En çok tercih edilen bayram için saç modellerini sizler için derledik. Bayram için kısa saç modelleri ve Bayram için saç modelleri uzun saçlar için hangileri önerilebilir, gelin birlikte inceleyelim.

Bayram için saç modelleri, modern bir görünüm ve sadelikten yana. Bayramda saçlarınızı normalde yaptığınızdan daha şık ve daha dikkat çekici bir hale getirmek istiyorsanız saç bakım kremlerinden ve fön makinesinden faydalanmanız gerekebilir.

Bayram İçin Saç Modelleri
Bayram İçin Saç Modelleri
Bayram İçin Saç Modelleri
Bayram İçin Saç Modelleri
Bayram İçin Saç Modelleri
Bayram İçin Saç Modelleri

Bayramlar sevdiklerimiz ile buluştuğumuz ve kendimizi güzel hissetmek istediğimiz özel zamanlardır. Bayram günlerinde saçlarınızı bir kuaförde yaptırabilir ya da kendi saçınızı kendiniz yapabilirsiniz. Kısa ya da uzun olması fark etmeksizin örgü, fön gibi yöntemler ile saçlarınızı daha hacimli, daha parlak ve daha güzel göstermeniz mümkün.

Bayramda kullanabileceğiniz saç modellerini kısa ve uzun saçlar için derledik. Yazımızın devamında saçınıza en uygun saç modelini seçmek için modelleri inceleyebilirsiniz.

Bayram İçin Kısa Saç Modelleri

Bayram için kısa saç modelleri kıvırcık ve düz saçlar için çeşitleniyor. Saçınız ister düz ister kıvırcık olsun yakışacak bir şey varsa o da örgüdür. Bilirsiniz doğru örgü modeli ile saçınızı çok daha güzel göstermek çok kolaydır.

Kısa saçlar için örgüye genelde saçların üst kısımlarından geriye doğru olan modeller ile başlanır. Siz de kısa saçlarınızın bir kısmını örgü ile süslerken bir kısmını serbest bırakabilirsiniz. Kısa saçlarınızı ortadan ikiye ayırın ve bir kısmını tamamen örün. Kalan kısmını ise ister kıvırcık ister düz bırakın. Saç modeliniz kendini göstersin. Kullanabileceğiniz örgü modelleri;

  • Kısa saçlar için balık sırtı saç örgüsü,
  • Kısa saçlar için düz saç örgüsü,
  • Taç örgü,
  • Dağınık örgü,
  • Kılçık örgü,
  • Düğüm örgü,
  • Fransız örgüsü.

Bayram günlerinde kullanabileceğiniz başka bir kısa saç modeli ise saçın tamamına doğrudan fön çekmektir. Oldukça basit ve sık kullanılan bir yöntemdir. Fön çekmek saçların daha hacimli ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. Dağınık görüntüyü de engeller.

Bayram Saç Modelleri
Bayram Saç Modelleri
Bayram Saç Modelleri
Bayram Saç Modelleri
Bayram Saç Modelleri
Bayram Saç Modelleri
Bayram Saç Modelleri
Bayram Saç Modelleri

Bayram İçin Saç Modelleri Uzun 

Bayram için saç modelleri uzun saçlar söz konusu olduğunda her türlü modele açık bir imkanı ortaya koyar. Saçlarınızı açık bırakmak ya da toplama istediğinize karar verin. Havalı ve şık bir görüntü için gizli örgülü topuz kullanabilirsiniz.

Gizli örgülü topuz saçların sık toplandığı bir örgü modelidir. Hem örgü yapıp hem de topuz yaparak toplu bir saçtan maksimum şıklığı çıkarabilirsiniz. Saçlarınızı örgü ile toplarken önlerden minik tutamlar bırakabilir ve bu tutamları şekillendirebilirsiniz. Son zamanlarda çok moda.

Bayram günlerinde kullanabileceğiniz uzun saç modelleri araştırırken fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Saçınızda bir kuş yuvası görüntüsü fazla garip durabilir. Ancak şıklıktan da vazgeçmeyin. İster kıvırcık ister düz saçlı olun en güzel saç modeli kendinize yakıştırdığınız modeldir.

Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı (Evde Keratin Nasıl Yapılır)

Brezilya Fönü Yaptıranlar – Korumak için Yapılması Gerekenler

Comments are closed.