Bein Sport Tek Maç Satın Alma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Digiturk Tek Maç Fiyatı nedir ve derbi tek maç nasıl alınır işte detayları.

Bein Sport tek maç satın alma fiyatı 2023 yılında belli oranlara ulaşım sağladı. Ülkemizde futbol maçlarını resmi olarak yayınlayan yayıncı bir kuruluş bulunmaktadır.

  • Tek maç paketini mevcut üyeler satın alabilir,
  • Digitürk üyesi değilseniz, tek maç satın alamazsınız,
  • Digiturk’ün üyelerine sunduğu İzle-öde servisi sayesinde, Spor Toto Süper Lig maçlarını Digiturk 204, 205 ve HD servisiniz aktifse 277 numaralı Taraftar kanallarından tek maç satın alarak izleyebilirsiniz.
  • Tek maç satın almak için onlineislemler.digiturk.com.tr giriş yaptıktan sonra “İzle-öde” menüsünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Spor PaketÜcret
İlk 3 Ay Aylık 99 TL
Sonraki AylarAylık 199 TL
Tek Maç249 TL

Digitürk Paketleri Fiyatları 2023 (Digitürk Full Paket Kaç Lira)

Digiturk Tek Maç Fiyatı

Bu kuruluşun adı Beinsports’tur. Ancak uzun bir süre Türkiye’de futbol karşılaşmalarının yayınladığı platform Lig Tv olmuştur. Yani Türkiye Futbol Süper Ligi’ni takip etmek isteyen kullanıcılar Beinsports üyeliği almak durumundadır. Ancak Beinsports’un sadece tek bir kanalı olmadığı gibi, burada birden fazla ligden yayınlar mevcuttur. Digitürk üzerinden yayın sağlayan Lig Tv, Türkiye’deki futbol müsabakalarını takip etmek isteyen kişilerin üyelik alması gereken bir platformdur. Bu üyelik sistemi günümüzde de devam etmektedir.

Tek maç satın almak için digitürk üyeliğinizin olması gerekiyor. Digitürk üyeleri onlineislemler.digiturk.com.tr giriş yaptıktan sonra “İzle-öde” menüsünden istediği tek maçı satın alabilir.

Exxen Şampiyonlar Ligi Maçı Nasıl İzlenir

Bedava Maç Nasıl İzlenir

Digitürk Tek Maç Satın Alma Fiyatı 2023

Digitürk tek maç satın alma fiyatı 2023 4 büyük takım için 249 TL’dir. Digitürk platformunun evlere taşınması ile tek maç alma yaygın hale geldi. Dolayısıyla Beinsports izle seçeneğinden yararlanmak isteyen kişilerin karşısına birden fazla opsiyon çıkmaktadır. Türkiye’de futbol yayını yapmak için bir Katar şirketi olan Beinsports, yayın haklarını satın almıştır. Bu nedenle maçları gösteren platformun adı ve içeriği de değişmiştir.

Hatta Lig Tv’den Beinsports logosuna geçiş anına, birçok spor sever tanıklık etmiştir. Beinsports izlemek için kişilerin başvurabileceği yöntemler bulunur. Türkiye’deki futbol müsabakalarını izlemek isteyen bazı kullanıcılara, yayıncı kuruluşun fiyatları yüksek gelebilmektedir. Bu nedenle de spor severler arasında bazı alternatif platform arayışları başlamıştır.

Bein Sport Tek Maç Satın Alma Mobil

Bein Sport Tek Maç Satın Alma Mobil

Bein Sport Tek Maç Satın Alma Mobil dünyasına geçiş yapıp burada açtığı yayınlar ile Satın alma miktarı bir hayli düştü. Gerek televizyon gerekse de bu kaliteli platformlar üzerinden eskiden Lig Tv, şimdi ise Beinsports adını alan kanalları takip etmek olanaklıdır. Lig Tv’nin Beinsports adını alması ile beraber, birçok sporsever internet üzerinden Beinsports’un nasıl izlenebileceği yönünde araştırmalara başladı.

İnternet üzerinden bazı bilgilere ulaşan spor severler, farklı seçeneklerin olduğu öğrenmişlerdir. Öncelikli olarak internet üzerinden Beinsports kanallarını izlemek isteyen kullanıcılar, Beinsports’un kendi sitesine girerek buradan canlı yayın izle seçeneğini kullanabilir. Beinsports üyeliği bulunan kişiler, televizyonda olduğu gibi burada da Beinsports spor kanallarını ve aynı zamanda haber kanallarını izleyebilir.