Bim market açmak, kolay bir süreç değildir. Belirli şartları yerine getirmeyi, belli bir yatırım yapmayı ve yoğun bir çalışma temposuna hazır olmayı gerektirir.

Bim İletişimBilgileri
Müşteri Hizmetleri0850 254 4444
AdresEbubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887
Telefon0216 564 03 03
Faks0216 311 79 78
E-postailetisim@bim.com.tr

Bim aktüel market açmak istiyorum diyen kişiler için bazı şartların bulunduğu söylenebilir. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir.

  • Dükkan Sahibinin Adı Soyadı
  • Telefon Numarası
  • E – Posta Adresi
  • Satış Alanı Metrekaresi
  • Bodrum ve Depolama Alanı
  • Asma Kat Metrekaresi
  • Semt – Mahalle, Cadde – Bulvar, Sokak Numara ve İl – İlçe
Bim Market Açmak

Bu bilgilerin içerisinde bulunduğu başvuru formuyla Bim’e başvuru yapan kişiler, Bim yetkilileri tarafından uygun görüldükleri takdirde mağazayı kiralayabilirler. BİM’e kiralık dükkan göndermek için şuradaki formu doldurabilirsiniz. Bim kira ücretleri konuma göre değişkenlik göstersede 3.000 TL ile 30.000 TL arasında aylık kira ücreti ödenebilir.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Bayilik Veriyor Mu?

Bim Market Açmak İstiyorum

Bim bayilik veriyor mu sorusu için maalesef bayilik vermiyor ancak Bim marketi kiralamak isteyen kişilerin bilgilerini alıp buna göre yardımcı oluyor. Yani kişi bir market belirleyip bimin resmi sitesi üzerinden başvuru yapıp gerekli şartları karşıladığı zaman bimin resmi şekilde sunduğu kiralama imkanından yarar alabilir.

Bim’in bayilik vermemesinin en büyük sebebi ise satışını yaptığı ürünlerin kalitesini kaybetmemesidir. Bu neden ile bayilik vermeyip tüm kontrolleri elinde tutup sadece kiralama imkanı sunuyor. Bayilik sistemini kullanan bazı firmaları karalamak amacıyla bazı işlemler yapıldığı için bim yöneticileri tedirgin olarak bu imkanı kapatmıştır.

Bim Açmak İçin Ne Kadar Para Lazım?

Bim açmak için ne kadar para lazım sorusu için belirli bir ücret verilemez. Çünkü bim marketi açmak isteyen kişiler için bayilik imkanı vermiyor ve sadece kiralama imkanı sunuyor. Kişinin açmak istediği yerle ilgili olarak bu ücrette değişiklik görülür. Ancak genel olarak bimgibi marketi açmak isteyen bir kişi için 500.000 TL ile 750.000 TL arasında bir fiyat belirlenebilir.

Bim Açmak İstiyorum

Bim açmak istiyorum diyen bir kişi için bayilik vermeden sadece kiralama imkanı sunduğu söylenebilir. Kişi açmak istediği yere bağlı olarak belirli bir  ücret vererek bimin istediği şartlara göre market kiralayabilir. Kiralama sonrası kişi her hangi bir olumsuz durumda bim yetkilileri marketi kapatma yetkisine sahiptir.

2 Comments