Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı

Kuaförde keratin bakımı fiyatı 2024 yılında kaç TL? Keratin bakımı son zamanlarda oldukça popüler olan bir bakım türü. Saçlarını sağlıklı uzatmak isteyenlerin ya da parlak bir görünüm isteyenlerin sık sık tercih ettiği bir bakım türü. Fiyatlar her şehre ve kuaföre göre değişiyor. Ayrıca saçın uzunluğu ve sıklığı da fiyatı değiştiren etmenlerden.

Keratin bakımı ortalama fiyatı 1500 TL’dir. Deneme seti adı verilen başlangıç setini satın alıp evde uygulamak isterseniz 750 TL’ye yapabilirsiniz. Konu saç olunca profesyonel bir yardım almak daha çok tercih ediliyor.

Minimum1000 TL
Maximum3000 TL

Evde keratin bakımı yapanlar

Evde keratin bakımı yapanlar genel olarak pek olumlu sonuç alınıyor denemez. Kuaförlerin kullandığı keratin Botox hangisi olduğunu net bir şekilde bilmeniz elbette size biraz fayda katacaktır. Doğru Botox ve doğru hamleler ile evde keratin bakımı yapanlardan olabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Keratin Bakımı Ne İşe Yarar?

Kuaförde keratin bakımı fiyatı

Keratin bakımı son zamanlarda yoğun bir şekilde uygulanan ve setleri satılan bir bakım türü olmuştu. Keratin bakımı saçlarıyla ilgilenen insanların mutlaka bir kere araştırdığı bir bakım türüdür. Peki keratin bakımı ne işe yarar? Keratin bakımının birkaç faydası bulunuyor:

  • Saçı onarır.
  • Saçın sağlıklı uzamasını sağlar.
  • Koparak dökülmeleri azaltır.
  • Daha parlak ve canlı bir görünüm sağlar.
  • Saçı hasarlara karşı güçlendirir.

Keratin bakımı, saçın yapısının 90%’ sini oluşturan keratin adlı proteinin saça uygulanması ile yapılır. Zararlı işlemler sonucu saçın keratin yapısı bozulduysa bu bakım önerilir. Hasar gören saçlarda uygulama sonrası gözle görülür farklılıklar oluşur. Boyalı ve yıpranmış saçlara bu bakım uygulandığında daha parlak ve güçlü saçlara sahip olunur.


Daha fazla ilgili içerik;


Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı 2024

Kuaförde keratin bakımı fiyatı

Keratin bakımının setleri hazır olarak satılıyor. Dileyenler bunlardan alıp evde kendileri uygulayabilir. Daha güvenilir ve profesyonelce bir bakım isteyenler ise kuaförde bakım uygulatabilir. Kuaförde keratin bakımı fiyatı 2024 yılı için en az 1000 TL ve en çok 3000 TL olmakta.

Ancak bazı dönemlerde kuaförler müşteri kazanmak için kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyaları takip ederek indirimli fiyatlardan keratin bakımı yaptırmanız mümkün. Keratin bakımı yapan kuaför sayısı arttıkça bu fiyatlar da düşecektir. Deneyimli ve popüler olan kuaförlerde keratin bakımı yaptırmak daha pahalı olabiliyor.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥