Bim maaşları 2024 yılında da pozisyona ve çalışanın deneyimine göre değişiklik gösterecek. BİM’de çalışmayı düşünenler, internette ve sosyal medyada BİM çalışanlarının yorumlarını da okuyabilirler.

BİM maaşları 2024 yılı itibarıyla sıkça merak ediliyor. Türkiye’nin en büyük zincir süpermarketlerinden olan BİM’de çalışan kişiler için maaşlar aşağıdaki listede yer alıyor:

Bim MaaşlarıGüncel
BİM Personel Maaşları18.750 TL-19.500 TL
BİM Depo Personeli Maaşları19.000 TL-20.250 TL
BİM Mağaza Müdür Yardımcısı Maaşları21.500 TL-23.100 TL
BİM Mağaza Müdürü Maaşları23.500 TL-24.250 TL
BİM Bölge Müdürü Maaşları27.500 TL-29.850 TL

Belirttiğimiz maaş oranları yapılan en güncel zam oranlarını kapsıyor. Yine de ufak çaplı olsa da farklılık gösterebilir.

BİM Maaşları Hangi Bankaya Yatırıyor?

BİM maaşları hangi bankaya yatırıyor sorusunun yanıtı son zamanlarda en sık aratılan şeyler arasında yer almaya devam ediyor. BİM’de çalışan kişiler için maaşların yattığı iki banka var. BİM’e ilk etapta İŞKUR aracılığıyla giren kişilerin maaşları Halkbank’a yatıyor.

Bu kişilerin kadroya geçmesi durumunda ya da doğrudan kadrolu çalışan kişiler için maaşların Garanti BBVA’ya yattığı bildiriliyor. Bu minvalde maaşların Halkbank ve Garanti BBVA olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Bim’de çalışmak yorumlar

BİM’de çalışma temposunun yoğun olduğu ve uzun çalışma saatlerinin olduğu belirtiliyor. Bazı çalışanlar, müşterilerle ilişkilerin zorlayıcı olabildiğini belirtiyor.

  • BİM’in maaşlarının diğer perakende sektörlerine göre daha yüksek olduğu ve yan haklarının da iyi olduğu belirtiliyor.
  • BİM’in, çalışanlarına kariyer imkanları sunduğu ve hızlı yükselme imkanlarının olduğu belirtiliyor.
  • BİM’in çalışma ortamının dinamik ve keyifli olduğu belirtiliyor.
  • BİM’in çalışanlarına çeşitli eğitim imkanları sunduğu belirtiliyor.

BİM Yemek Parası Ne Kadar?

BİM yemek parası ne kadar yapılan asgari ücret zammının ardından sıkça merak ediliyor. BİM mağazalarında işe başlayan kişiler, diğer sektörlerde olduğu gibi bir yemek kartına da sahip oluyor. Bu yemek kartıyla birlikte öğlen yemekleri için ceplerinden ödeme yapmadan yemek yemek mümkün hale geliyor. BİM, çalışanlarına yemek ücreti olarak her ay 600 TL yatırıyor. Bu miktar personellerin kıdemlerine göre 1.500 TL’ye kadar yükselebiliyor.

BİM’e Girmek İçin Şartlar

BİM’e girmek için şartlar da sıkça merak ediliyor. Türkiye’nin büyüyen ve gelişen süpermarketi olan BİM’de çalışabilmek için karşılanması gereken asgari şartlar aşağıda yer alıyor:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • En az ilkokul mezunu olmak
  • Erkekler için askerliğini yaptırmış olmak ya da 2 yıl tecilli olmak
  • 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını doldurmamış olmak
  • Güler yüzlü ve müşteri odaklı olmak

Yukarıda yer verdiğimiz şartları taşımayanlar BİM market şubelerinde çalışma fırsatı bulamayacaktır. Bu noktada konuya dair yer verdiğimiz bilgileri eksik ya da hatalı bulduysanız hemen yorum olarak yazabilirsiniz. Yorumlarınızı inceleyerek en kısa süre içinde geri bildirimde bulunmaya özen gösteriyoruz.

Bim Market Açmak İstiyorum

Bim Başvuru Formu