Bimcell Faturasız Hat Fiyatları 2022 – Hat Ne Kadar?

Bimcell faturasız hat fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bimcell faturasız hat fiyatı 2022 ve Bimcell yeni hat 26 TL işte detaylar.

Bimcell son zamanlarda fazla tercih edilen operatörlerden birisi olmuştur. Bunun sebebi ise bu operatörün hem daha uygun ve avantajlı tarifelerinin olması hem de hat fiyatının daha uygun olmasıdır. Bunun yanı sıra söz konusu olan bu operatörün çekim gücünden dolayı da tercih edilen bir operatör olduğu söylenilebilmektedir.

BİMCELL Kampanyaları
BİMCELL Kampanyaları

Bimcell Faturasız Hat Fiyatı 2022

Bımcell operatöründen yeni hat almak isteyen kişilerin öncelikle Bim mağazalarını ziyaret etmeleri gereklidir. Bu mağazalarda ise Bimcell Faturasız Hat fiyatı 150 TL olarak alınmaktadır. Yani bu mağazalara giden kişiler verecekleri bu ücret karşılığında Bimcell operatörünü abonesi olabileceklerdir.

Söz konusu olan operatörün birçok farklı konularda kişilere yardımcı olduğu bilinmektedir. Bu konuların arasında ise sim kart değişiklikleri için kişilerden ücret talep etmemesidir.

Bimcell yeni abonelerinin kullanması için bir hediye kampanyası da düzenlemiştir. Bu kampanyada kişilere 9 GB internet, 300 SMS ve 300 Dakika hediye olarak verilmektedir.

Bimcell Yeni Hat Fiyatı
Bimcell Yeni Hat Fiyatı

Bimcell Faturasız Hat

Bimcell Yeni Hat 26 TL (BİTTİ)

Bimcell yeni hat alan müşterileri için birbirinden uygun ve avantajlı birçok tarife ve paket sunmaktadır. Kişiler ise sunulan bu paketlerden kendilerine ne uygun olanı seçerek kullanmaya başlayabilmektedirler.

Bimcell’in operaörlerine sunmuş olduğu paketlerden birisi 26 TL paketidir. Bu paketin içeriği şu şekildedir;

  • 3 GB internet
  • 750 Kısa mesaj
  • Bimcell’liler ile sınırsız konuşma

Bu paketi kullanmak isteyen kişilerin ise hattını aldıktan sonra DOST 2GB yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeleri gereklidir. Bu mesajın ardından gelen onay mesajı ile beraber kişiler yükleme yaparak bu paketten faydalanabilirler.

Bimcell Hediye internet Ramazan Özel Nisan

BİMCELL Kampanyaları
BİMCELL Kampanyaları

Bimcell Cebinize Dost Paketler

Dost Küçük Paketi; Her yöne 750 DK, 250 SMS ve 3 GB 34 TL.

Dost Orata Paketi; Her yöne 750 DK, 250 SMS ve 6 GB 39 TL.

Dost Büyük Paketi; Her yöne 750 DK, 250 SMS ve 9 GB 45 TL.

Dost Mega Paketi; Her yöne 750 DK, 250 SMS ve 15 GB 56 TL.

Bimcell Faturalı Hat Fiyatı 2022

Bimcell operatörüne geçen çok sayıda kişi vardır. Bu kişiler genel olarak uygun bir operatör olduğundan dolayı bu operatörü tercih etmektedirler. Bu operatörü tercih eden kişiler faturalı veya faturasız olarak tarife seçebilmektedirler.

Bimcell faturalı hat kullanmak isteyen kişilerin ise 150 TL ödeyerek bu hatta sahip olacaklarını bilmeleri gereklidir. Faturalı hatta geçen kişiler için de oldukça avantajlı ve uygun tarifeler bulunmaktadır. Kişiler de belirtildiği şekillerde ödemeleri yaparak bu tarifeleri kullanmaya başlayabilmektedirler.

BimCell hat ne zaman açılır

Bimcell Geçiş Kampanyaları

googlehaberler