BİM Maaşları 2023 – Bim Yemek Parası Ne Kadar

Bim yemek parası ne kadar 2023 yılı yapılan son zonlardan sonraki güncel Bim maaşı ne kadar, bilgilendiriyoruz. Bim maaşları hangi bankaya yatıyor ve Bim bölge sorumlusu nasıl olunur, gelin birlikte inceleyelim.

BİM maaşları 2023 yılı itibarıyla sıkça merak ediliyor. Türkiye’nin en büyük zincir süpermarketlerinden olan BİM’de çalışan kişiler için maaşlar aşağıdaki listede yer alıyor:

Bim Maaşları Ne Kadar 20232023 Güncel
BİM Personel Maaşları8.750 TL-9.500 TL
BİM Depo Personeli Maaşları9.000 TL-10.250 TL
BİM Mağaza Müdür Yardımcısı Maaşları11.500 TL-13.100 TL
BİM Mağaza Müdürü Maaşları13.500 TL-14.250 TL
BİM Bölge Müdürü Maaşları17.500 TL-19.850 TL
Bim Maaşları Ne Kadar 2023

Belirttiğimiz maaş oranları 2023 yılında yapılan en güncel zam oranlarını kapsıyor. Yine de ufak çaplı olsa da farklılık gösterebilir.

BİM Maaşları Hangi Bankaya Yatırıyor?

BİM maaşları hangi bankaya yatırıyor sorusunun yanıtı son zamanlarda en sık aratılan şeyler arasında yer almaya devam ediyor. BİM’de çalışan kişiler için maaşların yattığı iki banka var. BİM’e ilk etapta İŞKUR aracılığıyla giren kişilerin maaşları Halkbank’a yatıyor.

Bu kişilerin kadroya geçmesi durumunda ya da doğrudan kadrolu çalışan kişiler için maaşların Garanti BBVA’ya yattığı bildiriliyor. Bu minvalde maaşların Halkbank ve Garanti BBVA olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

BİM Yemek Parası Ne Kadar 2023

BİM yemek parası ne kadar 2023 yılında yapılan asgari ücret zammının ardından sıkça merak ediliyor. BİM mağazalarında işe başlayan kişiler, diğer sektörlerde olduğu gibi bir yemek kartına da sahip oluyor. Bu yemek kartıyla birlikte öğlen yemekleri için ceplerinden ödeme yapmadan yemek yemek mümkün hale geliyor. BİM, çalışanlarına yemek ücreti olarak her ay 600 TL yatırıyor. Bu miktar personellerin kıdemlerine göre 1.500 TL’ye kadar yükselebiliyor.

BİM’e Girmek İçin Şartlar 2023

BİM’e girmek için şartlar 2023 yılında da tıpkı 2022’de olduğu gibi sıkça merak ediliyor. Türkiye’nin büyüyen ve gelişen süpermarketi olan BİM’de çalışabilmek için karşılanması gereken asgari şartlar aşağıda yer alıyor:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • En az ilkokul mezunu olmak
  • Erkekler için askerliğini yaptırmış olmak ya da 2 yıl tecilli olmak
  • 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını doldurmamış olmak
  • Güler yüzlü ve müşteri odaklı olmak

Yukarıda yer verdiğimiz şartları taşımayanlar BİM market şubelerinde çalışma fırsatı bulamayacaktır. Bu noktada konuya dair yer verdiğimiz bilgileri eksik ya da hatalı bulduysanız hemen yorum olarak yazabilirsiniz. Yorumlarınızı inceleyerek en kısa süre içinde geri bildirimde bulunmaya özen gösteriyoruz.

Bim Market Açmak İstiyorum – Bim Kiralık Dükkan Şartları

Bim Başvuru Formu (Bim İş Başvurusu) Kaç Günce Sonuçlanır

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥