Bim Kaçta Kapanıyor ve açılıyor sorusu genellikle tatil günleri için soruluyor. Bim market, hafta içi ve hafta sonu her gün saat 21:00’da kapanmaktadır. Ancak, bazı mağazalarda, özellikle büyük şehirlerde, mağazaların kapanış saati 22:00’a kadar uzatılabilmektedir. Bu nedenle, Bim mağazasına gitmeden önce mağazanın kapanış saatini teyit etmek için mağazanın web sitesini veya müşteri hizmetlerini aramak faydalı olacaktır.

Bim Kaçta Açılıyor09:00
Bim Kaçta Kapanıyor21:00

Bim’de öğle tatili yok. Sadece cuma günü cuma namazı vakti kapalıdır.

Bim market zincirleri ülkemizde çok fazla tercih edilmektedir. Kampanyaları ve fırsatları oldukça olan bu marketin kapanış saatini herkes merak etmektedir. İşte yıllar değişmeyen Bim marketin kapanış saatini sizler için derledik.

Bim Kaçta Kapanıyor

Bim Saat Kaçta Açılıyor?

Ülkemizde toptan fiyatına perakende market anlayışını değiştiren Bim mağazası açılış saati merak edilmektedir. Bim marketlerde kampanyalardan dolayı erken giderek ürünlere ulaşmak önemlidir. Ya da acil bir işinizde açılış saatini merak ediyorsanız sizler için açıklayalım;

  • Bim açılış saati sabah 09.00

Bim açılış saati hafta sonu

Bim market zincirlerinde en çok karıştırılan konulardan birisi ise hafta sonu açılış ve kapanış saatleri olmaktadır. Bim market zincirlerinde hafta sonu saatleri hafta içi saatleri ile aynıdır. Sabah 09.00 da hizmet vermeye başlarlar. Akşam 21.00 a kadar hizmet vermeye devam ederler.

Bim Çalışma Saatleri Cuma

Bim markette çalışan kişiler 12 saat müşterilere hizmet vermektedir. Öğle arası vermemektedir. Cuma namazından dolayı Cuma günleri öğle arası bulunmaktadır. Cuma günü öğle saatlerinde Bim marketlere gitmeyiz. Cuma günü sabah 09.00’da hizmet vermeye başlayan çalışanlar saat 13.00 ‘da öğle arasına çıkarlar. 13.30 gibi hizmet vermeye devam ederler. Bu öğle arasının saatleri Cuma namazına göre ayarlanmaktadır.

A101, BİM kaçta kapanıyor?

A101 ve BİM, hafta içi ve hafta sonu her gün saat 21:00’da kapanmaktadır.

Migros kaçta kapanıyor?

Migros, hafta içi her gün saat 22:00’da, hafta sonu her gün saat 21:00’da kapanmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor hafta sonu?

Bim, hafta sonu da hafta içi olduğu gibi saat 21:00’da kapanmaktadır.

Şok kaçta kapanıyor?

Şok, hafta içi her gün saat 21:00’da, hafta sonu her gün saat 22:00’da kapanmaktadır.