Bim Stanley ürünleri aktüel kataloğa girdiğinde hemen bitiyor diyebiliriz. Bim Stanley garantili termos ürünlerini marketler ve online web sitesi üzerinden alabilirsiniz.

Bim Termos2023 Güncel
Termos 1 Litre729 TL
Outdoor Termos 1,3 Litre779 TL

Aktüel ürünlerden birisi Bim Stanley markasına ait termostur. Sıcak ve soğuk içeceklerinizin ısı seviyesini koruyan bu termoslar birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bim aktüel online sitesine bulabileceğiniz Stanley markasına ait termosların fiyatları şu şekildedir;

Bim Stanley kullananlar yorumları

Bim Stanley Fiyat

BİM’de satılan Stanley termoslar, hem fiyat hem de performans açısından oldukça beğenilen ürünlerdir. BİM Stanley termos kullananlar, ürünlerin yalıtım ve sızdırmazlık özelliklerinden genel olarak memnun olduklarını belirtmektedirler.

Bazı BİM Stanley termos kullanıcı yorumları şunlardır:

  • “BİM’den aldığım Stanley termosu yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Çok memnunum. İçeceği sıcak veya soğuk tutması gayet iyi. Ayrıca sızdırma yapmıyor.” – Mehmet, İstanbul
  • “BİM’de satılan Stanley termosları çok araştırmıştım. Yorumları okuduktan sonra aldım. Çok memnunum. İçeceği 12 saat boyunca sıcak tutabiliyor. Ayrıca çok sağlam bir ürün.” – Ayşe, Ankara
  • “BİM’den aldığım Stanley termosu kamp yaparken kullanıyorum. Çok kullanışlı bir ürün. İçeceğin sıcaklığını uzun süre koruduğu için çok memnunum.” – Ahmet, İzmir

Stanley Termos 1,9 LT En Ucuz

Stanley termos 1,9 LT en ucuz fiyatlarını sizler için derledik.

  • A101 Stanley Klasik Model Termos 1 L Yeşil; 699 TL
  • Teknosa Stanley Klasik Trigger-Action Termos Bardak 0.25 L Lacivert; 447 TL
  • Trendyol Stanley Klasik Trigger-action Termos Bardak 0.35lt. Yeşil STANLEYTrigger; 545 TL
  • Karaca Stanley Klasik Vakumlu Termos 1.9 L Siyah; 1.599 TL
  • n11 Stanley Klasik Vakumlu Termos 1,9 Litre Yeşil; 1.499 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Stanley Termos 1 Lt

Bim marketlerde en çok tercih edilen ürünlerden birisi Stanley termos olmaktadır. Uzun süre boyunca içeceklerinizdeki ısı seviyesini aynı oranda tutan bu termoslar Bim marketlerde satışa sunulmaktadır. Bim marketlerde satılan Stanley termosa online web sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bu hafta Bim marketlerde satışa sunulan Stanley termosun fiyatına ve özelliklerine bir de yakından bakalım.

  • Stanley 1 litre termos 24 saat boyunca hem sıcak hem de soğuk içeceklerinizdeki ısı seviyesi koruyabilmektedir. 120 saat buz ile muhafaza edebilirsiniz.
  • Bim marketlerde bu hafta rahatlıkla görebileceğimiz Stanley 1 litre termosun fiyatı 729 TL olmaktadır.

Stanley Termos Bim’e Ne Zaman Gelecek

Bim marketlerde her hafta yeni katalog ürünleri yayınlanmaktadır. Bu hafta katalog ürünlerinden birisi ise termostur. Stanley markasına ait 1 litre termosu Bim marketlerde bulabilirsiniz. Bim marketlere gelen Stanley termosunu Bim online sitesi veya uygulaması üzerinde de alabilirsiniz. Bim markete gelen Stanley termosun ne zaman geleceği ve süresinin ne zaman biteceği merak edilmektedir.

Stanley termos 1 lt kaç TL?

Stanley termos 1 lt, 2023 yılı itibarıyla ortalama 1.400 TL’dir. Ancak, termosun modeline ve özelliklerine göre fiyat değişiklik gösterebilmektedir.

Stanley 1 lt termos kaç saat sıcak tutar?

Stanley termos 1 lt, sıcak içecekleri 12 saat, soğuk içecekleri ise 24 saat sıcak tutabilir. Ancak, termosun sıcak tutma süresi, içeceğin sıcaklığına, termosun doluluğuna ve dış ortam sıcaklığına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Stanley termos a101 e ne zaman gelecek?

Stanley termos, A101’de 2023 yılı içerisinde tekrar satışa sunulacaktır. Ancak, termosun tam olarak ne zaman satışa sunulacağı henüz belli değildir.

Stanley termos sağlıklı mı?

Stanley termos, paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir. Paslanmaz çelik, gıda ile temasa uygun bir malzemedir. Bu nedenle, Stanley termoslar sağlıklı bir kullanım sunmaktadır.

Stanley orjinal nereden alınır?

Stanley termos orijinal olarak Stanley Türkiye web sitesi, Stanley yetkili satış noktaları ve Stanley yetkili bayilerinden satın alınabilir.