinde başlayan pazar genellikle akşama kalmadan toplanmaktadır. Bu durum pazara giderek, güzel antika ürünler satın almak isteyenlerin ziyaretlerini daha erken saatte gerçekleştirmeleri gerektiğini göstermektedir. Bunun yanı sıra havanın daha soğuk ya da yağışlı olduğu günlerde pazar daha erken sona ermektedir.

  • Ayrancı Antika Pazarı saat 08.00 – 19.00 arası açıktır.

Ankara Antika Pazarı Ne Zaman Kuruluyor?

Ankara antika pazarı ne zaman kuruluyor

Ankara antika pazarı ne zaman kuruluyor sorusuna verilmesi gereken yanıt, antika pazarı olarak anılan ve Ankara’nın Ayrancı bölgesinde yer alan bu pazarın her ayın ilk pazar günü kurulduğu yönünde olmalıdır. Her ayın ilk pazarı gerçekleşen bu pazar, sanat pazarı olarak da anılmakta ve çok sayıda antika ürün alıcıları ile buluşmaktadır.

Ayrancı Antika Pazarı Nerede?

Ayrancı antika pazarı nerede

Ayrancı antika pazarı nerede sorusu, antika pazarı görmek isteyenlerin sordukları ortak sorudur. M1, M2 ve M3 metro istasyonları sayesinde ulaşabileceğiniz bu bölge, 145-1 ve 190 gibi otobüsler ile ulaşımın da mümkün olduğu bir noktada bulunmaktadır. Milli kütüphaneden 11 dakikalık yürüme süresi ile pazara ulaşabilirsiniz.

  • Ayrancı Antika Pazarı Güvenevler, Çankaya/Ankara’dır.

Antika Pazarında Neler Var?

Mobilya ve aksesuarlardan, porselen ve seramiğe dek pek çok ürün, antika pazarında bulunabilir.

Antika Pazarı Kaçta Başlar?

Antika pazarı sabahın erken saatlerinde başlamaktadır.

Atatürk Koşuşu 25 Aralıkta Ankarada Yapılacak – 87. Düzenleniyor

Ankara Nöbetçi Dişçi 7/24 – 24 Saat Açık Dişçi Ankara

Abonman Kart Nasıl Alınır Ankara

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥