Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı 2022 – Evde Keratin Bakımı

Kuaförde keratin bakımı fiyatı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Keratin bakımı ne işe yarar işte detaylar.

Kuaförde keratin bakımı fiyatı 2022 yılında kaç TL; Keratin bakımı son zamanlarda oldukça popüler olan bir bakım türü. Saçlarını sağlıklı uzatmak isteyenlerin ya da parlak bir görünüm isteyenlerin sık sık tercih ettiği bir bakım türü. Fiyatlar her şehre ve kuaföre göre değişiyor. Ayrıca saçın uzunluğu ve sıklığı da fiyatı değiştiren etmenlerden.

Keratin bakımı ortalama fiyatı 220 TL‘dir. Deneme seti adı verilen başlangıç setini satın alıp evde uygulamak isterseniz 300 TL‘ye yapabilirsiniz. Konu saç olunca profesyonel bir yardım almak daha çok tercih ediliyor.

Bayram İçin Saç Modelleri

Keratin Bakımı Ne İşe Yarar

Keratin bakımı son zamanlarda yoğun bir şekilde uygulanan ve setleri satılan bir bakım türü olmuştu. Keratin bakımı saçlarıyla ilgilenen insanların mutlaka bir kere araştırdığı bir bakım türüdür. Peki keratin bakımı ne işe yarar, keratin bakımının birkaç faydası bulunuyor:

  • Saçı onarır.
  • Saçın sağlıklı uzamasını sağlar.
  • Koparak dökülmeleri azaltır.
  • Daha parlak ve canlı bir görünüm sağlar.
  • Saçı hasarlara karşı güçlendirir.

Keratin bakımı, saçın yapısının 90%’ sini oluşturan keratin adlı proteinin saça uygulanması ile yapılır. Zararlı işlemler sonucu saçın keratin yapısı bozulduysa bu bakım önerilir. Hasar gören saçlarda uygulama sonrası gözle görülür farklılıklar oluşur. Boyalı ve yıpranmış saçlara bu bakım uygulandığında daha parlak ve güçlü saçlara sahip olunur.

Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı 2022

Keratin bakımının setleri hazır olarak satılıyor. Dileyenler bunlardan alıp evde kendileri uygulayabilir. Daha güvenilir ve profesyonelce bir bakım isteyenler ise kuaförde bakım uygulatabilir. Kuaförde keratin bakımı fiyatı 2022 yılı için en az 125 TL ve en çok 1,250 TL olmakta. Bu fiyat çoğu ilde ortalama 220 TL seviyelerinde oluyor. 

Ancak bazı dönemlerde kuaförler müşteri kazanmak için kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyaları takip ederek indirimli fiyatlardan keratin bakımı yaptırmanız mümkün. Keratin bakımı yapan kuaför sayısı arttıkça bu fiyatlar da düşecektir. Deneyimli ve popüler olan kuaförlerde keratin bakımı yaptırmak daha pahalı olabiliyor.

Avon Müşteri Hizmetleri

Farmasi Şanslı kasım İndirimi

Saçtaki Kızıllık Nasıl Geçer

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

4 Yorum

  1. Cok uygun bence keratin bakımı cok onemlı bı bayan olarak saclarımıza deger veriyorsak onun her zaman bakımı ıcın elimizden geleni yapmaya calısyoruz herkese onerıyorum 5 yıldız verdım

  2. kuaförde keratin bakımı yaptırmayı düşünüyordum çok kararsız kaldım bu sayfa çok işime yaradı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu