Ben Aldırma Fiyatları 2022

Ben aldırma fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Devlet hastanesi ben aldırma ücreti ve küçük ben aldırma işte detaylar.

Ben aldırma fiyatları 2022 yılı itibari ile 400 TL’den başlamaktadır. Ben aldırma ya da ben sildirme işlemi gerçekleştirilmeden önce benin büyüklüğü, iyi huylu olup olmadığı gibi faktörler değerlendirilir. Benin iyi huylu olması halinde ameliyatsız yöntemler tercih edilebilmektedir. Lazerle ben sildirme en sık tercih edilen ben aldırma yöntemidir. 

Göz Lazer Ameliyatı Fiyatları

Devlet Hastanesi Ben Aldırma Ücreti

Devlet hastanesi ben aldırma ücreti kaç adet ben sildirme işlemi yapılacağına göre belirlenmektedir. Devlet hastanesinde SGK güvencesi olan kişiler için ben sildirme işlemi ücretleri 400 TL’den başlamaktadır.

İlk ben sildirme işlemi 400 TL, ondan sonraki tüm benler için ben sildirme işlemi başına 200 TL ücret talep edilmektedir. Kişinin SGK güvencesi olması şarttır.

Devlet Hastanesi Ben Aldırma Ücreti
Devlet Hastanesi Ben Aldırma Ücreti

Küçük Ben Aldırma

Küçük ben aldırma işlemleri iyi huylu benler için gerçekleştirilen bir işlemdir. Ben aldırma uygulamalarında benin iyi huylu olup olmamasına göre farklı yöntemler denenir. Ameliyat yöntemi genellikle kötü huylu benler için tercih edilen bir yöntemdir.

İyi huylu benler ameliyatsız lazerle ya da radyo frekans ile silinebilmektedir. Ben aldırma işlemi için kullanılacak olan yöntem uzman doktor tarafından belirlenmelidir. Ameliyatsız ben aldırma operasyonlarında kısa sürede ben aldırma işlemi tamamlanabilmektedir.

Lazerle Ben Aldırma Fiyatları

Lazerle ben aldırma fiyatları aldırılacak benin büyüklüğüne bağlı olarak 200 TL’den başlamaktadır. Büyüklüğü 0,5 mm’den fazla olan benler için ben aldırma ücreti çok daha fazladır. Lazerle ben aldırma fiyatları hakkında en uygun ücretlendirme devlet hastanelerindedir.

Küçük boyutlu benlerin aldırılması işleminde 3 ben için ortalama olarak 800 TL ücret talep edilmektedir. Benlerin durumu, nasıl alınacağı gibi hususlar da fiyatları etkilemektedir.

Lazerle Ben Aldırma Fiyatları
Lazerle Ben Aldırma Fiyatları

Acıbadem Ben Aldırma Fiyatları

Acıbadem ben aldırma fiyatları ben aldırma işleminin boyutuna ve türüne göre değişkenlik gösterir. Ben aldırma fiyatları üzerinde etkili olan başlıca faktörler;

  • Ben sayısı,
  • Ben aldırma işlemi yaptıracak olan kişinin SGK güvencesi olup olmaması,
  • Ben büyüklüğü,
  • Ben türü.

Acıbadem ben aldırma işlemi için benlerin iyi huylu ve lazerle alınabilir olması halinde ilk ben için 500 TL, ondan sonraki her ben için 300 TL ücret talep edilmektedir. Bu ücretlendirme SGK güvencesi olan kişiler için geçerlidir.

Ben aldırma fiyatlarında benlerin büyüklüğüne göre daha yüksek ücretlendirme çıkarılabilmektedir. Bu nedenle ben aldırma fiyatlarını öğrenmek için muayene olmak şarttır.

Lazerle Ben Aldırma Yorumları

Lazerle ben aldırma yorumları kapsamında oldukça başarılı olan bir işlemdir. Benlerin lazer ile silinmesi işleminden sonra benlerin tekrar etme riski bulunmaktadır. Genellikle kabarık olan benlerin lazerle ben alınma işleminden sonra yeniden ortaya çıkma riski bulunmaktadır.

Lazerle ben aldırma sonrasında benin tekrar ortaya çıkma ihtimali mevcut ancak düşük bir olasılıktır. Lazerle ben aldırma yorumları itibari ile sürekli tercih edilen bir yöntemdir.

Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatı

İşitme Cihazı Fiyatları

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Fiyatları

Diş Çektirme Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu