Bimcell Geçiş Kampanyaları 2024, Bimcell numarasını taşıyanlara her sezon yüz güldüren kampanyalar sunmaktadır. 2024 senesi için de numaralarını Bimcell’e taşıyacak olanları memnun edecek kampanyaları duyurdu.

Bimcell Geçiş Kampanyaları
Paket İçerikleriNasıl Alırım?
9 GB 300 Dakika 300 SMSHattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!
Bimcell Geçiş Kampanyaları
Dost Küçük3 GB123 TL
Dost Orta6 GB140 TL
Dost Büyük9 GB160 TL
Dost Mega15 GB188 TL
Bimcell Paketler

Bimcell Haftalık Ek İnternet Paketler;

 • 2 GB İnternet 21 TL
 • 5 GB İnternet 28 TL
 • 10 GB İnternet 40 TL
 • 20 GB İnternet 59 TL

Bimcell Aylık Ek İnternet Paketleri;

 • 2 GB İnternet 28 TL
 • 5 GB İnternet 40 TL
 • 10 GB İnternet 59 TL
 • 20 GB İnternet 78 TL

Bimcell SMS Paketleri;

 • Aylık 1000 SMS 21 TL

Bimcell Aylık İnternet Paketi

 • 1 GB İnternet 34 TL
 • 2 GB İnternet 46 TL
 • 5 GB İnternet 59 TL
 • 10 GB İnternet 71 TL

Vodafoneden Bimcell’e geçiş

Vodafone hattınızı Bimcell’e geçirmek için yapmanız gereken hat sahibi kim ise o kişi evinin yakınında bulunan Bim mağazasına yanında T.C kimlik belgenizin fotokopisi ile giderek başvurması yeterlidir. Bim mağazasına gittiğiniz zaman size bir form doldurup yeni hattınızı da hemen verecekler ve belli bir süre sonra hattınız açılacaktır.

Türk Telekom faturalıdan Bimcell’e geçiş

Türk Telekom faturalı hattan direk olarak Bimcell’e geçiş yaparsanız eğer Türk Telekom faturanızdan 20 lira faturasız hatta geçiş parası almaktadır. Bu 20 lirayı bimcell hattınıza yüklüyor fakat 20 lira ile paket almak mümkün olmuyor. Geçiş yaparken bir kaybınız olmuyor.

Türk Telekom’dan Bimcell’e geçiç kaç gün sürer?

BİM çalışanları tarafından size sunulan hat başvuru formunu doldurduktan sonra 2 veya 6 gün sonra BİMcell’i olabilirsiniz. Hattınızı BİMcell’e taşıdığınızda SMS yoluyla paketinizi hattınıza tanımlayabiliyorsunuz. Size gelecek onay SMS’nin ardından BİMcell’in avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bimcell hat ne zaman açılır?

Bim mağazalarına yapılan işlemlerin arkasından yaklaşım olarak 7 gün içerisinde hattınız taşınmış olacaktır.

Bimcell Hat Fiyatı

Bimcell Paketler

22 Comments

 1. BİMcell’e geçiş kampanyaları, aşağıdaki gibidir:

  Numara Taşıma Kampanyası: Bu kampanya kapsamında, mevcut operatörünüzden BİMcell’e numara taşıma yaparak 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatından yararlanabilirsiniz.
  Yeni Hat Kampanyası: Bu kampanya kapsamında, BİMcell’den yeni hat alarak 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

  BİMcell’e geçiş kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için, BİMcell web sitesini veya müşteri hizmetlerini ziyaret edebilirsiniz.

 2. Mahmut KOÇAK on

  Bana aylık toplam 500 dakika ve 2 GB internet yeterli geliyor. Bimcell de banauygun en ekonomik tarife var mı acaba? Yada hangi tarifeyi önere bilirsiniz?

 3. Her yıl tüm operatörlere geçiş sağlıyorum daha uygun olsun diye şimdi sıra Bimcell de geçiş kampanyası oldukça uygun gözüküyor hala devam ediyor dimi

 4. Türk Telekom faturalıdan bimcelle geçiş yaptım. Türk Telekom olan hattım kapandı mağazadan işlem yapılınca. 2 saat geçti bimcelle aktif olmadı. Ne kadar sürer

 5. Ali Saroğlu on

  Bimcell’e geçmek harika bir seçenek olabilir. Size en yakın Bim mağazasına uğrayabilirsiniz.

 6. Ali Saroğlu on

  Türk Telekom ve Bimcell ayrı ticari kuruluşlardır. Türk Telekom cayma bedelini ödedikten sonra Bimcell’e geçiş yapabilirsiniz.

 7. Ali Saroğlu on

  Bimcell’de faturalı tarife bulunmamaktadır. Bimcel’den yeni hat alımı yapabilirsiniz.

 8. Ali işleyen on

  Türk telekom faturalıyım bimsele nasıl geçebilirim yardımcı olurmusunuz

 9. Muhittin başar on

  Türk Telekom faturalidan bimcel faturaliya cayma bedeli ödemeden nasıl geçiş yapabilirim

 10. FaturaliTürk telecomdan bimsele geçmek istiyorum bim sele faturalı gece bilirmiyim

 11. Bende Vodafonedan geçmek istiyorum bimcelle fakat numaramı taşımak istiyorum nasıl yaparim

 12. Nezaket karaosman on

  Türk telekom luyum hiç memnun değilim onun için de BİMcell’e olmak istiyorum

 13. Ben normalde Turkcell kullanıyordum. Bimcell ilk çıktığı zamanlar geçiş yapmak istedim ama dedim ki iyi değildir. Aradan aylar geçtikten sorna bir deniyim dedim ve hala Bimcelliyim. hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri oldu. Son derece memnunum. Baya da iyi ve ucuz hizmet veriyorlar. Kimse kötülemesin yani boşuna.

 14. Ben vodafone kullanıcısıydım. Faturalı hattım vardı ve her sene bana başka kampanya vermeksizin sürekli paketimin içeriklerini aynı tutup fiyatını yükselttiler. Buna bir iki sene boyunca devam ettim ama her sene içinde aynısı olunca bende artık bunu ödememe kararı aldım. Numaramı değiştirme gibi bir durumum söz konusu değildi zaten her yerde bu numaram var çünkü. Bimcell kullanmak istedim ve gerçekten hiç pişman değilim. Herkes bir ana operatörlerden tutturmuş gidiyor ama şebeke olsun paketler olsun ben bimcell den gayet memnunum. Bimcell de paket yapımı da çok kolay zaten her yerde mağazası var.

 15. Mutlu Özmen on

  Bimcelle geçiş tarifeleri bence gayet uygun fiyatlı turkcell gibi 300 tl falan istemiyor buda şu zor gğnlerde en çok ihtiyacımız olan şey ama keike biraz daha çekim gücü olsa süper olur. Tarifeler falan ve paketler çok uygun fiyatlı

Leave A Reply