Biber gazı fiyatları güncellendi. Biber gazı fiyatları markasına ve çeşidine göre kendi içerisinde farklılık göstermektedir.

Jenix, Nato, Silyon, Oc, Dorax gibi en sık tercih edilen biber gazı fiyatları 2024 yılında farklılık gösteriyor. Aşağıdaki tabloda sizlere biber gazı fiyatları en güncel haliyle sunuluyor;

HepsiburadaOrgaz 227 gr Gaz 4 ‘lü Set306 TL
n11R600 D-gas 400 Gr Gaz210 TL
PttAVMBiber (Nato) Gazı Büyük Boy (2 ADET)300 TL

Biber gazı fiyatları son yıllarda fazla talep görmesinden dolayı artışa geçti. Biber gazları markasına ve milimine göre fiyat bakımından değişiklik gösteriyor. Yukarıdaki tabloda biber gazı eczane fiyatları ve biber gazı yasal mı, bütün detayları bulabilirsiniz.

Göz Yaşartıcı Sprey

Biber Gazı Fiyatları

Göz Yaşartıcı Sprey, hem kaliteli hem de bütçelerine uygun biber gazı almak isteyenler fiyatları merakla araştırıyor. Şu an da en uygun biber gazı fiyatı 60 TL olarak yansıyor. Biber gazı genel olarak koruma amaçlı kullanılıyor. Herhangi bir saldırı, taciz anında saldırgana sıkılarak saldırmasını önlemek amacı taşıyor.

 Ülkemizde yasal olarak biber gazını vatandaşların taşıması yakalandı. Nitekim hırsızlık, kapkaç, taciz ve saldırı gibi olaylar artış gösterdiği için yasak olsa da pek çok vatandaş çanta boy biber gazı kullanmaya devam ediyor. Özellikle de çanta boyu biber gazı seçeneklerinin en çok satanlar arasında yer aldığını söylemek mümkündür.


Daha fazla ilgili içerik;


Biber gazı eczane Fiyatları

Biber gazı eczane fiyatları 2024 yılında piyasaya zamlı olarak yansıyor. Özellikle son zamanlarda tehlikeli durumların artış göstermesiyle birlikte biber gazına duyulan ihtiyaç artış gösterdiği için bu doğrultuda fiyatlar da 2024 yılında artış göstermiştir. Arz talebe göre fiyatlar yükselse de her markada fiyatlar birebir aynı değildir. 2024 Yılı içerisinde sunulan en güncel biber gazı fiyatlarını tablo halinde sunduk. Bu fiyatlar ortalama fiyatlardır. Satış noktası ve markaya göre farklılık gösterebilir.

Biber Gazı Fiyat Aralığı Nedir

Biber gazı fiyat aralığı markasına ve çeşidine göre değişiklik gösteriyor. Biber gazı fiyatlarına baktığımız zaman fiyat aralığının 60 TL ile 500 TL arasında olduğunu görmekteyiz. Fiyatlar marka, adet, milime bağlı olarak değişiyor.

Biber Gazları Neden Fazla Talep Görüyor

Biber gazlarının son yıllarda kullanımı artmıştır. Artık herkes neredeyse yanında, çantasında, arabasında ve evinde biber gazı bulundurmaktadır. Çünkü hırsızlık, saldırı, kapkaç, tecavüz ve taciz gibi saldırı olayları son yıllarda oldukça artış göstermiştir. Bu gibi durumlarda öz savunma yapmak isteyen vatandaşlar biber gazı kullanmaya yöneliyor.

Leave A Reply