Bimcell Geçiş Kampanyaları 2022 – Faturalı ve Faturasız

Bimcell Geçiş kampanyaları ve Vodafoneden Bimcell e geçiş hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bimcell hat ne zaman açılır işte detaylar.

Bimcell numarasını taşıyanlara her sezon yüz güldüren kampanyalar sunmaktadır. 2022 senesi için de numaralarını Bimcell’e taşıyacak olanları memnun edecek kampanyaları duyurdu. Numaranızı taşımak için talebinizin ardından hiçbir ücret ödemeden Bimcell’li olabileceğiniz 202 senesin de kampanyalar şu şekilde;

  • Bimcell geçiş ve yeni hat almak işleminde 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB internet hediye veriyor.

Vodafoneden Bimcell’e geçiş

Vodafone hattınızı Bimcell’e geçirmek için yapmanız gereken hat sahibi kim ise o kişi evinin yakınında bulunan Bim mağazasına yanında T.C kimlik belgenizin fotokopisi ile giderek başvurması yeterlidir. Bim mağazasına gittiğiniz zaman size bir form doldurup yeni hattınızı da hemen verecekler ve belli bir süre sonra hattınız açılacaktır.

Türk Telekom faturalıdan Bimcell’e geçiş

Türk Telekom faturalı hattan direk olarak Bimcell’e geçiş yaparsanız eğer Türk Telekom faturanızdan 20 lira faturasız hatta geçiş parası almaktadır. Bu 20 lirayı bimcell hattınıza yüklüyor fakat 20 lira ile paket almak mümkün olmuyor. Geçiş yaparken bir kaybınız olmuyor.

Bimcell Paketler

Türk Telekom’dan Bimcell’e geçiç kaç gün sürer

BİM çalışanları tarafından size sunulan hat başvuru formunu doldurduktan sonra 2 veya 6 gün sonra BİMcell’i olabilirsiniz. Hattınızı BİMcell’e taşıdığınızda SMS yoluyla paketinizi hattınıza tanımlayabiliyorsunuz. Size gelecek onay SMS’nin ardından BİMcell’in avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bimcell hat ne zaman açılır

Bim mağazalarına yapılan işlemlerin arkasından yaklaşım olarak 7 gün içerisinde hattınız taşınmış olacaktır.

Bimcell Hediye internet

googlehaberler