Bayramda marketler kaça kadar açık güncel olarak bilgilendiriyoruz. Bugün marketler açık mı ve bayramın1. günü marketler açık mı gelin birlikte inceleyelim.

Kurban Bayramına çok az bir süre kala birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi marketlerin açık olup olmamasıdır. Bayramın ilk günü birçok kurum ve kuruluş kapalıdır. İşlerini halletmek isteyen kişiler bayram sonunu beklemek zorundadır. Marketlere göre kapanma ve açılma günleri değişiklik göstermektedir. Marketler ne zaman hizmet vereceklerini açıkladı. Hadi gelin birlikte marketlere göre açılış vakitlerine bir bakalım.

Bayramda Marketler Açık Mı2023 Güncel
Şok09.00 – 21.00
Bim09.00 – 21.00
A10109.00 – 21.00
Carrefour13.00 – 22.00
Migros09.00 – 22.00
Bayramda Marketler Açık Mı

Marketler Bayramın Kaçıncı Günü Açılacak

İslam alemi için önemli bir yere sahip olan Kurban Bayramına yaklaştıkça birçok kişi bazı soruların cevabını merak etmeye başladı. Bu sorulardan biri ise her bayramda olduğu gibi bu bayramda da hangi marketin açık olup olmadığıdır. Bayramda normal çalışma saatlerine göre hizmet veren marketler olduğu gibi bayramın belirli günlerinde kapalı olan marketlerde vardır. Sizler için hangi marketlerin ne zaman açılacağını ve kapalı olup olmadığını ele aldık.

  • Kurban Bayramı sürecinde Şok marketler normal çalışma saatlerinde hizmet vermeye devam edecektir.
  • Bim marketler ise 1 Temmuz tarihinde faaliyet göstermeye başlayacaktır.
  • A101 marketler ise 30 Haziran tarihinde müşterilerine hizmet verecektir.

Bim Bayramda Kapalı Mı

Bim ülkemizde yaşayan insanlar tarafından en çok tercih edilen market zinciridir. Ülkemizin her yerinde bulunan Bim marketler’in ne zaman açık olacağı merak edilmektedir. Diğer bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da ilk iki gün kapalı olacaktır.

Migros Bayramda Açık Mı

Migros ülkemizde uzun zamandan beri hizmet veren ve kaliteli ürünlerin yer aldığı en büyük perakende satış mağazalarından birisi olmaktadır. Marketin içerisinde aradığınız ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Migros marketler bayram süreci boyunca açık olacağı tahmin edilmektedir.

Şok Market Bayramda Açık Mı

Market zincirleri arasında yerini alan ve ülkemizin her mahallesinde bulunan ŞOK bayramın ilk günü açık mı sorusu merak edilen konular arasında yerini aldı. Şok marketler diğer bayramda olduğu gibi bayramın her günü hizmet verecektir.

Bayramda Kargo Çalışıyor Mu: Bayram Tatili Kaç Gün

Bayram Tatilleri