Bayramda avm’ler açık mı 2024 yılı çalışma saatlerini sizler için güncelledik. Ramazanda AVM çalışma saatleri 2024 ve bayramda AVM ler kaça kadar açık, gelin birlikte inceleyelim.

AVM Açılış/KapanışSaatleri
Açılış10.00
Kapanış22.00

İslam alemi için önemli olan üç ayların sonuncusu olan Ramazan ayının bitmesine yaklaşırken ülkemizde bayram için hazırlıklar yapılmaya başlandı. Ramazan Bayramının yaklaşmasıyla birlikte insanların aklında birçok soru oluşmaya başladı. Bütün ihtiyaçlarımızı karşıladığımız, alışveriş yaptığımız, eğlendiğimiz, yemek yediğimiz, sinemaya gittiğimiz AVM’lerin bayramda açık olup olmayacağı merak konusudur. AVM’ler diğer yıllarda olduğu gibi bu yılda geleneklerini sürdürecekler. AVM’lerin çalışma saatlerini sizler için derledik. Gelin bir bakalım.

Bayramda AVM’ler Kaçta Kapanıyor?

Son zamanlarda birçok yerde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz AVM’ler bulunmaktadır. Ramazan Bayramı’na yaklaştıkça birçok kişinin aklına hangi yerlerin kapalı olacağı sorusu gelmektedir. Bayramda AVM’ye gidecek olan vatandaşlar çalışma saatlerini merak etmeye başladı. 2024 yılında bayramda AVM’ler kaça kadar açık bir bakalım.

  • Bayramda AVM’ler normal çalışma saatlerine devam edecektir. Çalışma saatleri sabah 10.00 ile 22.00 arasında olacaktır. AVM’lerin kapanış saatleri bayramda değişiklik gösterebilir. Bazı AVM’lerde kapanma saati 23.00 kadar uzayabilir.

Bayramda AVM’ler kapalı mı?

Bayramda AVM'ler kapalımı

Ülkemizde iki tane dini bayram vardır. 2024 yılında ilk bayram olan Ramazan Bayramı’na sayılı günler kalmıştır. Pandemiden kaynaklı diğer yıllarda bayramları evde geçirmek zorunda kaldık. 2024 yılında ise sevdiklerimizle birlikte bayramı kutlayabiliriz. Bayramlarda birçok yer kapalıdır. Ama AVM’ler bayram süreci boyunca açık olacaktır. 

Ramazan Bayramı AVM Açık Mı?

Ülkemizde ihtiyaçlarınızı karşıladığınız, eğlendiğiniz birçok AVM bulunmaktadır. AVM’ler genel olarak her zaman hizmet vermektedir. AVM’lerin kapalı olduğu bir gün yoktur. Resmi tatillerde, dini tatillerde sürekli hizmet vermektedir. Pandemiden kaynaklı son yıllardaki bayramlarda birçok yer kapalıydı. Hatta bayramlarda ülkede tam kapanma yaşanmıştı. Bayramda AVM’ler açıktır.

Resimli Bayram Mesajları

Bayramın 1. Günü Marketler Açık Mı

Leave A Reply