Binance kredi kartı ekleme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Binance hangi kartlar geçerli ve Binance düzenleyen banka uyumlu değil işte detaylar.

Ülkemizde en çok tercih edilen ve en fazla kullanılan borsalardan birisi Binance olmaktadır. Binance borsasında farklı para yatırım seçenekleri bulunmaktadır. Yatırım seçenekleri arasında Kredi kartı ile Banka kartı seçenekleri vardır. Son zamanlarda birçok yatırımcı kredi kartlarını kullanarak kripto para almak istemektedir. Kredi kartınızı kullanarak kripto para almak istiyor ve kredi kartınızı Binance borsasına eklemek için yapmanız gereken adımları sizler için yazımızda ele aldık.

  • Binance borsasında kredi kartınızla işlem yapmak için ilk olarak hesabınıza bağlanın. Ardından açılan sayfa da Buy Crypto seçeneğine tıklayınız. Karşınıza gelen seçeneklerde miktarınızı belirledikten sonra Kart Ekle seçeneğine tıklayabilirsiniz. Kart Ekle seçeneğinden sonra kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekir.

Binance Hangi Kartlar Geçerli – Binance Kredi Kartı Hatası

Son zamanlarda kripto paraya olan ilgi artmaya başlamıştır. Birçok yatırımcı tarafından kullanılan yatırım araçlarından birisi kripto paradır. Kripto para alım satım işlemleri için ülkemizde birçok kripto para borsaları vardır. Bu borsalardan birisi Binance olmaktadır. Binance borsası üzerinden kredi kartınız ile para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına para yatırmanız için kredi kartınızın bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Binance borsasında geçerli olan kartları sizler için derledik. Hadi gelin bakalım.

  • Binance borsasında Visa ve Mastercard özelliklerine sahip kredi kartlarından para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Düzenleyen Banka Uyumlu Değil

Binance Düzenleyen Banka Uyumlu Değil

Ülkemizde birçok kripto alım satımını gerçekleştirebileceğiniz borsa bulunmaktadır. Büyük borsaların birçoğunda kripto alım satımları için kredi kartı desteği bulunmazken Binance borsasında kredi kartınız ile alım satımları gerçekleştirebilirsiniz. Binance Visa ve Mastercard ile yapıalan ödemeleri desteklediği için başka banka kartlarını desteklemez.

  • Binance düzenleyen banka uyumlu değil hatası ile karşılaşıyorsanız banka kartınızın bu tür işlemlere destek vermemesinden dolayı oluşabilir. Bu yüzden bankanız ile iletişime geçerek sorunun çözümüne kavuşabilirsiniz.

Binance banka kartı ekleme nasıl yapılır?

Binance üye girişinizi yaptıktan sonra anasayfadan aşağıdaki adımları takip ediniz.
– Banka/Kredi kartı ile para yatırma,
– Gittiğiniz sayfada karşınıza kripto para isimleri listelenecektir,
– Alacağınız kripto para birimini seçin ve “ileri” tıklayın,
– Kart bilgilerinizi ekledikten sonra işleminiz tamamlanacaktır.

Binance hangi kredi kartı geçerli?

Binance yalnızca Visa kart ve Mastercard seçeneklerini onaylamaktadır.

3D Secure Olmayan Bitcoin Siteleri