Binance açılmıyor bildirimi ile karşı karşıya geldiğiniz zaman öncelikle binance için 24 saat içinde rapor edilen kesintilere bakmalısınız. Grafik şeklinde belirtilen bu raporda bağlantı sorunları sizin yaşadığınız saatte var mı diye bakarsınız. Daha sonra eğer uyuşan bir problem varsa bunu sizde bildirip Binance ilgili şikayetinizi gönderirsiniz.

Eğer bir problem görünmüyorsa bu durumda öncelikle kendi uygulamanızın güncel olup olmadığına bakmalısınız. Daha sonra internetinizi kontrol etmelisiniz. Bunlarda herhangi bir problem yokken Binance açılmama sorunu hala devam ediyorsa bu durumda yine Binance için oluşan problemi ilgili kişilere bildirebilirsiniz.

Binance TR Sistem Hatası Veriyor

Binance Neden Açılmıyor

Binance TR sistem hatası veriyor bildirimi gördüğünüz zaman aklınıza şu gelmeli veriler doğru şekilde olmadığından kaynaklı okunamadı sorunu sebebi ile binance TR ‘ye giriş yapılmasında problem çıkıyor.  Bu sistem hatasının çözümü için binance resmi internet sayfası üzerinden yapılan açıklamalara bakabilirsiniz. Eğer geniş çaplı bir problem oluşmuşsa zaten bu sitede yayınlanıyor. Ama bu problem yalnızca sizde oluyorsa o zaman uygulamanızı kontrol etmelisiniz. Kontrol ederken;

  • Güncel olup olmadığına
  • İnternet bağlantısının var olup olmadığına

Bakmalısınız.


Daha fazla ilgili içerik;


Binance Sistem Olağandışı Hatası

Binance Neden Açılmıyor

Binance sistem olağandışı hatası ile karşı karşıya geldiyseniz o zaman yapmanız gereken Binance problem bildir kısmından sorununuzu sisteme anlatmak olmalıdır. Olağandışı bir problem ile karşı karşıya kalındığı zaman Binance şirketi bunun açıklaması kendine ait olan resmi sitelerden yapmaktadır.

Çekim işlevi ile alakalı bir problem söz konusu olabilir, uygulama ile ilgili teknik sorunlar meydana gelmiş olabilir. Bunların bildirimini yaptığınız zaman ve bu genel çapta bir hata ise binance bunu en kısa sürede çözümlemek için uğraşmaktadır.

Binance Yanlış Veri Türü Hatası

Binance yanlış veri türü hatası ile karşılaşan hesap sahipleri internet aracılığı ile hemen bir araştırma yapmalıdır. Bu hata birçok uygulamada karşılaşılan hatadır. Düzeltmek istendiği zaman öncelikle uygulamanın durmaya zorlanabilir olacağını bilmelisiniz.

Telefon üzerinden yapılmaktadır bu işlem.  Durdurma işlemi yapıldıktan sonra işe yarayan bir durum yoksa problem hala devam ediyorsa o zaman uygulamayı silip tekrar yüklemelisiniz. Eğer bu da işe yaramıyorsa o zaman uygulama yöneticilerine probleminizi bildirmelisiniz ve dönüş beklemelisiniz.