Digitürk Paketleri Fiyatları – Taraftar Paketi 39 TL

Digitürk paketleri fiyatları 2023 yılı güncel rakamlarını sizlere aktarıyoruz. Digitürk full paket kaç lira ve Digiturk taraftar paketi 39 TL kampanyasını gelin birlikte inceleyelim.

Digitürk ülkemizde dijital platformda yayın yapmaktadır. Digitürk Mehmet Emin Karamehmet tarafından kurulmuş bir yayındır. 2000 yılında faaliyete geçmiştir. Digitürk kanal sayısı 200’den fazladır. HD ve 4K kalitesinde yayın akışı sunulmaktadır. Digitürk ülkemizde en çok tercih edilen dijital platformlarından biridir. Digitürk paket fiyatlarını en güncel haliyle sizler için araştırdık. Araştırmalarımıza göre paket fiyatları şu şekildedir;

Paket Adıİlk 4 Ay / Ayda
Taraftar Paketi99 TL
Digitürk PaketleriFiyatları
Avantajlı Yıllık Paket99 TL
Eğlence Yıllık PaketAylık Ödeme Tutarı 9.90 TL
Digitürk Taraftar PaketleriAçıklamasıFiyatı
Sezonluk Süper Lig PaketiSpor Toto Super Lig+ Eğlence Paketi259 TL
Sezonluk Taraftar PaketleriTutuğunuz takımın maçlarını izleyebilirsiniz.159 TL
Aylık Süper Lig PaketleriSpor Toto Super Lig+ Eğlence Paketi 99 TL
Süper Lig PaketleriSpor Toto Süper Lig tüm maçlarını159 TL
Spor Extra PaketleriWTA, Turkish Aırlınes EuroLegue, Ligue 1, Bundesliga, Beın Sports, Eurosport 1, Eurosport 2Ayda 14 TL

Digitürk Fiyatları Taraftar Paketleri

Digitürk fiyatları taraftar paketleri, Digitürk taraftar paketlerini bulunmaktadır. Digitürk taraftar paketlerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız taraftar paketlerini en güncel fiyatlarına yukarıdaki listeden bulabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Digitürk Full Paket Kaç Lira

Digitürk full paket kaç lira

Digitürk full paket kaç lira, Digitürk dijital platform olmaktadır. Bütün yayınları, maçları, dizileri, belgesel ve çocuk kanallarını izleyebilirsiniz. Digitürk içerisinde birçok farklı paketler vardır. Bu paketler taraftar paketleri, dizi ve film paketleri olmak üzere bir sürü paket çeşitleri bulunmaktadır. Digitürk içerisinde full paketlerde mevcuttur.

  • Digitürk sezonluk süper lig paketini alarak hem spor maçalarınızı kaçırmazsınız hem de eğlence paketinden yararlanabilirsiniz. 259 TL ile bu pakete sahip olabilirsiniz.

Digitürk Taraftar Paketi 39 TL

Digitürk taraftar paketi 39 TL, Digitürk taraftar paketleri bulunmaktadır. Tüm maçları izleyebileceğiniz, tuttuğunuz takımın maçlarını kaçırmadan keyifle maç izleyebilirsiniz. Taraftar paketleri için 159 TL ücret alınmaktadır.  Taraftar paketlerinde tuttuğunuz takımın maçlarını kaçırmadan keyifle izleyebilirsiniz.

  • Taraftar paketine ulaşmak için https://www.beinconnect.com.tr/ linkine tıklamanız yeterlidir. İstediğiniz paket tercihini yaparak online olarak satın alabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥