Basenli Kadınlar Nasıl Pantolon Giymeli

Basenli Kadınlar Nasıl Pantolon Giymeli detaylı bilgilendiriyoruz. Basenli Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli işte detayları.

Basenli kadınlar nasıl pantolon giymeli merak edilen sorulardan biridir. Basenli kadınlar için en uygun pantolon modeli yüksek bel pantolonlardır. Yüksek bel pantolon giydiğinizde bel kısmı daha ince görüneceğinden sizi daha zayıf gösterir.

Bel kısmı yüksek olan pantolonların yanı sıra boru paça pantolon giyimi de basenli kadınlar için uygundur. Korse giyimi basenleri toplama açısından tercih edilebilir.

Kuaförde keratin bakımı fiyatı

Basenli Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Basenli Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Kısa boylu ve basenli bir kadınsanız pantolon tercihleriniz dikey çizgili ve yüksek belli olmalıdır. Dikey çizgiler sayesinde daha uzun yüksek bel sayesinde daha zayıf görünürsünüz. Basenli kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli sorusuna dair birkaç ipucu şu şekildedir:

  • İnce kemerler.
  • Renk seçimini tek renk olarak ya da birbirine zıt renkler.
  • Ten renginize uyumlu topuklu ayakkabılar.
  • Koyu renk ve dar kıyafetler.

Trendyol indirim Kodu Nasıl Kullanılır

Basenli Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Basenli Kadınlar Nasıl Etek Giymeli Tesettür

Geniş basenlere sahip tesettürlü bir kadınsanız etek tercihinizi az pileli modeller olarak tercih edebilirsiniz. Basenli kadınlar nasıl etek giymeli tesettür giyimi tercih edenler için bol kesimler daha uygundur.

Drapeli modeller vücut yapınıza daha uygundur. Basenli bir kadınsanız likra yapıda olan kumaşları giymeyi tercih etmemelisiniz. Düz ve bol etekler daha uygundur.

Basenli Kadınlar Nasıl Etek Giymeli Tesettür

Basenli Kadınlar Nasıl Tulum Giymeli

Basenli bir kadın tulum giymek istediğinde tercihi geniş paça modeller üzerinden yapmalıdır. Geniş paça zayıf gösterir ve oldukça rahat modellerdir. Basenli kadınlar nasıl tulum giymeli gibi sorularınız varsa internetten araştırma da yapabilirsiniz.

Tulum geniş paçalı ve koyu renklerde seçilmelidir. Düz kumaşlar daha uygundur ve şalvar tarzında olan modeller kişiyi daha kilolu göstereceğinden tercih edilmemelidir.

Hepsiburada İlk Alışverişte 50 TL İndirim Nasıl Kullanılır?

Zayıf Olup Basenli Olmak

Vücudunuzun üst kısmı zayıfken basenleriniz varsa giyim konusunda birkaç ipucu ile doğru giyimi yakalayabilirsiniz. Zayıf olup basenli olmak renkler üzerinden telafi edilebilir.

Yüksek bel pantolonları tercih ederken üst kısma asla koyu renk giymemelisiniz. Siyah üst sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterir. Açık renkler ya da yatay çizgili üstler sizin için daha uygundur. Düz kumaş etekler de basenli ve zayıf kadınlar için tercih edilebilir.

Basenli kadınlar indirimli ürünlerden yararlanmak isterse; indirim kodu sayfasını ziyaret edebilirler.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu