Bimcell TL Yükle (En az ne kadar, nereden yüklenir)

Bimcell TL Yükle nasıl yapılır detaylı bilgilendirdik. Bimcell TL paket yükleme ve Bimcell kontor yükleme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bimcell TL Nasıl Yüklenir?

Bimcell TL yada kontor yükleme işlemini bimcell internet sitesinden yapılabilir. Bimcell internet sitesine girdikten sonra TL yükleme ekranına girerek kontor yükleme işlemine başlayabilirsiniz.

  • Telefon numarasını girin.
  • TL miktarını seçin.
  • TL Yükleme kredi kartı yada banka kartı ile yapılabilir. Kart bilgilerinizi yazınız.
  • Telefon numarasını tekrar girin.
  • Onay ekranının ardından Güvenli alışveriş şifresi, “3D Secure” şifrenizi girerek işlemi tamamlayın.

Bimcell internet Paketleri 2021

(!) Bimcell TL yükleme yapabildiniz mi ve Bimcell tarife fiyatlarını nasıl buluyorsunuz? Aşağıda yorum yaz bölümüne ne yapmak istediğinizi ve bu makalenin size faydasını belirtiniz.

Bimcell İnternet Paketleri 2021

Bimcell TL yükleme nereden yüklenir?

BİM mağazalarından, kredi kartınızla BİMcell Müşteri Hizmetleri’nden (444 4 551) TL yükleme yapabilirsiniz. Bimcell TL yükleme ekranını açmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bimcell TL yükleme en az ne kadar?

Bimcell TL yükleme en az 25 TL den başlamaktadır ve 50 TL’ye kadar çıkmaktadır. Bimcell TL yüklemek için 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 45 TL ve 50 TL paketlerden birini seçebilirsiniz. Aşağıdaki Bimcell TL kontor paketleri haricinde yükleme yapamazsınız.

25 TL30 TL35 TL40 TL45 TL50 TL
Yıl Boyunca Bimcell 1 GB Bedava İnternet
Yıl Boyunca Bimcell 1 GB Bedava İnternet

Bimcell Paketler 2021

Bimcell Kalan TL Sorgulama

Bimcell hat kalan TL yada kontor sorgulamak çok kolay. *123#’yi tuşlayarak arama yapmanız yeterli. Arama sonucu, telefonunuzun ekranında bakiyenizi görürsünüz.

2. Seçenek; 9333’ü arayarak;Faturasız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, 9333’ü aramanız yeterli. Arama sonucu, bakiyeniz sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir.

Bim Turkcell TL Yükleme

Bim mağazalarından Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom abonelerine TL yükleme yapılabilmektedir. Bim Turkcell TL yükleme için en yakın Bim market mağazasına gidip kasiyere söylemeniz yeterlidir. Bimcell hattından diğer operatörlere TL gönderme yapılamaz.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

5 Yorum

  1. İnternetten sitenizden önce TL yüklüyordum şimdi ise her işlemi yapıyorum onay kodu gelmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu