Bergen filmi ülkemizde son zamanlarda sinema sektörünü sarsan ve milyonlarca kişi tarafından beğenilmiştir. Ülkemizde şarkıcı olan Bergen sanatçımızın hayatını konu alan bu film dev oyuncu kadrosu ile ilgi çekmiştir. Birçoğumuz belki de sadece şarkılardan tanıyorduk Bergen’i fakat şimdi daha yakından tanıyarak hayatına konuk olduk. Güçlü bir kadın olan Bergen arabesk sanatçısı olarak bilinmektedir.

Bergen en iyi filmler kategorisinde gösterilen bu ilgi sonunda birçok izleyicinin aklına acaba Netflix platformunda Bergen’i görebilecek miyiz sorusu oluştu. Sizler için yazımızda daha detaylı bir şekilde ele alacağız.

  • Bergen filmi hakkında Netflix tarafından bir açıklama olmasa da en az 3 veya 4 ay içerisinde Netflix platformunda görebileceğimiz bir içerik olacağı düşünülmektedir.

Bergen Filmi Hangi Platformda

Bergen Filmi Hangi Platformda

Bergen filmi vizyona girdiğinden beri en çok izlenen filmler arasındadır. Bergen filmi sinemalarda büyük bir ses getirmiştir. Eski zamanların en iyi arabesk sanatçılarından biri olan ve acıların kadını olarak bilinen Belgin Sarılmışer’in hayatına konuk olduk. Sahne adıyla Bergen olarak bilinen bu muhteşem sanatçımızın yaşadıklarını birlikte yaşıyormuş gibi hissettik. Bergen filmi izlememiş olan ve izlemek isteyen kişiler Bergen filmini hangi platformda izleyeceğini merak etmektedir.

  • Bergen filminin Amazon Prime platformunda yayınlandı.

Bergen Disney Plus ne zaman yayınlanacak

2022 Yılına damgasını vuran Bergen filmi hangi platformda yayınlanacağı merak konusu oldu. Bergen filmi Disney+ platformuna ne zaman geleceği belli değil. Bergen filmi yayınlandıgında anında bilgilendireceğiz.

Bergen Filmi Nerede Çekiliyor

Bergen filmi ülkemizde sinema sektöründe en çok izlenen filmler arasında yerini aldı. 1989 yılında vurularak öldürülen Bergen’in akıl almaz hayatına konuk olduk. 30 yaşında ve güçlü bir kadının cinayete kurban gittiği ve başına gelenleri izlediğimiz Bergen filminin nerede çekildiği merak edilmektedir.

  • Bergen filmi Ankara, İstanbul ve Mersin illerinde çekilmiştir.

Bergen Filmi Kim Oynayacak

Bergen filmi 3 senedir uğraşılan bu film 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girmiştir. Vizyona girmesiyle birlikte milyonlarca kişi tarafından izlenmiştir. Bergen filminin oyuncu kadrosu ise çok beğenilmiştir. Oyuncular sanki karakterleri canlandırmamışta oynadıkları karakterleri yaşamışlardır. Bergen filminde oynayan oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Farah Zeynep AbdullahBergen
Tilbe SaraSabahat
Erdal BeşikçioğluHalis Serbest
Şebnem SönmezSuna
Nergis ÖztürkNadire
Arif PişkinSelahatin
Ahmet KayakesenAbdullah
Cemal GünbaşErdal
Ali Seçkiner AlıcıCevdet
Bergen Filmi Kim Oynayacak