Binance proya nasıl geçilir?

Binance proya nasıl geçilir ve Binance lite nasıl kullanılır detaylı bilgiler. Binance Papara para çekme işte detayları.

Binace pro kripto para yatırımcıların profesyonelleri için kurulmuş bir sistemdir. Bu sistemde geliştirilerek araçlar, raporlar ve yeni güvenlik uygulamaları gibi özellikler yer almaktadır. Pro moduna ulaşmak için Binanca destek hattından yardım alabilirsiniz. Fakat Binance yeni bir mod çıkardı üstelik yeni kripto para kullanıcıları bu modu kullanarak kolaylıkla para alımı ve satımı yapabilirler. Bu mod Lite olarak adlandırılmaktadır. Gelin birazdan ondan bahsedelim.

Binance lite nasıl kullanılır

Binace Lite mod, kripto parayla yeni tanışmış kişiler için ideal bir uygulamadır. Sizlere eğer nasıl kripto para alındığını soran arkadaşlarınız varsa Lite mod tam da onlara göre. Lite moduna geçiş nasıl yapılır Adım adım yazalım;

  • Cep telefonlarınızdan ApStore veya Playstore uygulamaları üzerinden Binance uygulamasını indirin.
  • Binance hesabınıza giriş yapınız
  • Uygulama açıldığında ana sayfanın sol üst köşesindeki profil simgesine basın
  • Orada yer alan “Lite” butonuna basın.

Yapmanız gereken bu kadar artık Lite modu hazır.

Binance Papara para çekme

Papara yardımı ile Binance hesabınızdaki TL’leri 7/24 çekebilirsiniz. Bunu için;

  • Cüzdan> Spot cüzdanı seçeneğine basın.
  • Karşınıza çıkan “Ana Hesap” ekranının sağ üst köşesinde bulunan “Çekme” butonuna basarak “Para çekme” ekranına ulaşabilirsiniz.
  • Daha sonra “Papara Hesap Bakiyasi” butonunu seçin.
  • Çekim bilgilerinde yer alan “Miktar” bölümüne çekmek istediğiniz miktarı yazın. Çekme işlemini gerçekleştirmeden önce aynı ekranda yer alan “işlem masrafı” ve “alacağınız net miktarı” bilgilerini göreceksiniz. Bunları kontrol ettikten sonra “Devam” butonuna basın.
  • Çekim bilgileri sayfasına gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Gönder” butonuna basın.

Daha sonra gerekli doğrulamaları yaptıktan sonra işleminiz başlayacak.

Paribu hesabı silenler binance’yi tercih ediyor. Binance dünya genelinde kullanılan en büyük aracı firmalarından biridir. Binance kripto para alım-satım platformuna ücretsiz üye olabilirsiniz.

Binance ücretsiz üye ol
Binance ücretsiz üye ol

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu