Bimcell TL transfer var mı ve Bimcel TL transfer ücreti ne kadar bilgilendiriyoruz. Bimcell’den Türk Telekoma TL gönderme nasıl yapılır, gelin birlikte inceleyelim.

Bimcel TL gönderme çok basit şekilde yapılabilen bir işlemdir. Bu sayede istediğiniz kişiye kolayca TL gönderme yapabilmeniz mümkündür. Bimcel kullanıcıları TL nasıl gönderilir öğrenmek istiyorsa şu adımları takip edebilir;

  • Telefonun Kısa Mesaj Bölümüne Giriş Yapın
  • Göndereceğiniz Numarayı 0 Olmadan Yazın
  • Boşluk Bırakma İşlemi Sonrasında Gönderilecek Tutarı Yazın
  • 9235’e Gönderin

Tüm bu adımları sorunsuz şekilde yaparak Bimcell TL gönderme kısa süre içerisinde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bimcel TL Transfer Ücreti

Bimcel TL transfer ücreti ne kadar olduğu da transfer yollayacak kişiler tarafından çok fazla merak edilir. Bimcell kullanıcıları transfer miktarına göre şu şekilde bir ücret ödemek zorunda kalacak;

Bimcel TL TransferÜcreti
1-9 TL Arasında Gönderim1,99 TL
10-19 TL Arasında Gönderim2,59 TL
20-30 TL Arasında Gönderim3,29 TL
Bimcel TL Transfer Ücreti

Ücretlendirmeye tabi tutuluyor.  Bimcell kullanıcıları ne kadar transfer yollamak istiyorsanız ona göre bir ücret ödemesi yapmak zorunda olacak.

Turkcell’den Bimcell’e TL Gönderme 

Turkcell’den Bimcell’e TL Gönderme

Turkcell’den Bimcell’e TL gönderme işlemlerini dakikalar içerisinde yapabilmeniz mümkündür. Turkcell operatör kullanıcıları Bimcell’e TL transferi yapmak istiyorsa o halde TL göndermek istediğiniz telefon numarasını 0 eklemeden miktarı yazarak 2200’a gönderebilirsiniz. Telefonunuza gelecek kısa kod için EVET yazarak yanıtlamanız yeterli olacaktır.

Bimcell Lira Paylaş Açma

Bimcell lira paylaş açma ile gönderimi aktif hale sorunsuz şekilde getirebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz numaraya TL gönderim işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bimcell lira paylaşmayı aktif hale getirmek için 9235’i arayarak lira paylaşmayı aktif hale getirebilirsiniz.

Bimcell’den Türk Telekom’a TL Gönderme 

Bimcell’den Türk Telekoma TL gönderme yapılmak istenebiliyor. Doğal olarak böyle bir durumda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine geldiğimizde şu adımları izlemeniz gerekiyor;

  • Lira göndermek istediğiniz Türk Telekom kullanıcısına 9235’i arayarak lira gönderebilirsiniz
  • Türk Telekom’a göndermek için başına 0 eklemeden numarayı yazın. 
  • Numara yazıp boşluk bırakın ve miktarı belirleyin.
  • En son 9235’e kısa mesaj atın

Dakikalar içerisinde artık 1-30 TL arasında lira transfer işlemi gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız.

Vodafone’dan Bimcell’e TL Gönderme

Vodafone’dan Bimcell’e TL gönderme işlemlerini sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Vodafone kullanıcıları isterse Bimcell’e TL göndermeyi kolayca yapabilir. Vodafone numarasına başına 0 eklemeden miktarı yazarak 9235’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Gelen mesaja EVET talimatı vererek para transferin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bimcell TL Yükle (Bimcell Kontör Yükleme) Paketler

Bimcell İnternet Paketleri (Bimcell Ek İnternet Paketi)