Bimcell son zamanlarda fazla tercih edilen operatörlerden birisi olmuştur. Bunun sebebi ise bu operatörün hem daha uygun ve avantajlı tarifelerinin olması hem de hat fiyatının daha uygun olmasıdır. Bunun yanı sıra söz konusu olan bu operatörün çekim gücünden dolayı da tercih edilen bir operatör olduğu söylenilebilmektedir.

Bimcell Hat Fiyatı

Bimcell Faturasız Hat Fiyatı 2024

Bımcell operatöründen yeni hat almak isteyen kişilerin öncelikle Bim mağazalarını ziyaret etmeleri gereklidir. Bu mağazalarda ise Bimcell Faturasız Hat fiyatı 370 TL olarak alınmaktadır. Yani bu mağazalara giden kişiler verecekleri bu ücret karşılığında Bimcell operatörünü abonesi olabileceklerdir.

Söz konusu olan operatörün birçok farklı konularda kişilere yardımcı olduğu bilinmektedir. Bu konuların arasında ise sim kart değişiklikleri için kişilerden ücret talep etmemesidir.

Bimcell yeni abonelerinin kullanması için bir hediye kampanyası da düzenlemiştir. Bu kampanyada kişilere 9 GB internet, 300 SMS ve 300 Dakika hediye olarak verilmektedir.

Bimcell Hat Fiyatı

Bimcell Cebinize Dost Paketler

Bimcell dost paket nasıl yapılır ve dost paketlerinin ücretleri hakkında bilgiler sunuyoruz. Bimcell Dost paketlerin güncel içeriklerini aşağıdaki tabloda güncel olarak bulabilirsiniz.

PAKET ADIDAKİKA ve SMSİNTERNETPAKET FİYATI
Dost Küçük Paketi750 DK, 250 SMS3 GB54 TL
Dost Orata Paketi750 DK, 250 SMS6 GB61 TL
Dost Büyük Paketi750 DK, 250 SMS9 GB70 TL
Dost Mega Paketi750 DK, 250 SMS15 GB82 TL
Bimcell Hat Fiyatı

Bimcell Yeni Hat 26 TL (BİTTİ)

Bimcell yeni hat alan müşterileri için birbirinden uygun ve avantajlı birçok tarife ve paket sunmaktadır. Kişiler ise sunulan bu paketlerden kendilerine ne uygun olanı seçerek kullanmaya başlayabilmektedirler.

Bimcell’in operaörlerine sunmuş olduğu paketlerden birisi 26 TL paketidir. Bu paketin içeriği şu şekildedir;

 • 3 GB internet
 • 750 Kısa mesaj
 • Bimcell’liler ile sınırsız konuşma

Bu paketi kullanmak isteyen kişilerin ise hattını aldıktan sonra DOST 2GB yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeleri gereklidir. Bu mesajın ardından gelen onay mesajı ile beraber kişiler yükleme yaparak bu paketten faydalanabilirler.

Bimcell Faturalı Hat Fiyatı 2024

Bimcell operatörüne geçen çok sayıda kişi vardır. Bu kişiler genel olarak uygun bir operatör olduğundan dolayı bu operatörü tercih etmektedirler. Bu operatörü tercih eden kişiler faturalı veya faturasız olarak tarife seçebilmektedirler.

Bimcell faturalı hat kullanmak isteyen kişilerin ise 370 TL ödeyerek bu hatta sahip olacaklarını bilmeleri gereklidir. Faturalı hatta geçen kişiler için de oldukça avantajlı ve uygun tarifeler bulunmaktadır. Kişiler de belirtildiği şekillerde ödemeleri yaparak bu tarifeleri kullanmaya başlayabilmektedirler.

Bimcell Geçiş Kampanyaları

Bimcell TL Yükle Online (YENİLENDİ)

2024 hat fiyatları ne kadar?

2024 yılı itibarıyla, Türkiye’deki operatörlerin hat fiyatları şu şekildedir:
# Türk Telekom: 449 TL
# Vodafone: 449 TL
# Turkcell: 449 TL
Bu fiyatlar, yeni hat almak için geçerlidir. Mevcut hat sahipleri, yeni bir tarife satın alarak hatlarını taşıyabilirler. Hat taşıma işlemi için herhangi bir ücret ödemeleri gerekmez.

BİMcell hat almak için ne gerekli?

BİMcell hat almak için öncelikle bir BİMcell bayisine gitmeniz gerekmektedir. Bayide, nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sırasında, 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Öğrenci hattı kaç TL 2024?

Öğrenci hattı, 2024 yılı itibarıyla 449 TL’dir. Bu fiyat, Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell operatörleri için geçerlidir.

BİMcell hatta ne kadar var?

BİMcell hatta, ilk ay için 9 GB internet, 300 dakika konuşma ve 300 SMS bulunmaktadır. Bu paket, sona erdikten sonra, 750 dakika konuşma, 750 SMS ve 1 GB internet içeren pakete otomatik olarak geçmektedir.

2024 Bimcell hat ne kadar?

2024 yılı itibarıyla, BİMcell hat fiyatı 370 TL’dir. Bu fiyat, yeni hat almak için geçerlidir. Mevcut hat sahipleri, yeni bir tarife satın alarak hatlarını taşıyabilirler. Hat taşıma işlemi için herhangi bir ücret ödemeleri gerekmez.

1 tane sim kart kaç TL?

1 tane sim kart, 2024 yılı itibarıyla 450 TL’dir. Sim kart, operatörlerin bayilerinden veya internet sitelerinden satın alınabilir.

Sıfır hat almak kaç TL?

Sıfır hat almak, 2024 yılı itibarıyla 449 TL’dir. Bu fiyat, Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell operatörleri için geçerlidir.

33 Comments

 1. Öğrenci on

  bimcell faturasız hat fiyatları en ucuz hatlar arasında. Baktım üşenmeden. Param yok napayım. Bimcell hatları daha uygun fiyatlı. Ama burada da paket seçimi çok kısıtlı olduğu için aradığım ve umduğum seçenekleri bulamıyorum.

 2. BİMCELL yeni hat 19 TL değil. 200 küsür lira demişlerdi. tek seferlik ödenen bir ücret diye rahat rahat istiyorlar hayır hattı bu kadar pahalı kılan şey nedir anlamıyorum

 3. Bekir Baysal on

  Bımcell hattım 29 6 2022 de kapanacak mesajı geldi ne yapmam gerekiyor hatta 30 TL var lütfen bilgi verin yeni hat için eski numaramı alabilirmiyim

 4. Halil inci on

  İnsanları klavyeden tehdit etmek karşı dağdaki kurda havlayan köpek misali olursun

 5. Neredeymis 26 TL ye iki ay iki ay sora zam üstüne zam bunlara inanmayın elleri cebinizden çıkmıyor.iki ayda bir zam

 6. Hasan Çelik on

  Türk telekom’u yarın savcılığa şikayet edeceğim

 7. Hasan Çelik on

  Tam sahtekar insanların rızası imzası olmadan şahısların adına kart veriyorlar

 8. Bu arada içerikler spinli fikri sinaide karşılığı yok buna rağmen tehdit etmen çocukça olmuş. kendine güveniyorsan 1 yorum daha atarsın bak nasıl spama sokarız siteni. 🙂

 9. Ali adamın canını sıkma tehdit etme bi daha. bir dahaki yorumunda dediğim gibi ddos ve antiseo basıyorum. ankaraya gelir kulağını çekerim senin bizimle uğraşma yazık edersin kendine.

 10. Geçen hafta 105 TL olan hat bu hafta 150 TL olmuş. Yazık yani bu kadar da olmaz.

 11. Ben bağcılarda 2 ayrı mağazaya gittim biri115tl dedi diğeri 105tl yani hangisi neye tutturursa🤔🤔

 12. Telefon faturalarından artık gına geldi. Sürekli yükseliyor ve yetişemiyorum. Bim cell tarifeleri diğerlerine göre çok uygun. Ayrıca çekim gücü de gayet güzel. Özellikle faturasız hatlara olan kampanyası baya dikkat çekici Ama müşteri desteği konusunda nasıl olduklarını hiç bilmiyorum. Şu anda başka bir hat kullanıyorum ve Bim Cell almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlarım baya memnun ve tavsiye ediyorlar. Araştırmalarım sonucunda en kısa sürede Bim Cell’e geçmeye karar verdim.

 13. Şuan da Bimcell faturasız hattın güncel fiyatı 105 TL. Ama yine de faturasız tarifeleri diğer şirketlere nazaran çok ucuz. Çekim kalitesi ise gerçekten çok daha iyi seviyeye geldi şahsen ben çok memnunum Bimcell den.

 14. Ben çok memnunum gayet de güzel cekiyor vodafone hic cekmiyor baz istasyonlari ni onemsemiyorlar tavsiye ederim bim cell i alt yapisi türk telekom dur iyi bir secim yap bim cell i seç

 15. Bimcell faturasız hat fiyatları gerçekten çok uygun. Bence buna kimse bir eşy demiyordur. Paketler iyi olsa da ben çekim gücüne güvenemiyorum. Yani çekim gücünden yana bir sorun yaşamayacağımı düşünsem belki geçebilirim. Ama çekim gücünden kaynaklı problem yaşayacağımı düşünüyorum. Şebeke az çektikten ya da çekmedikten sonra da zaten yaptığım paketin bir anlamı kalmıyor. Çünkü kullanamıyorum. Ama geçmek isteyenler için ben şöyle bir paketlere baktım gerçekten uygun paketleri var. Eğer geçme konusunda tam karar aldıysanız fatura konusunda şanslı olucaksınız.

 16. Mutlu Özmen on

  Bimcell hattı ucuz tamam ama pek çekmiyor ve sıkça hat kesiliyor. Bu düzeltilmeye gidilse hiç bir sorunu yok hem çok ucuz hem de bütçeye uygun çok fazla paketi var. Diğer operatörler givi çok fazla aylık fatura ödemiyorum. Bir de paketlerindeki GB oranı falan çok yüksek ve yetiyor. Bence bağlantı sorunu çözülse bir sorun oluşmayacağını ve herkesin kullanacağını düşünüyorum

 17. Şiir Gözlüm on

  Sim kartlar dolara endexli diye biliyorum, vodafona son sorduğumda da 120 civarı idi. Çalışanların cebe atma olayı kesinlikle olamaz, fiş fatura diye bir olay var.

 18. Ben hat alacağım 85 tl mağazaya gittim 120 110 arası diyorlar böyle birşey olurmu calisanlarmi alıyor bilemiyorum

Leave A Reply